PDA

View Full Version : Русия срещу USA



skate_warrior
12-14-2006, 16:36
Вечното дерби (като ЦСКА и Левски) между 2-те най-големи сили на света :)

Коя държава подкрепяте и защо? Надявам се да стане интересна дискусия, но съм сигурен, че пак ще има куп спорове, но истината се ражда в спора... така че...вие сте ;)

fake
12-14-2006, 16:39
еми рускиня съм...трябва ли да обяснявам :lol:
фак дъ ю ес ей...само на екскурзия бих отишла там :-#

Unknow
12-14-2006, 16:41
Rusiq :wink:

brain_stew
12-14-2006, 16:42
Русия!Не харесвам американците!Те са некви...чужди ан моята личност.Руснаците имат по-богата култура, зародена от доста далечни времена (сякаш разказвам приказка), музиката им е по-стойностна, хората са по-красиви (с малки изключения) и храната им е по-яка!Плюс тва са близък до българите анрод, направили са много, докато помагат за осъществяване на Освобождението, макар че по-късно са скапали положението (руснаците)!Колкото и лоши неща да са правили за българския народ, са правили и добри...а за сега от американците нямам впечатление да са направили нещо хубаво!

quench
12-14-2006, 16:42
Аз гласувах за Русия,заради другаря Путин

magesnik
12-14-2006, 16:43
братята алкохолици трябва да се подкрепяме. :lol:

RedChil
12-14-2006, 16:51
братята алкохолици трябва да се подкрепяме. :lol:
O,достатъчно руснаци познавам и всичките казват,че българите са доооста по-алкохолизирани... :lol:

А по темата...не мога да взема решение,щото всяка нация си има добри и лоши страни,но все пак май ще избера Русия.Все пак сме братя-славяни!!!

priti_kiti
12-14-2006, 16:52
и аз се присъединявам към Русия, без някаква съществена причина, просто руснаците са ми по-приятни,уча им езика от по-кратко време и ми е по-интересен..
общо взето може и да е по метода на изключване,щото американците са ми меко казано 'противни'..

Mo6no4
12-14-2006, 16:55
Съединените щати...

нали съм роден на деня на американската независимост и поради този факт се считам за полу-американец. :lol:

zoben_pitbul
12-14-2006, 17:14
САЩ според мен е велика страна и макар,че нямат древна култура според мен те са създали много добра съвременна такава.Харесва ми идеята да се бориш сам с живота,та дори никой да не стои зад теб.Поради доста причини нямам възможност,но ако можех бих живял поне за малко там,или примерно една почивка 1-2 месеца.

techCandy
12-14-2006, 17:24
Естествено САЩ, защото много мразя комунизма, просто...не знам дали има
нещо, което да мразя повече. Мраза ги руснаците и за тва, че са ни докарали комунизма....Езика им е гаден и не познавам един и двама руснаци, за да твърдя, че са гадно племе, не са били гадни едно време, после другаря Ленин и другаря Сталин са свършили тая работа, като са ги избили, а другите са ги обработили. И Хамериканците не са света вода, но пак е по-добре....

quench
12-14-2006, 17:29
Да бе......

OPEL
12-14-2006, 18:27
Аз си гласувах за руснаците. Как да пренебрегна другарите Станлин и Ленин. Велики хора...
Руският народ е изстрадал доста и наистина не е чак толкова лош. А и съм чувал че са добри другари по чашка :-D
А и винаги съм харесвал идеята на комунизма, винаги съм бил за руснаците. Не ми са приятни американците. Получили всичко на готово, не проляли кръв за нея. Винаги са водили войни извън държавата си, били са се на друга земя... не ги харесвам. Не харесвам и тяхното незаслужено самочувствие. Но най много им се дразня когато във всеки 2 техен филм плюят руснаците. Незнам... просто съм си за руснаците.... а и за рускините :-D

12-14-2006, 18:42
Аз си гласувах за руснаците. Как да пренебрегна другарите Станлин и Ленин. Велики хора...
Я да те пратим назад във времето в болшевишка Русия в някой лагер да видим колко ще са ти симпатични Ленин и Сталин.
Аман от смешници.

