PDA

View Full Version : Помощ



bel_ami_
12-14-2006, 07:00
Здравйте, никога не съм писал във вашия форум, но сега просто нз какво да правя...та преди почти 10 излизах известно време с едно момиче Т., влюбих се страшно мн в нея, но тя ме заряза и ми разби сърцето, след това сякаш станах друг за 5-6 седмици се забих с 10-12 момичета, но към никоя нищо...
Мина доста време от тогава, няколко пъти си мислех, че съм я забравил, но не бях, а междувременно тя спечели стипендия и замина за Щатите, тогава ми се късаше душата.
Преди почти 2 месеца срещнах К., тя беше перфектната, почти всички момчета искаха да я имат, а аз си казах защо да не опитам и успях, забихме се 2 пъти и тръгнахме. С нея ми беше хубаво, тя ми погаше мн усилия за връзката ни, изтърпя ми всякакви изцепки, когато ми беше зле говореше с мен, едва ли не ме обгрижваше по свякакъв начин с вниманието си... изкл добър човек, мислех си че я обичам, само нея и тн...
Но вчера докато седяхме на кафе тя ми каза, че прекалено често съм я сравнявал с Т. и като се замислих е така. Стана ми ужасно при мисълта как ли се е чувствала всеки път, когато това се е случвало, извиних й се 898967 пъти. Тя не ми се сърди(пак казвам че е страшно добър човек), но ми е гадно като си помисля, че дори като съм с нея и осъзнавам, че я обичам все пак подсъзнателно мисля за Т. и я лъжа...
Нз какво да правя да й кажа истината, да бъда честен и да я питам дали да скъсаме или просто като тъпак да си трая?

hmj
12-14-2006, 10:32
mh

koalka
12-14-2006, 10:46
Нормално е да не й бъде приятно,но все пак ти си се извинил.Извини й се още един път,кажи й,че много я обичаш(ако е така) и бъдете щастливи.

vvs_go
12-14-2006, 12:00
kvo ima6 predvid pod zabih?

fantaportokal
12-14-2006, 12:04
che sa bili na kuponi i sa se svalili, natiskali i tn
sig

Tender Poison
12-14-2006, 18:49
СПоред мен трябва да се извиниш отново и да се опиташ повече да не споменаваш Т.

iiirish
12-14-2006, 19:38
може би прекалено дълго време си мислил за Т. може би твърде тежко си преживял раздялата и някак по навик просто мислиш за нея, сравняваш останалите със нея и т.н. щом чувстваш, че обичаш сегашната си приятелка няма проблем. сигурна съм, че след време напълно ще си избиеш от главата бившата! засега просто се опитай да бъдеш максимално повече с момичето си и да й даваш всичката любов, която тя заслужава ;)

MartiSSima
12-14-2006, 19:47
Кофти ситуация!Извинии се още веднъж или колкото сметнеш за нужно но не прекалявай.Направи мил жест, цветя, плюшена играчка или каквото и да е било макар и банално вече ако я обичаш (предполагам че е така).
Това, че мислиш за Т явно се дължи на факта, че тя ти е разбила сърцето и може би се чудиш още какво ли би било ако си бил с нея.Предполагам сам осъзнаваш, че няма смисъл да си блъскаш главата при положение, че тя не е тук а в САЩ и че тук има момиче което те разбира, подкрепя и ти дава любов!Радвай се на това което имаш и остави миналото...може би е за добро!Успех! :smt008 \:D/

12-14-2006, 20:25
Мисля че ти сам трябва да решиш коя от двете обичаш и да бъдеш максимално честен с втората, защото както виждам тя го заслужава. А пък ако в крайна сметка нещата не вървят добре с вас двамата и ти нямаш чувството че я обичаш, не си влюбен в нея по-добре се разделете... Няма смисъл в това да се измъчваш да си с някого, а да обичаш друг