PDA

View Full Version : Заседнало пинг-понг топче.



Мила
12-14-2006, 20:06
Значи на 19 години съм и преди малко бях в апартамента на гаджето си и щяхме да правим секс. Той ми показа някакви клипчета където някакви китайки стриптизьорки си слагат пинг-понг топче в дупетата и ги изстрелват към публиката и ми каза, че иска и аз да се пробвам. Аз реших, че би било лесно, защото с приятеля ми често правим анален секс и би било лесно топчето да влезне отзад. Той ми даде едно пинг-понг топче и с малко труд си го сложих отзад и после той седна срещи мен и аз се опитах да го изстрелям към него, но не искаше и се беше заклещило. Сега все още не мога да го извадя, а пробвахме какво ли не - мазахме го с кремчета и пак не иска. Моля ви помогнете ми - много съм притеснена, защото ако си остане там, ще имам много проблеми.

Dina_F
12-14-2006, 20:10
OOO basi gadnoto......To biva experimenti, biva, ma 4ak pa tolko....Hodi na ginekolog nai-dobre, za6toto ....Abe ti kak 6e hodi6 po golqma nujda? :shock:

Sasha2k8
12-14-2006, 20:10
ummm sedni na toaletnata 4iniq i po4vai da se napuva6...vse nqkoga 6te izleze...nqma kak ina4e.....

air_wisp
12-14-2006, 20:12
ummm sedni na toaletnata 4iniq i po4vai da se napuva6...vse nqkoga 6te izleze...nqma kak ina4e.....

а така :mrgreen:

c0ca1na
12-14-2006, 20:15
Ходи на генеколог не губиш нищо .......за да няма впоследствие услужнения и другия път като исках да го целиш с топчета......ами мила Господ ти е дал ръце :-) ........ и не се чукайте върху тенис масата ! [-( :::

malka_sladuranka
12-14-2006, 20:19
лелее...гадна случка
според мен трябжа само да си излезне като тругнеш да ходиш в тоалетната

saninka91
12-14-2006, 20:19
Ако това е истина ,значи си много зле :lol: :smt005

bulgarche
12-14-2006, 20:21
Хапвай повечеко и утре след кафенцето виж какво ще се получи

12-14-2006, 20:22
Седни на горещ котлон и го разтопи(първо ще се подуе леко, ама тамън ще ти е кеф :P )

PR0
12-14-2006, 20:28
xaaxaxxaaxaaaxax basi prostacite ste chesno, maje6 gyza sas spermozol i gotovo, samo da nqma6 hemoroidi

quench
12-14-2006, 20:29
Сега,след като имам голям и провокативен,червен аватар,се надявам наистина на забележите по-лесно и да прочетете внимателно поста ми.

Браво,батенце! Анй-накрая смени разказа с друг - е,не толкова брилянтен като онзи с кекса,но пак бива!
Моля евентуалните читатели: по темата,ако наистина има такъв проблем питащият,е отговорено! Нека не правим 350+ мнения на поредната ебавка!

Ако не се бъзикаш,извинявай,скъпа! До следващата екскреция ще се оправиш! Обаче форума периодично е атакуван от един графоман-фетишист,не знам какво ще го правим....

Мила
12-14-2006, 21:33
До сега съм се напъвала в тоалетната, но няма ефект. Стои супер неудобно и не мисля, че ще мога да заспя така. Днес по обед ходих по голяма нужда и не мисля, че ще ми се наложи пак в близките 12-24 часа. Затова кажете по-бърз метод да извадя топчето от дупето си. Аз си мисля да го счупя или нарежа, но се страхувам да не се надраскам с острите парчета... Вие какво мислите?

quench
12-14-2006, 21:37
Пий разхлабително. Ако ли не - иди за клизмичка утре...

12-14-2006, 21:43
и как си седнала пред компютъра с топче за пинг-понг в ануса?

D M X
12-14-2006, 21:46
и как си седнала пред компютъра с топче за пинг-понг в ануса?

АЪъХАьхъахьхаьаьа нееееееееееее .......

skate_warrior
12-14-2006, 22:07
и как си седнала пред компютъра с топче за пинг-понг в ануса?