kudravoto
12-14-2006, 18:45
Rusiq

OPEL
12-14-2006, 18:55
Аз си гласувах за руснаците. Как да пренебрегна другарите Станлин и Ленин. Велики хора...
Я да те пратим назад във времето в болшевишка Русия в някой лагер да видим колко ще са ти симпатични Ленин и Сталин.
Аман от смешници.
Kazah go s ironiq, a i te sa hora koito zavinagi 6te ostanat v istoriqta- dobro ili zlo... A i vsi4ko si ima cena...

bulgarche
12-14-2006, 19:38
Естествено САЩ, защото много мразя комунизма, просто...не знам дали има
нещо, което да мразя повече. Мраза ги руснаците и за тва, че са ни докарали комунизма....Езика им е гаден и не познавам един и двама руснаци, за да твърдя, че са гадно племе, не са били гадни едно време, после другаря Ленин и другаря Сталин са свършили тая работа, като са ги избили, а другите са ги обработили. И Хамериканците не са света вода, но пак е по-добре....
Комунизма е едно на ръка

Американците нямат история...те от вчера живеят...и не знаят как. То с много пари всеки може. Те са някви машинки там. Руснаците са по-диви. По-земни хора са...

Psycho Realm
12-14-2006, 19:55
Русия е идеален пример за това как не трябва да бъде устроена една държава. Другарят Путин си лежи във феодалското кресло и най-брутално се разпорежда със всичко, което застрашава властта му. А руснаците - не може да пиеш по 1 литър водка на ден и да стане човек от теб... :-D

rosskata
12-14-2006, 20:25
:? Със сигурност не бих искала да живея на нито едно от двете места.
И едната, и другата държава си имат плюсове и минуси...
Но на чисто субективни основи руснаците са ми били винаги по-симпатични... В много отношения приличат на нас...

Communist
12-14-2006, 20:30
....Русия... :|

Ziezi
12-14-2006, 20:31
Русия естествено!Шибаните американци ги мразя в дъното на душата си!Мразя тяхната високомерност и шибано самочувствие,мразя ги заради шибания ционизъм,който проповядват,мразя езика им,мразя шибаните им мутри,мразя "Новият световен ред" на чичо Сам,мразя кирливата им страна,пропита с мазнотията от дебелите им тела,мразя всяка шибана клетка от токсичните им трупове!
Русия е много по-велика от тях и винаги ще бъде!Руснаците са много по-земни хора и културата им е много по-близка до нашата!

quench
12-14-2006, 20:33
Другарю,дори като исключим нашите гласове,Пленума категорично с 3:! подкрепи Майка Русия....
:lol:
:smt041 :smt038 :smt041 :smt038 :smt041 :smt038

Ура,ура,ура!

Communist
12-14-2006, 20:35
Другарю,дори като исключим нашите гласове,Пленума категорично с 3:! подкрепи Майка Русия....
:lol:
:smt041 :smt038 :smt041 :smt038 :smt041 :smt038

Ура,ура,ура!
така е, така е. Да пием по една водка :-D
П.С. А между Русия и Съветския съюз какво избираш :)

quench
12-14-2006, 20:41
другарю,аз още не съм се пресегнал към хладилника,за да извадя Анасоновката,а вие започвате с такива банални,пиянски въпроси :lol:
разбира се,че Съюза - че как иначе?

Psycho Realm
12-14-2006, 21:33
Хаха, тука 14 годишни псевдо комунистчета са се навъдили. Иначе и СССР се оказа полезен, защото:
- демонстрира противоестествения начин на функциониране на всички обществени структури;
- разкрива до каква степен могат да бъдат извратени личностните и груповите взаимоотношения;
- илюстрира безскрупулното пренебрежение на ограничен политически и стопански елит спрямо огромно мнозинство от “обикновени хора”;
- ужасява с неизмеримите бездни на индивидуалната безнадеждност и личностното падение;
- изумява с безотговорността, с която бива пропиляван неизмерим (но и невъзстановим) природен ресурс;
- вцепенява с невъздържаното използване на грубата сила като аргумент за уреждане на вътрешни етнически проблеми;
- плаши с арогантността и недалновидността, демонстрирана в сферата на международните отношения;
- поразява с обстоятелството, че в условията на всеобхватна антихуманизация човешкият дух остава несломим и способен да създава висши нематериални ценности!
Еnjoy.
Яко жалки сте като почнете USSR Rulzzzzz, r0xxxx, USA sUckz и т.н.
А, Ziezi, "фенчето" на Волен, хардкор националиста, на 15 години най-вероятно, смешна история. Не знам какви са тези идиоти твоите родители та ти позволяват да се занимаваш с такива кретении.

