PDA

View Full Version : Здравейте, какво да подаря на приятелката ми за 1 годишнина?



12-14-2006, 20:19
Здравейте, форумци !
Не влизам често в този форум, но знам за него. Другата седмица с приятелката ми правим 1 година, и искам да я изненадам приятно с хубав подарък, нещо романтично, на което тя да се зарадва. На 14 февроари й подарих 40 балона пълни с хелий, всичките червени , тя много се зарадва и го помни и до днес. Хайде помогнете моля ви, за какво сте си мечтали или какво хубаво сте получавали за романтичен празник. Много моля само не ми предлагайте парфюми, златни/сребърни бижута и т.н. Искам нещо специялно дори малко да е, събрани имам към 150 лева.

bibonka
12-14-2006, 20:21
ima mnogo takiva temi ,no shte ti kaja edin syvet....kupi i zvezda ;] napravi i albym sys snimki,narisyvai mqstoto,kydeto mechtae da otide...v smi ne ti da risyvash a hydojnik...ili vzemi edna neina snimka ili vasha obshta i q dai pak na hydojnik da vi narisyva ;] mnogo e nejno i krasivo..i otzad edno pojelanie.. ;]

pussycat
12-14-2006, 20:28
ima mnogo takiva temi ,no shte ti kaja edin syvet....kupi i zvezda ;] napravi i albym sys snimki,narisyvai mqstoto,kydeto mechtae da otide...v smi ne ti da risyvash a hydojnik...ili vzemi edna neina snimka ili vasha obshta i q dai pak na hydojnik da vi narisyva ;] mnogo e nejno i krasivo..i otzad edno pojelanie.. ;]

I az sam saglasna tova s albuma e super qko :) Oba4e az mn bih se izkefila na ogromno plu6eno me4ence ama da e naistina golqmo :))) ili pak q zavedi nqkade na nqkoe qko mqsto i go napravi nezabravimo za neq. :P

NaDuFcHe
12-14-2006, 20:28
Mi za 7 ili 8 meseca ne se seshtam tochno priqtelq mi,mi podari edin ogromen plushen rozov zaio..qkoto beshe che tochno predishnata vecher minavahme po edna ulica i na vitrinata na magazina go vidqh i mu kazha che adski mnogo me kefi...na sledvashtiq den kato go vidqh sus zaicheto napravo shtqh da se razplacha...Opitai se da se setish za neshto koeto ti e kazala che i haresva ili otdavna iska da si kupi..

12-14-2006, 20:39
Купи и нещо златно за врата ... Примерно със сърчице ... Може да звучи алчно , егоистично и т.н ... Но вкрайна сметка ... всеки би се зарадвал .. ;) :)

12-14-2006, 20:45
За рождения и ден й подарих мечок... не става, за албума, оле боже тя онзи ден ми поиска всички общи снимки които имаме ... за врата не искам... благодаря до тука за отговорите но повечето отпадат, хайде мислете хорица :-) ;-)

NaDuFcHe
12-14-2006, 20:49
Mmmm ama i ti si pretenciq..togava i kupi 30 gotini cherveni rozi i zaedno s tqh neshto simvolichno..naprimer nqkakva grivnichka (vupreki che kaza ebz takiva neshta)Kato se vidite i podnesi cvetqta,zavedi q v nqkoi restorant i sledkato sednete i dai grivnichkata...Spored men mnogo shte se zaradva :)

12-14-2006, 21:25
МИСЛИ МИСЛИ МИСЛИ .... пак МИСЛИ и много много МИСЛИ !!!!!
Сети се за нещо, за което ти е казала, че много я кефи и и го вземи .
Универсалните варианти ти ги казаха.

dEnIsTy
12-15-2006, 05:56
За рождения и ден й подарих мечок... не става, за албума, оле боже тя онзи ден ми поиска всички общи снимки които имаме ... за врата не искам... благодаря до тука за отговорите но повечето отпадат, хайде мислете хорица :-) ;-)
ами за художника..?мисля,че това е най-подходящо и трогващо:)

bacterium
12-15-2006, 07:29
А защо просто не организираш една романтична вечеря на свещи. Розови листенца по покривката, червени свещи....забули лампите с шалчета та да е по-нежна светлината... можеш да купиш някаква малка сребърна или златна гривна и да я занесеш някъде да я гравират (да каза без бижута ама аз добавям гравирането така че...) напиши нещо мило...

BAD_GIRL_
12-15-2006, 07:46
na men moq priqtel mi podari edin mno strashen poodarak edno tumno 4erveno belio i na men acki mno mi xaresva

bacterium
12-15-2006, 07:49
пише се АДСКИ.... :lol: и за какво ти е подарил бельо като после единственото което е направил е било да го свали...? :mrgreen:

Tesinka
12-15-2006, 20:30
:) ami priqtelq mi kogato napravihme 1 god. mi podari sreebaren prusten-mn qk slojen v kutiika i karti4ka na koqto e napisal kolko mn me obi4a i 4e nemoje bez men... s edna roza.....neshto ot sorta 100% 6te se zaradva.. predpolagam :))

NaDuFcHe
12-15-2006, 20:40
Mmm moje v edna tetradka takava gotinka da zalepish mnogo vashi snimki,izrezki ot vesnici spisnaiq,da napishesh gotini texstcheta ili spomencheta koito izrazqvat otnosheniqta vi ili chustvata ti kum neq...Tova pridrujeno sus sobstvenoruchno zapisan disk s lubimite i pesnichki i nqkolko cherveni rozichki spored men e idialniq podaruk...

pampers
12-15-2006, 21:16
няма зна4ение дали 6те е голямо или малко..важното е да е с мн лубов..ти най-добре знае6 какво оби4а..може да й купи6 някво секси белйо примерно.. :lol: