PDA

View Full Version : Vlubena sym v nai-dobrata mi priqtelka...:(



Obyrkano momi4e
12-14-2006, 21:42
eto go i moqt problem...vlubena sym v nai-dobrata mi priqtelka(ne smqtam 4e tova e povod za podigravki po moi adres),no tq ujasno mnogo haresva edno mom4e i ne spira da mi govori za nego,a az ne moga da i priznaq 4e imam 4ustva kym neq,zashtoto shte se skarame a tova shte e oshte po losho za men:(az iskam tq da e shtastliva,no tova ne moje da stane s tova mom4e zashtoto toi si ima gadje i ne mislq 4e ima nqkakvi 4ustva kym priqtelkata mi...molq vi pomognete mi zashtoto ne moga da jiveq pove4e taka:((

-DeliciouS-
12-14-2006, 23:48
Ами аз мисля, че трябва да й кажеш,но сама знаеш каква ще е реакцията.За нея ти си най-добрата приятелка, а не човек,който е влюбен в нея.Тя може да реагира много остро на това и да се развали приятелството между вас.Ако все пак избереш да го запазиш за себе си,недей да я ревнуваш от момчетата, бъди нейната най-добра приятелка и я подкряй във всичко.Изборът е твой

BrokenInnocence
12-14-2006, 23:52
Никога не съм била в подобна ситуация и ми е малко трудно да си я представя. Но ако аз бях на твое място бих си мълчала. Просто знам колко е ценна за мен най- добрата ми приятелка и никога не бих развалила приятелството си с нея. Не мисля, че си струва просто.

12-15-2006, 02:02
Тъпо лесбо

pussycat
12-15-2006, 06:41
Никога не съм била в подобна ситуация и ми е малко трудно да си я представя. Но ако аз бях на твое място бих си мълчала. Просто знам колко е ценна за мен най- добрата ми приятелка и никога не бих развалила приятелството си с нея. Не мисля, че си струва просто.
I az sam saglasna a pak i kakvo o4akva6 ako i kaje6 samo 6te si razvalite priqtelstvoto. :? A ne mislq 4e tova momi4e haresva mom4eta - prosto ostani neinata nai - dobra priqtelka...

crazy_sexy_cool`f
12-15-2006, 08:21
ти на колко си години???

Crafter
12-15-2006, 10:00
Ако и кажеш това може само да заздрави връзката ви, нищо повече. И ако наистина ти е добра приятелка, тя ще разбере и ще го приеме, като комплимент. Освен това рано или късно трябва да си признаеш. Не се притеснявай и карай направо. Момичетата поне в това отношение са толерантни.

Barbie
12-15-2006, 10:53
Crafter, не съм съгласна с теб. Да, момичетата сме по-толерантни на тази тема, но това не значи, че приятелката й няма да се стресне или дори да се отдръпне като разбере за чувствата й. В случай, че не може да ги сподели ще се почувства най-малкото неудобно. Ако на мен някоя приятелка ми каже, че е...влюбена в мен...честно, няма да знам как да реагирам и съм почти сигурна, че поне в началото ще се отдръпна...най-малкото от шока. После естествено сигурно ще свикна с мисълта, но най-вероятно ще се чувствам малко...некомфортно. (пък и виновна, че не мога да споделя чувствата...)
Довойката, ти сигурна ли си, че си баш влюбена? На колко години си наистина? Помисли добре, може да се окаже, че е просто силно привързване...все пак повечето жени сме малко или много склонни към бисексуалност. Съветвам те отново да обмислиш чувствата си и ако остановиш, че наистина имаш нужда да ги признаеш на приятелката си, да го направиш, но трябва да си готова за непредвидени реакции.
Успех...

D M X
12-15-2006, 11:04
eto go i moqt problem...vlubena sym v nai-dobrata mi priqtelka(ne smqtam 4e tova e povod za podigravki po moi adres),no tq ujasno mnogo haresva edno mom4e i ne spira da mi govori za nego,a az ne moga da i priznaq 4e imam 4ustva kym neq,zashtoto shte se skarame a tova shte e oshte po losho za men:(az iskam tq da e shtastliva,no tova ne moje da stane s tova mom4e zashtoto toi si ima gadje i ne mislq 4e ima nqkakvi 4ustva kym priqtelkata mi...molq vi pomognete mi zashtoto ne moga da jiveq pove4e taka:((

Хвани си гадже ... от другият пол и си избий тия неща от главата скъпа ;)

FizeuRa
12-15-2006, 11:25
ако трябва да бъда честна и аз съм попадала в такава ситуация с най-добрата ми приятелка,с която вече не сме в почти никакви отношения.....мога да ти кажа че ще е мн потресаващо да и го кажеш,за това недей....но ако не отмине,незнам опирай се да и намекнеш ако наистина ти е добра приятелка ще те разбере.... :-k

iiirish
12-15-2006, 11:38
може би по-специалното ти отношение към нея ще премине с времето. замисли се, че каквото и да чувстваш сега, това все някой ден ще премине. не разваляй приятелството си с нея! това ще бъде огромна грешка още повече, че тя ти е не просто приятелка, а най-добрата приятелка!
а относно момчето просто се опитай за пореден път да й обясниш и да и споделиш твоето мнение. аргументирай се защо смяташ така и кое те подтиква да си вадиш такива заключения. дано те разбере

Crafter
12-15-2006, 16:56
Аз съм на страната на истината и откритите отношения. Barbie, на теб ти се сърдя, защото не ми отговори на гатанката.

koalka
12-15-2006, 17:05
Може и да не е щастлива с него,но и с теб няма да е,защото предполагам няма чувства към теб.Аз на твое място не бих признала чувствата си,по същата причина-страх,че мога да изгубя приятелката си,а и сега може да си влюбена,но да се надяваме това твое влюбване да отмине.

real-girl
12-15-2006, 17:20
Vlubena si v priqtelkata si..hmm,ti koga go ustanovi tova i sigurna li si,4e ne e prosto po-seriozna simpatiq? Reakciqta neinata e qsna-tq ne e lesbiika,razbiram ot dumite ti--> 6te se po4uvstva mnogo stranno i nqma da znae kak da reagira,taka 6te ob1rka6 samo i neq ! Po-dobre se razberi s1s sebe si i 4uvstvata si-vijdam,4e si ob1rkana. Nqma smis1l da i kazva6,za6toto otno6eniqta vi 6te se promenqt,ne za dobro. Prosto preosmisli vsi4ko,taka mislq az.

pingvina
12-15-2006, 17:50
Nе искам да го казвам но недей да и го казваш защото може да ти се разсърди и т.н.
Повярвай ми не искам да ти го казвам но това е по добре за теб.
Ако някой мой приятел ми каже че е влиубен в мен .... нз :S
Но това е мой съвет :)

qHu4Ka
12-15-2006, 18:42
afe taq sityaciq e mn0o0oy gadnaa!ama da ti kajq 4esny p0 xyyz a sq si m1l4ii...
ayy ne pr0sty nz nz :-s :-s :-s 0t ena strana neinata reakciq m0je da b1de mn0o0oy 0stra i tfa m0je da te narani...n0 p0glednaty 0t dr strana na tebe 6ti e p0 leky 60ty 6te si sigyrna 4e tq ve4e gy znae... 8-[

In4iTu_
12-15-2006, 19:18
Никога не съм била в подобна ситуация и ми е малко трудно да си я представя. Но ако аз бях на твое място бих си мълчала. Просто знам колко е ценна за мен най- добрата ми приятелка и никога не бих развалила приятелството си с нея. Не мисля, че си струва просто.

mocinka
12-15-2006, 19:22
тва за мен са типи4ни глупости,баси лезбииските изтории :evil:

MoHuTo
12-15-2006, 21:59
Никога не съм била в подобна ситуация и ми е малко трудно да си я представя. Но ако аз бях на твое място бих си мълчала. Просто знам колко е ценна за мен най- добрата ми приятелка и никога не бих развалила приятелството си с нея. Не мисля, че си струва просто.
Напълно съм съгласна!

Luda_Manqchka
12-15-2006, 22:18
abe hora stiga ste oprekvali momi4eto,po bolezneno shte e za neq da prodaljava da prikriva 4yvstvata si.Az sushto sum izpadala v takava sityacia i imah smelosta da priznaq 4uvstvata si na tova momi4e koeto predi tova imashe 2 godishna vruzka s mom4e i na pruv pogled bqha idealnata dvoika,sled kato i priznah naistina otna4alo se shokira no sled tova malko po malko stavahme vse po blizki,dokato edin den i tq mi prizna 4e i tq ima ve4e nqkakvi 4uvstva kum men,sled tova skusa s priqtelq si i cqlo lqto bqhme zaedno,beshe super qko,prosto nqma takova izjivqvane,sega ve4e se vijdame po rqdko,no i dve vse oshte mnogo dyrjim edna na dryga i tova shte ni ostane edin mnogo hybav spomen.Zatova che avtorkata da ne smushtava da razkrie 4uvstvata si kum tova momi4e,zashtoto ako ne se riskuva nqma da usetim trupkata na jivota

