PDA

View Full Version : Предлагат се маркови парфюми, на ниски цени



LoRinSeR
12-14-2006, 19:08
Така, темата я пускам в този раздел, защото не знаех къде другаде. Правя услуга на познат, който се занимава с дустрибуция. Ами питайте и ще ви отговарям или направо ще ви дам телефон да попитате. Весели празници от мен !

LoRinSeR
12-15-2006, 16:21
:arrow:

Drakthul
12-15-2006, 16:39
Забравил си кавичките на думата маркови ..

"маркови" парафюми на ниски цени ..

Така по става ..

8)

12-15-2006, 17:03
otkade si?

LoRinSeR
12-15-2006, 17:33
София. Ами всъщност, парфюмите са оригинални, просто не знаеш, че в парфюмериите слагат голяма надценка. ;-)

Mo6но
12-15-2006, 18:24
Парфюмите са ментета,кво лъжеш хората бе :evil: :evil:

LoRinSeR
12-15-2006, 19:22
Не е вярно ... Имат сертификати от производителите, тъй, че млък :-D

SINDEL
12-16-2006, 09:16
Не е вярно ... Имат сертификати от производителите, тъй, че млък :-D

Сори 4е е съвсем оффтопик оба4е LoRinSeR, :smt058
Забравих да благодаря за това 4е се застъпи за моя милост в една теми4ка, където някъв гост упорито ме изкарваше някъв извратен изрод :smt008 O:)

Drakthul
12-16-2006, 12:16
Не мога да разбера, защо се опитваш да премяташ хората така нагло ..

Ама то има всякакви балъци си си казал сигурно, еми има, да се хващат на такива глупости, това си е техен проблем ..

Брей .. по-добра услуга ще си направите и двамата ако не си правите такива услуги щото някой хора биха ви показали едно две неща ако ви хванат с кво се занимавате .. и като се занимава с дистрибуция, защо не си ходи по задачите и да си предлага марковите парфиюми където трябва - по магазините, а упрел до дребния потребител? .. Той логично не може да краде от стоката, а ако го прави още по-зле за него .. другия варянта е тва да е бракувана стока или фалшификати и в двата случея заслужвате по един хубав пердах само жалко, че няма да съм аз да ви го дам .. и не ми обяснявай моля ти се ква надценка слагали в магазините, колко сертификата имат парфюмите и т.н. .. айде у лево да*ба и селяци като теб ..

На нов и/или качествен продукт без значение какъв е не може да се продаде/купи на "ниска" цена квото и да означава това, освен разбира се ако не говорим за роднини/далаверки и т.н., бракувани неща и такива простотии ..

Абе тая работа си смърди отвсякаде .. ама ако има балъци - техен си проблем .. :-({|=

bodil4e_f
12-16-2006, 17:02
Не мога да разбера, защо се опитваш да премяташ хората така нагло ..

Ама то има всякакви балъци си си казал сигурно, еми има, да се хващат на такива глупости, това си е техен проблем ..

Брей .. по-добра услуга ще си направите и двамата ако не си правите такива услуги щото някой хора биха ви показали едно две неща ако ви хванат с кво се занимавате .. и като се занимава с дистрибуция, защо не си ходи по задачите и да си предлага марковите парфиюми където трябва - по магазините, а упрел до дребния потребител? .. Той логично не може да краде от стоката, а ако го прави още по-зле за него .. другия варянта е тва да е бракувана стока или фалшификати и в двата случея заслужвате по един хубав пердах само жалко, че няма да съм аз да ви го дам .. и не ми обяснявай моля ти се ква надценка слагали в магазините, колко сертификата имат парфюмите и т.н. .. айде у лево да*ба и селяци като теб ..

На нов и/или качествен продукт без значение какъв е не може да се продаде/купи на "ниска" цена квото и да означава това, освен разбира се ако не говорим за роднини/далаверки и т.н., бракувани неща и такива простотии ..

Абе тая работа си смърди отвсякаде .. ама ако има балъци - техен си проблем .. :-({|=



бравоооооооооооооо,прав/а си!!! =D> =D> =D> =D>

12-16-2006, 19:33
Продавам парфюм с аромат на тоалетна чиния.Има 2 варианта-като след боб или като след люти чушки!Цена-20 лева за 100 мл.

