PDA

View Full Version : Бum...Бум...нека шампанското гърми ...



bibonka
12-14-2006, 19:14
vggg

BUBU_to4ka_TO
12-14-2006, 19:18
qvno tehnite sa gadove no sym sigurna 4e toi te ocenqva taka 4e radvai se 4e ima 4ovek koito da te obi4a i nezavisimo ot pre4kite zaedno (sled malko vreme moje bi..) 6te se spravite sys situaciqta...(mislili li ste da se iznesete na kvartira ili u vas?)

bibonka
12-14-2006, 19:20
ние мислехме да се оженим ама аз не знам дали нервите ще ми издържат...ама незнам вече...обичам го ама това просто... ](*,) ](*,) ](*,)

l|mandarinka|l
12-14-2006, 19:38
Macka,ne iskash suveti dokolkoto razbrah..Ne znam kvo da ti kaja.Sluchvalo mi se e podobno neshto,no togava pone az si znaeh kva e prichinata.. Abe v kraina smetka roditelite mu she sa protiv do edno vreme,sled koeto she se ptimirqt(taka stava v povecheto ot sluchaite)Nz kvo da ti kaja naistina..osven..chestit rojden den :-k

Barbie
12-14-2006, 19:39
Добре де, ти си на 20....той на колко е, че техните имат такова влияние над него? Те все пак трябва да имат нещо разумно в себе си...Ти лично говорила ли си с тях? Обсъждала ли си отношенията си със сина им? Какво точно ги притеснява? Опитай се да разбереш опасенията им и да ги разсееш... Горе главата, мила, всичко ще се оправи...

sherry
12-14-2006, 20:09
От четеното дотук разбрах, че си много добро и влюбено момиче. Родителите му трябва да са доволни, че момчето им има такава приятелка. Явно обаче ревнуват. Да, тъпо звучи, но е така. Гадно им е да осъзнаят, че някаква си непозната(за тях) прави толкова много за него. Виждат, че той държи на теб, че може би ти ще си неговото семейство вече, не те. Сигурно им е мъчно заради това.
Ужасно е, че не са му разрешили да е с теб, точно на рождения ти ден. :evil: Знаеш ли какво си мисля? Приятелят ти не трябва да си мълчи вече. Трябва да говори с тях много сериозно за отношението им. Да им каже, че ти го правиш щастлив, а те отнемат щастието му, като не му разрешават да се виждате. Стига сте се примирявали, не сте били заедно на рождения ти ден, повече не се съобразявайте с тях! Те ако са добри родители и ако обичат детето си, ще искат щастието му => ще искат ТЕБ!

bulgarche
12-14-2006, 20:38
Аз ако имам по-голяма жена (приятелка), която да чисти в нас, да търчи, за да ми помага, а аз да почивам...аз не знам...неще съвсем ще я благотворят (не че се оплакват от мойта де...то и как...златна женица)
Естествено пак се отклоних...знам какво е (почти)...аз затова се бях отказал, също като теб, от връзки с по-малки от мен, защото все се намират трески за дялане. Е случвало ми се е веднъж и с по-голяма, ама след 2 дена с тяхните се решиха да я пускат да се шматкаме насам натам...
Най-малкото не е тяхна работа да ви се бъркат...да прави каквото иска...пък и момче е бе...баси...уж нас повече ни пускат...пък най-малкото щом се отразяваш на него добре....те не мислят ли за сина си? Ако се друсате, да си няква раздърпана...парцалана...ще приема някак си, ама при условие че извършваш и домакинска работа у тях...
Аз естествено няма да ти дам съвет, най-малкото защото не мога, а и нямам как да ти помогна. Мога само разбиране да ти дам, но едва ли и това помага много.

He3HauKa
12-14-2006, 21:09
А той на колко е ? Ако е на 14-15 нормално техните да го контролират и да се бъркат в живота му.... А той защо им позволява?Аз заради момче съм бягала от нас,карала съм се с нашите и т.н....... Но щом родителите му са такива дебили,нямате друг избор просто да се криете от тях или нещо подобно..... Или все пак да поговориш поне с майка му,защото след като толкова обичаш момчето,тя би трябвало да се радва. 8-[

bibonka
12-15-2006, 07:01
Миси на всички за отговорите,мисля най-сетне да говоря,аз мисля,че разбрах защо така става...може би,защото ми нямат доверие...Мисля да си ги питам направо...не знам друг начин....Целувки :)