|usHer_yeah|
12-15-2006, 22:19
eto go i moqt problem...vlubena sym v nai-dobrata mi priqtelka(ne smqtam 4e tova e povod za podigravki po moi adres),no tq ujasno mnogo haresva edno mom4e i ne spira da mi govori za nego,a az ne moga da i priznaq 4e imam 4ustva kym neq,zashtoto shte se skarame a tova shte e oshte po losho za men:(az iskam tq da e shtastliva,no tova ne moje da stane s tova mom4e zashtoto toi si ima gadje i ne mislq 4e ima nqkakvi 4ustva kym priqtelkata mi...molq vi pomognete mi zashtoto ne moga da jiveq pove4e taka:((


аз пък мисля че сте прекалено неразделни и много добри приятелки и явно си въобразяваш че си влюбена в нея защото ако тя и той .... ще се виждате по малко и ...... :)

12-15-2006, 22:26
ti da ne si na 14?

XXX_f
12-16-2006, 07:22
ami bih te posuvetvala da ne i kazvash za chyvstvata si , zashtoto e malko veroqtno da ste zaedno i tq da sporedlq chyvstvata ti.Ako iskash da spre bolkata , koeto shte stane sled mnogo vreme, opitai se da se otdalechiish maksimalno ot neq...mnogo shte ti e tejko v nachaloto , no spored men tova e edinstveniq nachin.

LaPeNcEto0o
12-16-2006, 08:06
emi ako iska6 i kaji ama malko veroqtno tq da razbere 4uvstvata ti ..........(pone az taka mislq)

Whisperry
12-16-2006, 08:12
eto go i moqt problem...vlubena sym v nai-dobrata mi priqtelka(ne smqtam 4e tova e povod za podigravki po moi adres),no tq ujasno mnogo haresva edno mom4e i ne spira da mi govori za nego,a az ne moga da i priznaq 4e imam 4ustva kym neq,zashtoto shte se skarame a tova shte e oshte po losho za men:(az iskam tq da e shtastliva,no tova ne moje da stane s tova mom4e zashtoto toi si ima gadje i ne mislq 4e ima nqkakvi 4ustva kym priqtelkata mi...molq vi pomognete mi zashtoto ne moga da jiveq pove4e taka:((

Хвани си гадже ... от другият пол и си избий тия неща от главата скъпа ;)
Колкото и да е странно, съм напълно съгласна и твоето предложение ми звучи адски логично...първо, не мисля, че си влюбена в твоята приятелка, може би си много привързана към нея, но чак пък влюбена :roll: А дори и да има нищо такова, нищо не може да се получи, естествено, затова по-добре се избави от тия безперспективни мисли и си намери някое момче.. ще установиш, че ще си по-доволна, отколкото да се отчайваш заради една невъзможна връзка.. а пък и ще си имаш най-добрата приятелка :wink:

12-16-2006, 23:55
eto go i moqt problem...vlubena sym v nai-dobrata mi priqtelka(ne smqtam 4e tova e povod za podigravki po moi adres),no tq ujasno mnogo haresva edno mom4e i ne spira da mi govori za nego,a az ne moga da i priznaq 4e imam 4ustva kym neq,zashtoto shte se skarame a tova shte e oshte po losho za men:(az iskam tq da e shtastliva,no tova ne moje da stane s tova mom4e zashtoto toi si ima gadje i ne mislq 4e ima nqkakvi 4ustva kym priqtelkata mi...molq vi pomognete mi zashtoto ne moga da jiveq pove4e taka:((

