PDA

View Full Version : Нормално ли е това ?



PriTeSneN_20_m
12-14-2006, 11:16
Значи добър ден казвам се МаРТин и страдам от следния проблем.Срам ме е да говора за него но ще си преодолея страха :oops: .Проблема е следния:

Когато пенисът ми еректира и огола главичката има една странна миризма.Веднъж бях със гадже и тя се нави да правим орален секс и тя ми го забели и като подуши миризмата повърна в скута ми.Къпя се всеки ден,със сапуни и се мажа с разни медикаменти но миризмата си стои.Ако знаете нещо моля ви помогнете че много се комплексирам от тва и ме е страх да излизам с момичета от това.Мерси предварително...

joro_tev
12-14-2006, 12:27
Прекомерната хигиена също не е на добро. Мии пениса си сутрин и вечер само с вода, а със сапун 2-3 пати седмично. Ако до 2 седмици няма резултат бегай на дерматолог.

batkodoki
12-15-2006, 20:20
я не злобейте! момчето има проблем - може се случи всеки му!

не, не е нормално.

това състояние най-често е резултат на свръхактивна флора в следствие на антибиотично лечение /тип микози/ или на вирусен агент /тип кондилома/ или цял ред други фактори нарушаващи крехкия ендогенен микробиологичен баланс в тази деликатна зона.
няма защо да се обвиняваш!- може да се получи от всичко: неподходяща тоалетна химия /сапуни, гелове, шампоани .../, инградиенти в бельото: /оцветители, апрети, омекотители, перални средства.../, може да е истинска контаминация или да е резултат от мастурбация със собствена слюнка -носител на някакъв случаен агент...може да е от всичко. но категорично резултата е един: свръхколонизация с някакъв агент, продуктите на дейността на който манифестират като зловонна миризма.

решението е просто: ОПЛ-> дерматолог /кожен лекар/. ще ти предпише хапченца+мазилца. днес разполагаме с добър арсенал третиращ този проблем. за кратко време сам ще "подушиш" промяната и вс ще е ок :) няма от какво да се срамуваш- иди да те види спец!

аз лично сум противник на всякакви "дистанционни" лечения иначе веднага бих ти "изписал" едно-две неща веднага решаващи проблема :)