PDA

View Full Version : дайте ми съветче :)



pussycat
12-14-2006, 20:10
Значи запознах се с едно момче когато бях на дискотека и мн ми хареса също и аз на него, само 4е той си има приятелка... Виждаме се всеки път в дискотеката и усещам 4е го харесвам и то мн обаче се дразня че си има приятелка :smt011 Той ми каза че му е много яко с мен. И си мисля може ли да има нещо повече между нас и дали да му кажа какво си мисля? Обаче се спирам най - вече заради неговата приятелка. Ако бяхте на мое място какво бихте направили? Да не се занимавам повече с него или да му кажа какво чуствам? ](*,)

bibonka
12-14-2006, 20:12
mi kaji my kakvo chyvstvash...toi ako preceni shte skysa s priatelkata si..taka samo da chakash ..nishto nqma da stane...po dobre govori s nego ama ochi v ochi ...moje i da ne e v diskotekata...primerno kato se vidie sledvashtiqt pyt my kaji..moje li ytre primerno da se vidim na kafe ili nqkyde da se razhodim ,zashtoto imam da ti kazvam neshto lichno i taka... Uspeh i dano stane neshto...Dai my vreme ,btw, zashtoto shtom ima priatelka a my e qko s tebe..znachi e razdvoen i ne znae kak da postypi...moje bi chaka ti da napravish pyrvata krachka...

Crafter
12-14-2006, 20:13
Хех! Ще скъса с приятелката си, ама ядец. Най-много да тръгне и с двете наведнъж.

NaDuFcHe
12-14-2006, 20:16
Milichka az edno samo nerazbrah vie v momenta v kakvi otnosheniq ste..Az lichno kato nachalo kato vidq che edno momche e s priqtelkata si nikoga ne bih trugnala da ravq ili da govorq kakvoto i da bilo,dori da e perfecten...

pussycat
12-14-2006, 20:25
Ami v kakvi otno6eniq sme - prosto se vijdame ponqkoga i se zabavlqvame mnogo, tancuvame zaedno i taka... Nz toi me kefi mn no ako az mu bqh bezralzi4na nqma6e da se zanimava s men. A pak men kakvo me interesuva 4e s ima pr prosto mi haresva i tova e. Ako na nego mu puka6e za pr mu ne bi pravil taka...

Crafter
12-14-2006, 20:31
Сигурно си го казваш всяка вечер преди да заспиш. "Ако на него му пукаше, нямаше да се занимава с мен" Дано само и на теб не ти се случи...

MartiSSima
12-14-2006, 20:31
Миличка, аз попаднах в същата ситуация.Приятелката , дискотеката и т.н. В началото само танци прегръдки после дойдоха целувките и т.н накрая се оказа, че пича просто си е търсел нещо за *укане само дето не стана номера му!Според мен нема смисъл да му казваш какво чувстваш най - много после хич да не му пука за тебе.Лошото в случея ти е, че незнам на какво мнение е той.Пробай с тънки намечета от сорта танци с друг а него го гледай и т.н знаеш какво имам в предвид тоя номер поне при мен винаги минава!Дано греша и пича да се окаже точен!Пожелавам ти успех и дано стане нещо с него.Сорка ако с нещо съм те убидила! [-o<

iiirish
12-14-2006, 20:47
никога не пречи да му кажеш за чувствата си. с едно признание нищо няма да стане на приятелката му ;) пробвай

He3HauKa
12-14-2006, 20:59
На твое място не бих се унижила да чакам някакво внимание,а най-малкото от момче което си има приятелка.Постави се на мястото на момичето.. не е приятно нали ? И защо си мислиш ,че ако тръгнеш с това момче,той няма да постъпи така и с теб?Или че ти си му просто за забавление ?Помисли трезво,той не заслужава вниманието ти :-k

PaCTaMaH
12-14-2006, 21:56
Ami v kakvi otno6eniq sme - prosto se vijdame ponqkoga i se zabavlqvame mnogo, tancuvame zaedno i taka... Nz toi me kefi mn no ako az mu bqh bezralzi4na nqma6e da se zanimava s men. A pak men kakvo me interesuva 4e s ima pr prosto mi haresva i tova e. Ako na nego mu puka6e za pr mu ne bi pravil taka...