Хвани си гадже ... от другият пол и си избий тия неща от главата скъпа ;)
Колкото и да е странно, съм напълно съгласна и твоето предложение ми звучи адски логично...първо, не мисля, че си влюбена в твоята приятелка, може би си много привързана към нея, но чак пък влюбена :roll: А дори и да има нищо такова, нищо не може да се получи, естествено, затова по-добре се избави от тия безперспективни мисли и си намери някое момче.. ще установиш, че ще си по-доволна, отколкото да се отчайваш заради една невъзможна връзка.. а пък и ще си имаш най-добрата приятелка :wink:
Basi i tupata(tupiq) det si ,tova da ne ti e koncert pojelanie,"nамери някое момче.. ще установиш, че ще си по-доволна, "-ot kade znaish 4e ste e po dovolna,apuk 4uvstvata ne idvat ei taka hvashtash nqkoi i ve4e da po4ne6 da ima6 4uvstva kum nego :!: "отколкото да се отчайваш заради една невъзможна връзка"-ti da ne se pravi6 na pokoinata baba Vanga ,che znaish 4e sus sigornost e nevuzmojna,tova 4e ima simpatii kum tva mom4e izobshto ne zna4i 4e nqma da otgovori na 4uvstvata i :smt007 ;"ще си имаш най-добрата приятелка "-tq ne gleda na neq kato na nai-dobra priqtelka a kato chovek koito obi4a i ima 4uvstva kum nego,zatova 4e pone kato pishete zamislete se purvo nad zadadenata tema i vypros ane pishete tva koeto baba i dqdo sa vi kazvali :smt005

Whisperry
12-17-2006, 13:41
[Basi i tupata(tupiq) det si ,tova da ne ti e koncert pojelanie,"nамери някое момче.. ще установиш, че ще си по-доволна, "-ot kade znaish 4e ste e po dovolna,apuk 4uvstvata ne idvat ei taka hvashtash nqkoi i ve4e da po4ne6 da ima6 4uvstva kum nego :!: "отколкото да се отчайваш заради една невъзможна връзка"-ti da ne se pravi6 na pokoinata baba Vanga ,che znaish 4e sus sigornost e nevuzmojna,tova 4e ima simpatii kum tva mom4e izobshto ne zna4i 4e nqma da otgovori na 4uvstvata i :smt007 ;"ще си имаш най-добрата приятелка "-tq ne gleda na neq kato na nai-dobra priqtelka a kato chovek koito obi4a i ima 4uvstva kum nego,zatova 4e pone kato pishete zamislete se purvo nad zadadenata tema i vypros ane pishete tva koeto baba i dqdo sa vi kazvali :smt005
Момиче съм, мерси за вниманието :mrgreen:
Мне, не се правя на покойната баба Ванга, нямам никакви такива мераци :mrgreen:
Няма симпатии към което и да е "mom4e", а момИче, там е и проблемът... шансът да й отговори на чувствата е едно на 10 милиона... не правя "предсказания", а трезви разсъждения.. Освен това съм почти убедена, че тя не е влюбена, а просто силно привързана, и затова и дадох съвет да опита с момчетата, за да разбере какво всъщност изпитва към приятелката си...
Миличък/миличка, с баба ми и дядо ми определено не обсъждам подобни въпроси, пиша каквото мисля и ако не ти изнася, това не е мой проблем. :-D

maria_smb_f
12-17-2006, 14:54
Аве тая или тоя е написал темата?
щото пише в женски род а пък е влюбена в най добрата и проятелка :!: :!: :!: :!:

mer4eto
12-17-2006, 18:48
mili4ka nikoi ne ti se podigrava.az razbiram kakvo tii e makar da ne sum ispadala v takiva situacii :) no spored men ne si priznavai 4ystfata zashtoto: 4ovek moje da byde mnogo jestok taka kakto nikoi dryg ni6to 4ydno da zapo4ne da te izbqgva :( ama se pak ti si reshavash an tfoe mqsto ne bih i kazala :(:(:(:(:(:(:( :smt005

{Sweety_f}
12-17-2006, 18:55
spored men e nai-dobre da si hvanesh gadje ot dr pol kakto kaza D M X i taka shte q zabravish po lesno zashtoot mislq 4e tova ne e lubov a prosto privyrzvane ili pyk e prosto pritqlska llubov ... nz no mislq 4e ne mojesh da se vlubish v neq:)

