PDA

View Full Version : o4i koi ne se vijdat se zabravqt



sweet_girl92
12-14-2006, 19:50
hora pls pomognete mi!!doidoh v london predi 5 meseca.v BG bqh vinagi s fr do sebe si-tolkova mn i istinski bqha.obi4ah gi i vse o6te gii obi4am no.......doidoh tuk.pres parviq mesec mi pisaha sega ve4e ne im puka 4e me ima.sled 3 dena pak se vra6tam pri tqh za vakanciqtakak da se darja???da zabravq li si4ki salzi koit sam izplakala zaredi tqh da zabravq li 4e to4no kogato imah nai golqma nujda ot pomo6t i obi4 te me ostaviha da zabravq li.kak da se otnasqm s tezi hora.parvite 3 meseca tuk nqmah nikokvi fr-raz4itah samo na tqhnata podkrepa v tozi tejak moment.namerih si fr na koit ve4e ras4itam i darja-kogato razbraha 4e ve4e ne sam sama mi pisaha i iskaha priqtelstvoto ni otnovo da bade kakto predi.sega pak sa taka.tova priqteli li sa?????pomognete mi da go preodoleq.imam nujda ot saveti.tolkova mn gi obi4am no qvno te ne.predi davahme si4ko edna za druga-sega osaznavam 4e si4ko e bilo laja i prosto s cel da badat s mene za6toto v pld qh naistina NQKOI.tam dvijeh s liderite na mahalata i osaznavam 4e moje bi si4ki bqha s mene za da badat v kompaniqta ni na ,,qkite,,.sega se vra6tam i osaznavam 4e si4ki mi pi6at zaredi sa6toto.mn mi trqbva pomo6ta vi.pls pi6ete mi i mi pomognete.vqrno lli e 4e priqtelstvoto ako e istinsko to nqma zna4enie na kolko km si ot fr si i vqrno li e 4e o4i koit ne se vijdat se zabravqt.
,,4ovek pomni ako iska no zabravq ako moje,,?? [[/i]

miloto_girl_4e
12-14-2006, 19:59
:arrow: http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=69209