Пепи Пекторалиса
12-16-2006, 22:00
Drak'thul, може и да си прав, може и да не си. Има си складове за всички стоки, та разсъжденията ти не са много правилни. Аз като купувам Абсолют за 15.45лв като в магазините е по 18лв менте ли е? Или просто го купувам директно от вносителя!? [-(

Drakthul
12-17-2006, 08:14
Drak'thul, може и да си прав, може и да не си. Има си складове за всички стоки, та разсъжденията ти не са много правилни. Аз като купувам Абсолют за 15.45лв като в магазините е по 18лв менте ли е? Или просто го купувам директно от вносителя!? [-(

Да, ти го взимаш от склад с 2-3 лв. по-евтино, еми аз така си взимам чарковете за компа и хранителните добавки и познавам хората от години, но повече от 10% отстъпка няма да ми направят каквото и да стане, приятелите са си приятели, а сиренето се купува с пари ...

Тук, мисля си говорим за неща които по магазините струват 100 лв. примерно, а нашия човек казва "ниски цени" - значи трябва да го продава за 20-30 лв., примерно... е сори ама тва некак си не ми се връзва .. :roll:

LoRinSeR
12-17-2006, 17:22
Амии освен да ти кажа, че си чакам пердаха ... :-D Парфюмите не са мои, а и изобщо не можеш да говорите, без да сте видяли. И не съм селянин, а съм софиянец. Друг е въпросът, ако не можете да си го позволите ...

Drakthul
12-18-2006, 05:42
Амии освен да ти кажа, че си чакам пердаха ... :-D Парфюмите не са мои, а и изобщо не можеш да говорите, без да сте видяли. И не съм селянин, а съм софиянец. Друг е въпросът, ако не можете да си го позволите ...

Бла бла бла бла .. :roll: :lol:

saasa
12-18-2006, 20:09
e dobre dai primer za nqkuv parfium i za cenata i shte si pomislim

LoRinSeR
12-19-2006, 15:39
Aqva Bulgari 100ml - 65лв.
Hugo Boss Black 100ml - 65лв.
Nina Rich Jour 100m Jour - 65Лв.

И още 50тина ... и мъжки и женски

evil_lady_in_black
12-19-2006, 17:23
абе глупости 10000000000% са преотценени тея парфюми

LoRinSeR
12-19-2006, 17:42
Хаха добре, ела пробвай без да купуваш и ако ти хареса взимаш.

SpAcE_LaDy
12-19-2006, 19:03
Awe 4estno d vi kaja, hora.. v Bulgaria istnskite produkti.. nezavisimo parfiumi ili drehi ili kakvoto i d bilo drugo.. sa SAMO 2%, znam go ot siguren izto4nik, koito specialno razu4ava tezi ne6ta.. dori parfiumite po Vito6ka sa menteta.. pove4eto, prosto pravqt mentetata sus takava to4nost do istinskiq parfium kato aromat, 4e horata se burkat i gi mislqt za originalni.. smao deto vuv mentetata ima vsqkakvi bokluci, koito vredqt na kojata i sled vreme si proli4ava.. zatva e mn vajno kavo polzva6..
v BG prosto nqma istinski ne6ta..
Sujalqvam z horata, koito qnma d povqrvat n dumite mi, no z jalost sled vreme te sami 6te se ubedqt, 4e tova e taka..
zatova taq distribuciq mi se struva bezsmislena..

Amayo
12-19-2006, 19:20
Awe 4estno d vi kaja, hora.. v Bulgaria istnskite produkti.. nezavisimo parfiumi ili drehi ili kakvoto i d bilo drugo.. sa SAMO 2%, znam go ot siguren izto4nik, koito specialno razu4ava tezi ne6ta.. dori parfiumite po Vito6ka sa menteta.. pove4eto, prosto pravqt mentetata sus takava to4nost do istinskiq parfium kato aromat, 4e horata se burkat i gi mislqt za originalni.. smao deto vuv mentetata ima vsqkakvi bokluci, koito vredqt na kojata i sled vreme si proli4ava.. zatva e mn vajno kavo polzva6..
v BG prosto nqma istinski ne6ta..
Sujalqvam z horata, koito qnma d povqrvat n dumite mi, no z jalost sled vreme te sami 6te se ubedqt, 4e tova e taka..
zatova taq distribuciq mi se struva bezsmislena..
Който си е купувал "марков" алкохол от метро и марков алкохол от международно летище в европейски град знае за кво става въпрос :mrgreen: .

Пепи Пекторалиса
12-19-2006, 21:40
Който си е купувал "марков" алкохол от метро и марков алкохол от международно летище в европейски град знае за кво става въпрос :mrgreen: .
Що Абсолюта в Метро, примерно рализчен ли ще е, a?

Я да видим са ко ша отговориш. :-$

Drakthul
12-20-2006, 06:53
Тая безумна тема още ли не е заключена?? ..

LoRinSeR
12-20-2006, 07:41
А да го духаш ? :lol:

Drakthul
12-20-2006, 09:46
А да ти духам ? :lol:

Щом искаш .. :lol:

ProstoAz
12-20-2006, 13:10
http://www.teenproblem.net/borsa/