12-19-2006, 00:45
[Basi i tupata(tupiq) det si ,tova da ne ti e koncert pojelanie,"nамери някое момче.. ще установиш, че ще си по-доволна, "-ot kade znaish 4e ste e po dovolna,apuk 4uvstvata ne idvat ei taka hvashtash nqkoi i ve4e da po4ne6 da ima6 4uvstva kum nego :!: "отколкото да се отчайваш заради една невъзможна връзка"-ti da ne se pravi6 na pokoinata baba Vanga ,che znaish 4e sus sigornost e nevuzmojna,tova 4e ima simpatii kum tva mom4e izobshto ne zna4i 4e nqma da otgovori na 4uvstvata i :smt007 ;"ще си имаш най-добрата приятелка "-tq ne gleda na neq kato na nai-dobra priqtelka a kato chovek koito obi4a i ima 4uvstva kum nego,zatova 4e pone kato pishete zamislete se purvo nad zadadenata tema i vypros ane pishete tva koeto baba i dqdo sa vi kazvali :smt005
Момиче съм, мерси за вниманието :mrgreen:
Мне, не се правя на покойната баба Ванга, нямам никакви такива мераци :mrgreen:
Няма симпатии към което и да е "mom4e", а момИче, там е и проблемът... шансът да й отговори на чувствата е едно на 10 милиона... не правя "предсказания", а трезви разсъждения.. Освен това съм почти убедена, че тя не е влюбена, а просто силно привързана, и затова и дадох съвет да опита с момчетата, за да разбере какво всъщност изпитва към приятелката си...
Миличък/миличка, с баба ми и дядо ми определено не обсъждам подобни въпроси, пиша каквото мисля и ако не ти изнася, това не е мой проблем. :-D
spored teb ne e probvala s mom4e li?zashto vi e tolkova neveroqtno momi4e da se vliobi v drugo momi4e sled kato ima takiva jeni,vse edno da kajete na nqkoi gay koito sa go shibali otzade da si hvane jena,mnogo ste zle ](*,) ostavqite go momi4eto,kvoto si iska shte prai i s koito si iska
nie jiveem v takuv vek v koito vseki ima izbor za kakvoto i da bilo pred sebe si zatova che porasnete malko.

lost_girl
12-19-2006, 08:22
eto go i moqt problem...vlubena sym v nai-dobrata mi priqtelka(ne smqtam 4e tova e povod za podigravki po moi adres),no tq ujasno mnogo haresva edno mom4e i ne spira da mi govori za nego,a az ne moga da i priznaq 4e imam 4ustva kym neq,zashtoto shte se skarame a tova shte e oshte po losho za men:(az iskam tq da e shtastliva,no tova ne moje da stane s tova mom4e zashtoto toi si ima gadje i ne mislq 4e ima nqkakvi 4ustva kym priqtelkata mi...molq vi pomognete mi zashtoto ne moga da jiveq pove4e taka:((

и аз бях в същата ситуация,но просто го приеми и се постаряй да сте смао фр,ще си харесах друга! :)

Приятелството понякога завършва в любов-но не винаги любовта с приятелство!)

playful_baby
12-19-2006, 10:02
eto go i moqt problem...vlubena sym v nai-dobrata mi priqtelka(ne smqtam 4e tova e povod za podigravki po moi adres),no tq ujasno mnogo haresva edno mom4e i ne spira da mi govori za nego,a az ne moga da i priznaq 4e imam 4ustva kym neq,zashtoto shte se skarame a tova shte e oshte po losho za men:(az iskam tq da e shtastliva,no tova ne moje da stane s tova mom4e zashtoto toi si ima gadje i ne mislq 4e ima nqkakvi 4ustva kym priqtelkata mi...molq vi pomognete mi zashtoto ne moga da jiveq pove4e taka:((

Хвани си гадже ... от другият пол и си избий тия неща от главата скъпа ;)
Колкото и да е странно, съм напълно съгласна и твоето предложение ми звучи адски логично...първо, не мисля, че си влюбена в твоята приятелка, може би си много привързана към нея, но чак пък влюбена :roll: А дори и да има нищо такова, нищо не може да се получи, естествено, затова по-добре се избави от тия безперспективни мисли и си намери някое момче.. ще установиш, че ще си по-доволна, отколкото да се отчайваш заради една невъзможна връзка.. а пък и ще си имаш най-добрата приятелка :wink:
Basi i tupata(tupiq) det si ,tova da ne ti e koncert pojelanie,"nамери някое момче.. ще установиш, че ще си по-доволна, "-ot kade znaish 4e ste e po dovolna,apuk 4uvstvata ne idvat ei taka hvashtash nqkoi i ve4e da po4ne6 da ima6 4uvstva kum nego :!: "отколкото да се отчайваш заради една невъзможна връзка"-ti da ne se pravi6 na pokoinata baba Vanga ,che znaish 4e sus sigornost e nevuzmojna,tova 4e ima simpatii kum tva mom4e izobshto ne zna4i 4e nqma da otgovori na 4uvstvata i :smt007 ;"ще си имаш най-добрата приятелка "-tq ne gleda na neq kato na nai-dobra priqtelka a kato chovek koito obi4a i ima 4uvstva kum nego,zatova 4e pone kato pishete zamislete se purvo nad zadadenata tema i vypros ane pishete tva koeto baba i dqdo sa vi kazvali :smt005
Извинявай ама явно не всички сме толкова "вещи" в темата за хомосексуалните влечения както теб!!! :smt019 И освен това изказвания от типа: "Basi i tupata(tupiq")" са неуместни! Момичето търси съвет и ние се опитваме да и помогнем! Естествено е че ще има различни виждания по въпроса, но това не ти дава право да обиждаш другия! Съгласна съм, че никой не знае кога момичето ще е по-доволно и дали чувствата които изпитва към приятелката си са истински или са само плод на неигорност и обърканост! Така че не мисля че и ти знаеш кой в случая е прав! А относно подмятането за бабата и дядото......(просто нямам думи) (Ако ти слушаш баба си и дядо си това не означава че всички постъпват като теб! :lol: )

