PDA

View Full Version : Дали и аз ще съм като баща ми ?



icry
12-14-2006, 19:04
Здравейте! Искам да ви попитам един много важен за мен въпрос :) Баща ми е плешив (от горе само не на всякаде) и искам да знам дали аз ще го последвам??? Това е въпрос който ме мъчи от извесно време и не мога да намеря конкретен отговор така че ако някой е компетентен по въпроса или знае нещо в което е сигорен моля драснете по нещо за да знам какво да очаквам .... :)

XaKePa
12-14-2006, 19:34
А дядовците ти плешиви ли са ? Попринцип има възможност и ти да станеш, но според мене тя е малко ако дядовците ти не са били, защото е доказано че гените се наследяват през поколение. А за това че ще станеш не е толкова страшно (не че аз съм де ) ама пъ какво света не свършва.....

SINDEL
12-15-2006, 08:34
Има вероятност разбира се, но ве4е колко е голяма.. зависи си от това колко плешиви мъже имате или сте имали в родата

12-15-2006, 08:43
еми... надявай се на майка ти доминантния алел да не предполага плешивост

Sensual
12-15-2006, 11:36
еми... надявай се на майка ти доминантния алел да не предполага плешивост

Адекватен отговор на база знания 11клас Биология.

batkodoki
12-15-2006, 19:17
а на колко год си?

много вероятно е в далечно бъдеще време да имаш сходен с баща си вид по отношение на космената покривка на главата.

но мога да те уверя, че това ще се случи след много години, когато ще имаш други приоритети и съвсем разлиен поглед върху нещата и живота и това няма да ти причинява никакъв дискомфорт, а и дотогава фармаколозите все ще са измислили някое радикално ново средство за решаване на този проблем ;)

icry
12-15-2006, 19:27
Здравейте! Ами значи на 19 години съм и всички мъже от на баща ми рода са така плешиви (косата в момента ми е отлична мн гъста абе супер но това едва ли и е от значение ако гените са ми като на баща ми) :( По отношение дали е страшно бих казал НЕ е приятно определено дори се приближава и към страшно(но това зависи мн от гледната точка на човека), особено ако се появи скоро дано вобще не се появява де на което се надявам! А в на майка ми рода няма такива неща и неината коса е мн добра за годините и. Значи като цяло не може да се даде конкретен отговор на въпроса ми ?

batkodoki
12-15-2006, 19:34
може.
и ти го дадох :)
ще се реализира нещо подобно / не еднакво с това при баща ти/ състояние. но това ще стане след мноооооооооооого години. до към 40-та си година вероятно ще имаш коса повече отколкото би искал ти :) а после....е нали писах: 1. няма да ти пука. 2. науката ще е решила този проблем.
с две думи: няма за какво да се тревожиш :)

icry
12-17-2006, 18:04
може.
и ти го дадох :)
ще се реализира нещо подобно / не еднакво с това при баща ти/ състояние. но това ще стане след мноооооооооооого години. до към 40-та си година вероятно ще имаш коса повече отколкото би искал ти :) а после....е нали писах: 1. няма да ти пука. 2. науката ще е решила този проблем.
с две думи: няма за какво да се тревожиш :)

Здравей! Искам да те попитам само какво те кара да мислиш че това ще стане след мн мн време смисал на какво се основаваш ?