АЪъХАьхъахьхаьаьа нееееееееееее .......axxxaaxaxaxaax :smt005 :smt005 :smt005 :lol: :lol: :twisted: :twisted:

12-14-2006, 22:27
може би пише права.. ААХАХАХАХ :twisted:

natural
12-14-2006, 23:57
хахахахаха да не влезне навътре само хахахах ;) бутнете го с хилката там ;) или се напъни да сернеш ;) може да искочи ;) само дане стане да не може и лайнцето да искочи ;) буахахаха ;) смях

Unknow
12-15-2006, 00:03
и как си седнала пред компютъра с топче за пинг-понг в ануса?

Dobur vupros? :wink: I az mislq, 4e e porednata "ebavka".Ako si be6e navrqla top4eto v anusa...edva li tova koeto 6te6e da napravie6 e da sedne6 pred kompa i da pi6e6 iz forumite.

PS" Suveta koito ti dadoha be6e dobyr: Ne pravi seks na tenis masa :smt005

Мила
12-15-2006, 01:30
Леле не мога да спя - седя на тоалетната чиния и се напъвам ли напъвам, но няма ефект. Не знам кой си помисли, че съм седнала, но нямам такава възможност. Също никъде не съм споменавала, че съм правила секс на тенис маса - дори не се стигна до секс след като не можах да изкарам топчето. Ох дано да излезе скоро - мазах се с Нивеа, за да стане по-мазно, но пак не иска да излиза. Ох така ми се спи, но не мога да заспя... :cry: А и много ме е срам да кажа на нашите, защото ще попитат как се е озовало там и ще трябва да им обяснявам... Моля ви се помогнете ми, защото вече се паникьосвам!

12-15-2006, 02:49
Значи на 19 години съм и преди малко бях в апартамента на гаджето си и щяхме да правим секс. Той ми показа някакви клипчета където някакви китайки стриптизьорки си слагат пинг-понг топче в дупетата и ги изстрелват към публиката и ми каза, че иска и аз да се пробвам. Аз реших, че би било лесно, защото с приятеля ми често правим анален секс и би било лесно топчето да влезне отзад. Той ми даде едно пинг-понг топче и с малко труд си го сложих отзад и после той седна срещи мен и аз се опитах да го изстрелям към него, но не искаше и се беше заклещило. Сега все още не мога да го извадя, а пробвахме какво ли не - мазахме го с кремчета и пак не иска. Моля ви помогнете ми - много съм притеснена, защото ако си остане там, ще имам много проблеми.

МУХАХАХАХАХХА БУХАХАХХАХАХА ХАХАХАХАХХАХАХАХАХХАХАХАХ АХХАХАХАХАХХАХА
Отново претърпях инцидент с тоя стол, тря спра да падам от смях а да ставам от смях :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 :smt005
После питайте кое поколение било по-малоумно МН СМЯХ


Вземи си някъв обезболяващ крем и си ги изкарай като бял човек
Иначе СМЯХ!!

12-15-2006, 06:49
Tuka ima tuka nqma de e top4eto ??? hahahahahaha

quench
12-15-2006, 07:19
Мила,следващия път пробвай с вазелин!
И ти казахме - пий разхлабително!
И следващия път - внимателно с букакето!

BorderManager
12-15-2006, 07:21
Честито! =D>
Още малолетна, а вече се сдоби с хемороиди самостоятелно.
То, идиотизмът край няма, а напоследък направо цъфти. Както ще ти цъфне лайноотходника. :P

A бе, горният, ти знаеш ли какво е "букаке"? #-o

shalis
12-15-2006, 07:30
Честито! =D>
Още малолетна, а вече се сдоби с хемороиди самостоятелно.
То, идиотизмът край няма, а напоследък направо цъфти. Както ще ти цъфне лайноотходника. :P

A бе, горният, ти знаеш ли какво е "букаке"? #-o

Tq ne e maloletna be, ne 4ete6 li-momi4eto e na 19...makar, 4e siln me symnqva nqkoi na 19 da trygne da si igrai da si pylni zadnika s top4eta....Hi4 ne vqrvam tva da e istina!

quench
12-15-2006, 07:34
Букаке е "изхвърляне на течности" - по моя информация обаче и това сапада към букаке - като жанр

Ако греша,поправи ме...

BAD_GIRL_
12-15-2006, 07:36
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax ti si luda we xaxaxaxaxaxaxaxax are izchezvai v banqta i sqdai na chiniqta i pochvai da se napuvash zveski silno axaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxax :) :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

machoka
12-15-2006, 08:08
:arrow: Моля, прочетeте правилата на форума! (http://www.teenproblem.net/f/pravila.html)

:arrow: т. 11