vvs_go
12-19-2006, 10:08
moje da se zablujdava6

playful_baby
12-19-2006, 10:08
[Basi i tupata(tupiq) det si ,tova da ne ti e koncert pojelanie,"nамери някое момче.. ще установиш, че ще си по-доволна, "-ot kade znaish 4e ste e po dovolna,apuk 4uvstvata ne idvat ei taka hvashtash nqkoi i ve4e da po4ne6 da ima6 4uvstva kum nego :!: "отколкото да се отчайваш заради една невъзможна връзка"-ti da ne se pravi6 na pokoinata baba Vanga ,che znaish 4e sus sigornost e nevuzmojna,tova 4e ima simpatii kum tva mom4e izobshto ne zna4i 4e nqma da otgovori na 4uvstvata i :smt007 ;"ще си имаш най-добрата приятелка "-tq ne gleda na neq kato na nai-dobra priqtelka a kato chovek koito obi4a i ima 4uvstva kum nego,zatova 4e pone kato pishete zamislete se purvo nad zadadenata tema i vypros ane pishete tva koeto baba i dqdo sa vi kazvali :smt005
Момиче съм, мерси за вниманието :mrgreen:
Мне, не се правя на покойната баба Ванга, нямам никакви такива мераци :mrgreen:
Няма симпатии към което и да е "mom4e", а момИче, там е и проблемът... шансът да й отговори на чувствата е едно на 10 милиона... не правя "предсказания", а трезви разсъждения.. Освен това съм почти убедена, че тя не е влюбена, а просто силно привързана, и затова и дадох съвет да опита с момчетата, за да разбере какво всъщност изпитва към приятелката си...
Миличък/миличка, с баба ми и дядо ми определено не обсъждам подобни въпроси, пиша каквото мисля и ако не ти изнася, това не е мой проблем. :-D
spored teb ne e probvala s mom4e li?zashto vi e tolkova neveroqtno momi4e da se vliobi v drugo momi4e sled kato ima takiva jeni,vse edno da kajete na nqkoi gay koito sa go shibali otzade da si hvane jena,mnogo ste zle ](*,) ostavqite go momi4eto,kvoto si iska shte prai i s koito si iska
nie jiveem v takuv vek v koito vseki ima izbor za kakvoto i da bilo pred sebe si zatova che porasnete malko.
Извинявай но мислиш ли че момичето не може да направи каквото си иска и без наша помощ? Е, не мисля така! Естествено че тя решава как да постъпи! Щом е пуснала темата значи е най-малкото объркана и не знае какво да прави!Единственото кото всеки от нас може да направи е да изложи своята гледна точка по въпроса!!!

traitosinc
12-21-2006, 08:43
И аз се чудя на момичето, как може да иска съвети от по-големи пубертети от нея:) и поне като ще я обиждате, пишете правилно думичките. А вие, мили момиченца, които и предлагате да потърси човек от противоположния пол, защо не опитате вие с жена? От къде знаете, че е лошо като не сте пробвали! Същото важи и за момченцата.
Как щях да забравя..шансът й е 1 на 10 милиона..хм..ти направо взе хляба на статистите..ти какво си мислиш, че само педали има в тая държава ли;) повече обратни има отколкото можеш да си представиш! От всички полове! Остана урока по толерантност, но той за другия път.

love`koko
12-21-2006, 09:32
sujalqvam skupa no tova e izvrateno i dolno.Mislq 4e samo edin bolen mozuk moje izob6to da mu hrumne.ne te poznavam za da te sudq no po dobre potursi specializirana pomo6t za6toto ako produljava6 taka naistina ne te 4aka ni6to dobre
i gorkoto momi4e deto ti e pr-ka po dobre se otdale4i ot neq
e tova e moeto mnenie kolkoto i da e jestoko