quench
12-14-2006, 21:45
Ти от позицията на свидетел на епохата или от тази на научен капацитет се изказа?
Не бе,ние,14-годишните псевдо-комунистчета,искаме да се поучим от някой истински батко в тия работи - както когато бяхме малки и слушахме как батковците забърсват мадами,сега в захлас четем заветните ти политически анализи...

Кажи ни,кое е по-добре?

d3s0
12-14-2006, 21:46
Fuck The Americans, kill them aLL
с други думи
Обичам Водката.

Базикам се ..... от Американците не сме видели нищо хубаво, докато руснаците винаги са ни подкрепяли като страна. Когато американски митничар ми каже "Добър Ден" може да почна да ги оважавам малко повече.

Psycho Realm
12-14-2006, 21:58
Ти от позицията на свидетел на епохата или от тази на научен капацитет се изказа?
Не бе,ние,14-годишните псевдо-комунистчета,искаме да се поучим от някой истински батко в тия работи - както когато бяхме малки и слушахме как батковците забърсват мадами,сега в захлас четем заветните ти политически анализи...

Кажи ни,кое е по-добре?
Ами по принцип не обръщам внимание на страни от третия свят като Русия, но не е трудно да си направя някои заключения.
Това е магистрала в Русия:
http://www.englishrussia.com/images/roads3/3.jpg
МеВеРе, от Украйна:
http://www.englishrussia.com/images/russian_police/2.jpg
http://www.youtube.com/watch?v=Ci2Qe7oB1XQ&eurl=
Доста cool, нали?

d3s0
12-14-2006, 22:09
Ами по принцип не обръщам внимание на страни от третия свят като Русия
хахахахахахахаххаахахахах ахахахахахахаах
хахахаххахахахахахахахаха хахахахахахахах

Не искам повече да чувам нито една дума от тебе МИСЛИТЕЛЮ

quench
12-14-2006, 22:12
Е,естествено,по-готиното е да си американски реднек-фашист и да гониш с уинчестера негри из царевицата...

Unknow
12-14-2006, 22:13
Е,естествено,по-готиното е да си американски реднек-фашист и да гониш с уинчестера негри из царевицата...

:smt005 :smt005 :smt005 =D>

Psycho Realm
12-14-2006, 22:22
Ами по принцип не обръщам внимание на страни от третия свят като Русия
хахахахахахахаххаахахахах ахахахахахахаах
хахахаххахахахахахахахаха хахахахахахахах

Не искам повече да чувам нито една дума от тебе МИСЛИТЕЛЮ

Вероятно се досещаш през къде ми минават твоите мисли.
Така е то, това е Русия - най-богатата и просперираща държава, въобще раят на земята.

BornFromPain
12-14-2006, 23:20
Хахах абе къв е тоя тъп спор.. Всеки знае основното правило което всеки един човек на тая земя трябва да има в предвид:

Don't fuck with mother Nature
Don't fuck with mother Earth
Don't fuck with mother Russia

Така, че май нямаме избор освен да подкрепяме майка Русия.. И без право на възражения, щото оръжията на руснаците са по-известни и от водката.. Което ги прави МНОГО известни(а и има защо да са) :>

Ziezi
12-15-2006, 00:34
Хаха, тука 14 годишни псевдо комунистчета са се навъдили. Иначе и СССР се оказа полезен, защото:
- демонстрира противоестествения начин на функциониране на всички обществени структури;
- разкрива до каква степен могат да бъдат извратени личностните и груповите взаимоотношения;
- илюстрира безскрупулното пренебрежение на ограничен политически и стопански елит спрямо огромно мнозинство от “обикновени хора”;
- ужасява с неизмеримите бездни на индивидуалната безнадеждност и личностното падение;
- изумява с безотговорността, с която бива пропиляван неизмерим (но и невъзстановим) природен ресурс;
- вцепенява с невъздържаното използване на грубата сила като аргумент за уреждане на вътрешни етнически проблеми;
- плаши с арогантността и недалновидността, демонстрирана в сферата на международните отношения;
- поразява с обстоятелството, че в условията на всеобхватна антихуманизация човешкият дух остава несломим и способен да създава висши нематериални ценности!
Еnjoy.
Яко жалки сте като почнете USSR Rulzzzzz, r0xxxx, USA sUckz и т.н.
А, Ziezi, "фенчето" на Волен, хардкор националиста, на 15 години най-вероятно, смешна история. Не знам какви са тези идиоти твоите родители та ти позволяват да се занимаваш с такива кретении.

Ей педераст кирлив,бих ли могъл да ти еба путката майчина!Пускал съм мои снимки,виж на колко съм години!Много си смел зад компютъра,нали?Шибан мангал,ей от такива страхливи копелдаци,като теб ми е дошло до гуша!Жалкото е,че си едно жалко пуберче единствената цел в живота,на което е да седи в тех на топличко и да се прави на мъж по форумите!Педераст,мери си думите,щото стават инциденти!

quench
12-15-2006, 06:15
То аз,псевдо-комуниста пубер,мога и да греша,но тея думи,които бяха написани против Майка Русия,ми се струват познати... Трябва да се разровя аз,да проверя откъде са преписани...

teenkopele
12-15-2006, 06:27
Подкрепям другарите по чашка, поради ред причини...
Имал съм възможност да контактувам, както с руснаци ,така и с американци. Руснаците са някак си по-близо до нас, като хора, като характер, повече ме кефят.
Американците...не ме кефят. Някакви роботизирани, имат съвсем друг начин на мислене, съвсем други идеали и т.н.
Ех, колко ми се пие водка с руснак. :mrgreen: :wink:

teenkopele
12-15-2006, 06:33
Ами по принцип не обръщам внимание на страни от третия свят като Русия

Ще ми бъде много интересно да се обосновеш. :lol:

П.П. Прочети нещо по въпроса и си оправи поста. :wink:

quench
12-15-2006, 07:14
Ама не бе,Бръмзе,номера не е в това,че едната държаван администрация е по-добрата от другата (и дваете са един дол дренки). Нито кои хора са по-готини - навсякъде има и готини,и кофти.
Проблема е в ниската култура на средностатистическия америкнец и в нормалната таква за сердностатистическия руснак. Колкото е по-необразован един народ,толкова по-лесно се манипулира. В Америк е така - "бащата на нацията",Mr. President,прави едно обръщение "Fellow citizens of the United States of Amerika" и всичко се завтича презглава да му изпълнява заръките - защото нямат собствено мнение.
В Русия другаря Путин като каже нещо, руснаците го правят, щото помнят иначе какво става :wink:
И тук идва разликата - в САЩ го правят,защото са УБЕДЕНИ,че е правилно; в Русия са ПРИНУДЕНИ,макар огромна част да са убедени в противното - просто в Русия хората избират по-малкото зло - и иманно,защото имат психологическата нагласа да избират.

Ако имаме избор - световната бъдеща цивилизация от коя държава да бъде основана - мисля,че няма да има повод за съмнение - Русия.

Psycho Realm
12-15-2006, 08:28
quench, не е задължително да изтъкваш елементарност. Както и да е, тук сериозна дискусия не може да се води. Вие пропускате чуждите мнения и се дръгнете взаимно.
quench, пожелавам ти да умреш на 40, подобно на алкохолик-руснак.
Ziezi, трай си там долу където си, Фюрере.

quench
12-15-2006, 08:33
Psycho Realm,не мисля,че другаря-председател на Пленума ти е дал думата. Твоите мнения никой,който те критикува,не ги е пропуснал. Просто ми е странно какво мислиш самия ти по темата? И ако обичаш,демонстрирай на мен,елементарния твоята сложна абстрактна логика в конструктивен аспект относно САЩ.

