PDA

View Full Version : Moderated: От няколко месеца по бельото си откривам...



imaginationwalks
12-14-2006, 18:57
Здравейте,не искам да си представям името, заради разпознаване. Имам проблем на който не мога да открия отговор. Аз съм на 11 години и 4-5 месеца. От няколко месеца откривам по бельото си някаква бяла течност, която е засъхнала и се е получила коричка, която може да се лющи.Понякога е мокро и остава по пръста.
-къпя се често
-дори след къпане се забелязва това

Не знам, не съм запозната какво може да е това? Ако обичате се отзовете бързо.Не ходя на гинеколог - още съм малка. Говорила съм с майка ми, но тя не прави нищо по въпроса. :cry: Може ли да е смъртоносна болест?Идване на менструация? :smt017

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

12-14-2006, 19:19
prostotiqta ne hodi po gorata...
vaginalno te4enie-> ne se mre ot nego ili pone az ne znam nqkoi da e umrql. obiknoveno se poqvqva okolo godina predi parvata menstruaciq iiiii 6to ne vzeme6 da pro4ete6 nqkoi knijka, taka za raznoobrazie???

miloto_girl_4e
12-14-2006, 19:51
Госте, айде по-полека :!: :!:
По темата :arrow: миличка, както ти казаха това е бяло течение, което се повява горе-долу година преди да ти дойде за пръв път цикъла...
То не се влияе от хигиената, такаче е нормално да го забелязваш и след баня ..
Спокойно, нищо ти няма, просто растеш :wink:

imaginationwalks
12-14-2006, 20:32
Благодаря все пак, аз се притесних, защото не знаех какво да правя.Много ясно, че не се умира, просто исках да знам, ако е болест, да взема предпазни мерки.Освен това - година??Ъъъ, ок на 12 нормално, ама докато ми дойде цикъла постоянно ли ще го имам това "течение"??? :|

NaDuFcHe
12-14-2006, 20:36
Spox milichka ako umirash she sem aedno :P Ebavam se :mrgreen: Ne e postoqnno poqvqva se glavno kato si nastinala

imaginationwalks
12-14-2006, 20:39
Аха! :D Някой иска ли да си пишем ? (знам, че не е тук мястото, извинете. ) :?