PDA

View Full Version : Buzi



GOSTTT
12-13-2006, 22:14
kajete mi kf0 da praq ..super kompleksirana sam ot buzite mi..naprao izglejdam kat nqkfo lapee..na 16 sam..kak da otslabna po liceto?bihte li mi kazali neshto...PLZ..Mersi predvaritelno :!:...;( :|

12-14-2006, 08:54
Ами няма как да ги премахнеш освен с пластична операция но не съм сигурна.Но да ти кажа и аз имам такива бузи и въобще не ми пука,даже понякога си ги харесвам,такаче не обръщай внимание на такива дребни недостатъци.А и те може да се конпенсират с хубаво тяло,стегнато дупе слаби крака и т. н..А и ако човек те харесва то ще е заради характера. :wink:

rali4ka91
12-14-2006, 11:06
Структура миличка ;) Ако отслабнеш изцяло и лицето ти ще отслабне

Drakthul
12-14-2006, 11:32
kajete mi kf0 da praq ..super kompleksirana sam ot buzite mi..naprao izglejdam kat nqkfo lapee..na 16 sam..kak da otslabna po liceto?bihte li mi kazali neshto...PLZ..Mersi predvaritelno :!:...;( :|

Оооооохх на батко бузките .. *щип* *щип* .. *следва една звучна целувка по една от бузките* .. :lol: :lol: :lol:

Иначе подкрепям мнението над моето .. ;-) :lol:

KaRameL_f
12-14-2006, 16:08
i az imam buzi( e ne sa ogromni,no imam), vapreki 4e sam 47 kg.Mislq 4e grimat ste ti pomogne i po to4no rujat(samo trqbva da go nanese6 na to4noto mqsto i ste opravi problema).

GOSTTT
12-17-2006, 04:10
Nz naistina veche..ponqkoga se chuvsvam mn zle zardi teq buzki...kat nqkfo lape izglejdammm....i sys Ruj sam provala...no pak mi li4at....

evil_lady_in_black
12-17-2006, 05:57
Аз пък нямам бузкиии имам само хубави скули !!

strange__
12-17-2006, 06:55
Аз страшно много си ги харесвам моите и не искам да се разделям с тях :-D Не бих казала,че съм като булдог,но са големики ии наистина не мисля,че това е нещо,заради което да се комплексираш :wink: Ако си пълничка,ако отслабнеш в действителност ще ти отслабне лицето (както казаха вече),но иначе започвай да си ги харесваш-може в тях да ти е чара 8)

yuHku
12-17-2006, 07:33
heh kfo lo6o 4e ima6 buzki i az imam i az sam na 16 i mn si se kefq i sa6to si mislq 4e sam kato 10 godi6no momi4e ma nikoi ne mi vqrva i kato kaja na kolko sam godini spox kfo ti puka :)

MAGiTo
12-17-2006, 17:19
amm suglasna sum s kazanoto po gore.. tova 4e ima6 buzi ne e ne6to ot koeto trqbva da se sramuva6 ... ako puk e taka rujut naistina opravq rabotata nanesen po pravilniqt na4in :)) iii.. budi po uverena v sebe si :)

Bleika
12-17-2006, 19:47
Аз пък нямам бузкиии имам само хубави скули !!
и кво?..

GOSTTT
12-23-2006, 20:06
mersiii za mneniqta viii::))

12-23-2006, 20:47
emii to taka e po sladko:)az puk sum skulesta

Пепи Пекторалиса
12-23-2006, 21:10
Аз пък нямам бузкиии имам само хубави скули !!
Е, да ама явно си глупава и самодоволна. И вероятно освен скулите друго хубаво нямаш, щом си опряла да го изявяваш по форуми без никой да се интересува.

SweetBunny
12-24-2006, 09:05
И аз имам бузки...ама с течение на времето станаха по-малки :-D
Слагай, мацко, руж...но не по скулите горе....а малко по надолу...кадето "уж" трябва да има скули :lol:
Но слагай малко, иначе е смешно...просто при различна светлина да се оформят леки сенки....
Дано си ме разбрала :D

Азъ
12-24-2006, 11:10
kajete mi kf0 da praq ..super kompleksirana sam ot buzite mi..naprao izglejdam kat nqkfo lapee..na 16 sam..kak da otslabna po liceto?bihte li mi kazali neshto...PLZ..Mersi predvaritelno :!:...;( :|

И какво като имаш бузи ? Това не те прави някакво лапе. На мен много ми харесват момичета с бузи - супер сладки са. Напрво ти иде да ги изпапкаш =P~ Ти не ги гледай кльощавите анорексии - направо ми иде да повърна от тях. :-&

sexY_mackA90
12-25-2006, 12:56
Аз пък нямам бузкиии имам само хубави скули !!

Ии аз така :lol:

BroKeN^DreAmZ`f
12-26-2006, 22:36
Е кво ти пука бе...и аз ако знайш кви бузи имам :д ама кой му пука аз си ги приемам кът чар, е разнят ме понякога ама кът няма друг нчин си ги приемаш и тва. Пробвай с отслабването, ам тва не е гаранция че ще ти отслбнат и бузките, щото тва все пак си е структура. Айде недей се притеснява за тва поне има з акъде да те щипнат :-D

evil_lady_in_black
12-27-2006, 07:19
Аз пък нямам бузкиии имам само хубави скули !!
Е, да ама явно си глупава и самодоволна. И вероятно освен скулите друго хубаво нямаш, щом си опряла да го изявяваш по форуми без никой да се интересува.
просто изразявам мнение , смисъл че не ми харесват бузките [-(

f_pld
01-03-2007, 13:48
ne mislq,4e zaradi buzite trqa da ima6 kompleksi...nqkoi gi namirat za sladki!i az imam...moje da ne sa mn golemi,no si gi imam i sa si moi...ne si gi davam!no poprincip si e do struktorata na 4ovek,i ako otslabne6 izcqlo i te 6te se mahnat,no ne ti go prepora4vam...badi takava kvato si i da ne ti puka kvo mislqt horata,ei (sorry,ako mnenieto mi se povtarq s na nqkoi drug,no ne sam gi 4ela :oops: )

sladi4ka_qni4ka
01-06-2007, 11:26
kajete mi kf0 da praq ..super kompleksirana sam ot buzite mi..naprao izglejdam kat nqkfo lapee..na 16 sam..kak da otslabna po liceto?bihte li mi kazali neshto...PLZ..Mersi predvaritelno :!:...;( :|

Em i az sum na 16 i moite buzki sa edni puhkavki ii mom4etata v moq klas kat po4nat gi 6tipat napravo me vludqvat tova ti e 4ara