IKisseDAGirL
12-15-2006, 09:28
еми рускиня съм...трябва ли да обяснявам :lol:
фак дъ ю ес ей...само на екскурзия бих отишла там :-#
и аз съм по същия начин :P

PaSsioN_GiRL
12-15-2006, 11:44
Хехе за Русия.Се пак ако не бяха те едвали щяхме да се освободим от турско робство.....
Извън темата : Майка им да еба турска и мангалска ! Идиоти ! :twisted:

vra4ka
12-15-2006, 20:00
Гласувам за Русия, защото хората и културата са много по-величествени.
Русия е дала страшно много на света, докато САЩ само са взели!
А руснаците повече ги харесвам от плиткоумните американци.

Но ако трябва да избирам като място за живот САЩ или Русия, ще предпочета САЩ, заради климатичните условия, най-вече.

magesnik
12-15-2006, 20:21
Всичко най-голямо което може да се измисли,проектира и построи май те са го направили. :)

Ziezi
12-15-2006, 20:26
quench, не е задължително да изтъкваш елементарност. Както и да е, тук сериозна дискусия не може да се води. Вие пропускате чуждите мнения и се дръгнете взаимно.
quench, пожелавам ти да умреш на 40, подобно на алкохолик-руснак.
Ziezi, трай си там долу където си, Фюрере.
Хаха,продължавай в същия дух и скоро може и да се озовеш по-долу отколкото ти се иска...

teenkopele
12-15-2006, 20:41
Ама не бе,Бръмзе,номера не е в това,че едната държаван администрация е по-добрата от другата (и дваете са един дол дренки). Нито кои хора са по-готини - навсякъде има и готини,и кофти.
Проблема е в ниската култура на средностатистическия америкнец и в нормалната таква за сердностатистическия руснак. Колкото е по-необразован един народ,толкова по-лесно се манипулира. В Америк е така - "бащата на нацията",Mr. President,прави едно обръщение "Fellow citizens of the United States of Amerika" и всичко се завтича презглава да му изпълнява заръките - защото нямат собствено мнение.
В Русия другаря Путин като каже нещо, руснаците го правят, щото помнят иначе какво става :wink:
И тук идва разликата - в САЩ го правят,защото са УБЕДЕНИ,че е правилно; в Русия са ПРИНУДЕНИ,макар огромна част да са убедени в противното - просто в Русия хората избират по-малкото зло - и иманно,защото имат психологическата нагласа да избират.

Ако имаме избор - световната бъдеща цивилизация от коя държава да бъде основана - мисля,че няма да има повод за съмнение - Русия.

Прав си.
Като се замисля малко повече...наистина американците са доста лесно манипулиран народ. Пример за това е войната в Ирак. Всички разбраха, че оръжия за масово унищожение няма и това беше само причина, измислена от Буш, за да нахлуе и да сложи ръка на петрола.
Той започна да ги навива как те се борят срещу тероризма, как хората в Ирак се нуждаят от демокрация и т.н...и те му се вързаха. Много малко са американците, незнам даже дали въобще има такива, които преумяват всичко това, но няма какво да направят по върпоса. :wink:

teenkopele
12-15-2006, 20:48
quench, не е задължително да изтъкваш елементарност. Както и да е, тук сериозна дискусия не може да се води. Вие пропускате чуждите мнения и се дръгнете взаимно.
quench, пожелавам ти да умреш на 40, подобно на алкохолик-руснак.
Ziezi, трай си там долу където си, Фюрере.

Абре психо, абре риалм, думата "дискусия" да ти говори нещо? :wink:

Unknow
12-15-2006, 20:49
quench, не е задължително да изтъкваш елементарност. Както и да е, тук сериозна дискусия не може да се води.

Ti luda li si...ili prosto malumna??

teenkopele
12-15-2006, 20:52
quench, не е задължително да изтъкваш елементарност. Както и да е, тук сериозна дискусия не може да се води.

Ti luda li si...ili prosto malumna??

Май е мъжко. :wink: