PDA

View Full Version : Магия???



котенце
12-14-2006, 21:48
Абе някои знае ли какво може да означава опаковка от презерватив и вътре в нея имаше олово?Щото намерих ме с гаджето ми в колата му същото нещо на най-забутаното място.Абсурд е да е от нас щотото не ползваме.Много се чудим а пък и google не намери нищо тъй че ако някои има инфо да пишееее....

NaDuFcHe
12-14-2006, 21:51
Kolata predpolagam ne q kara samo toi....moje nqkoi drug da q e ostavil opakovkata..Ili sry che ti kazvam ama nemojesh da si sigurna che samo s teb e pravil sex v taq kola.

котенце
12-14-2006, 21:56
Kolata predpolagam ne q kara samo toi....moje nqkoi drug da q e ostavil opakovkata..Ili sry che ti kazvam ama nemojesh da si sigurna che samo s teb e pravil sex v taq kola.



А дам ама съм сигурна в него пък едва ли ако е имало нещо той ще си остави опаковката там просто незнам какво да мисля..

suzanna
12-14-2006, 22:06
Много е странно наистина - единственото, което на първо време можете да направите, е да се опитате да се сетите заедно кой друг е имал достъп до тази кола - ако ще за няма и минута! Само така ще можете да имате някакви по основателни съмнения.

quench
12-14-2006, 22:06
Знам,че суеверността е първичен,почти неизлечим порок,затова ще ти помогна с информация от източника...

Ето ти един abjuration от санскритски окултен текст:

"Аин! Атул!" - това се казва срещу обекта,който ти е съмнителен или срещу този,който те кълне,като насочваш към него ръката си. Ръката да е изправена,дланта да е под прав ъгъл,вдигната нагоре. Показалецът е изправен нагоре,а средният пръс е прегънат до половината. Другите пръсти са прибрани.

Това е свещен символ и няма значение от каква религия си. Ползвай си го със здраве...

crazy_sexy_cool`f
12-15-2006, 08:39
значи...някой ви е гепал колата отишъл е в америка с нея, взел си е някоя елитна лолитка и са се начукали здравата. После той си е докарал колата на същото място. И сега като чете тази тема се сеща, че е забравил опаковката от презерватива :P

quench
12-15-2006, 08:46
Мацка,обяснението ти със сигурност е 99,99% вярно (може и да е друго,но със сигурност е тривиално). Обаче ако имаш фобия от паяци - макар,че едно ухапване няма да го усетиш за повече от 1 сек,ако знаеш всички тези неща,тогава фобията не изчезва. Същото е и със суеверния страх от магия - той е ирационален и мозъка не може да се справи с него.
Затова й дадох заклинанието - нека да си се успокоява (ако има магия изобщо,то това трябва да действа със сигурност :wink: )

crazy_sexy_cool`f
12-15-2006, 09:16
Мацка,обяснението ти със сигурност е 99,99% вярно (може и да е друго,но със сигурност е тривиално). Обаче ако имаш фобия от паяци - макар,че едно ухапване няма да го усетиш за повече от 1 сек,ако знаеш всички тези неща,тогава фобията не изчезва. Същото е и със суеверния страх от магия - той е ирационален и мозъка не може да се справи с него.
Затова й дадох заклинанието - нека да си се успокоява (ако има магия изобщо,то това трябва да действа със сигурност :wink: ) тва е един нормален отоговор :smt016