Shto pyk ? Prosto moje da si te izpolzfa smisyl da mu e kef i s 2te vi :) i .....ei teka...da te ebafa neshtu nZ... Nai dobre mu kaji da se izqsnqt neshtata i da ti ulekne :/

-DeliciouS-
12-14-2006, 23:45
Не се занимавай, защото 1.Той има приятелка, и се заглежда по други момичета, което автоматично води до това, че той не може да е верен и ако той скъса с приятелката си и ти станеш негова приятелка, той ще ти изневерява по същия начин:) 2.Постави се на мястото на приятелката му и се замисли,Хубаво ли е да разваляш нечия връзка?

Always`Sad
12-15-2006, 06:19
Ами виж аз какво ще ти кажа. Не му казвай все още за това какво чувстваш към него, но го попитай какви намерения има за да си на ясно и ти какво да правиш и дали да му кажеш. Но между времено си потърси и друга алтернатива.

12-17-2006, 22:34
ami spored men tova 4e my e priqtno s teb, ne zna4i 4e e vluben v teb ili te haresva, moje da izpitva 4isto priqtelski 4ustva . A i predi da predprieme6 ne6to, pomisli zatova, kak 6te se po4ustva negovata priqtelka ako razbere :!: . Po dobre ne se zanimavai s nego, mom4eta svobodi , pod pat i nad pat.......... \:D/

teenkopele
12-18-2006, 00:19
Значи запознах се с едно момче когато бях на дискотека и мн ми хареса също и аз на него, само 4е той си има приятелка... Виждаме се всеки път в дискотеката и усещам 4е го харесвам и то мн обаче се дразня че си има приятелка :smt011 Той ми каза че му е много яко с мен. И си мисля може ли да има нещо повече между нас и дали да му кажа какво си мисля? Обаче се спирам най - вече заради неговата приятелка. Ако бяхте на мое място какво бихте направили? Да не се занимавам повече с него или да му кажа какво чуствам? ](*,)

Намери си свободно момче. :wink:

Nadelina
12-18-2006, 04:58
Lele i az se zanimavam s obvyrzan.. ito ot 1 godina pochti :( Np pyk mislq da probvam.. pyrvo she gledam da se uverq kakvo naistina iska ot men i dali e seriozen.. ili prosto iska sex (no mislq che ne e tei) ..Sashtoto syvetvam i teb!

MTV_GIRL
12-18-2006, 06:57
spored mene trqbva da mu razkrie6 4ustvata si i ve4e toi 6te preceni kakvo da pravi za6toto sega moje bi ne znae kakvo ispitva6 kam nego i za tova ne pravi ni6to po vaprosa da ste zaedno :-k

SouL^*DiViNe
12-18-2006, 09:58
Spored men trqbva da mu kaje6 kakvo 4uvsta6.Toi ako e svesten tip i ako ima nqkakvi 4uvstva kum teb...prosto 6te se proli4i be.. :wink: Aidi USPEH ot men

sexiiiii
12-18-2006, 10:12
zdr mila.Da ti kaja i az sam v ne6to podobno.Samo4e nie hodihme :smt007 edna sedmica i skasahme.Az vse o6te sam luda po O:) nego.Ot vreme na vreme se zasi4ame v diskotekata i se zaglejdame. 8)
Spored mene :-k mu kaji kakvo 4ustva6 i 4e ne o4akva6 ni6to ot nego.Mislq,4e 6te ti e mnogo po leko kato znae6,4e toi znae za tvoite 4ustva.No ne mu pozvolqvai da si igrae sas teb. [-X
Jelaq ti USPEH :wink:

PY_MACKA
12-18-2006, 10:19
...
ако има някав 6анс- така 6те си проли4и
ама тр да го направи6 то4но
отива6 на диско с наи добрия си приятел(или някое яко мом4е което ме4тания обект не познава)
и по4вате да танцувате(страстно страстно, ама без езици, 4е 6е мине6 границата)
и по време на лубимата ти песен тъи наре4еното гадже му изниква мн спе6на работа и се фъздосфа за поне 4ас
тогава ти кани6 ме4тания обект на танц(настоятелно)
ако въпреки целия ти 4ар не стане-->кофти тръпка, няма 4увства или дърви нна приятелката си