PDA

View Full Version : kakvi sa shibanite pre4ini



M_-m-_M
12-14-2006, 21:54
kakvi sa shibanite pre4ini za da ne mi stane patkata po vreme na polovata igra mojeli zashtoto neq haresvam, ili zashoto mi e za pruv put i sum malko pritesnen ili zashtoto tq nepravishe nishto za da me vazbudi :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017

PaCTaMaH
12-14-2006, 22:29
haha :) bate.... nemyl sym takaf slu4ei no... sym 4ual 4e...moje da e zaradi tova 4e....ne te fyzbujda ili neshtu podobno :D nakarai q da go potyrka :) \:D/

12-14-2006, 22:29
може би ако беше достатъчно грамотен за да пишеш правилно щеше да знаеш "шибаните причИни" !

shizzle
12-14-2006, 23:14
Само аз сигурно съм изписал една дузина теми по въпроса, да не говорим за останалите.

Шашнал си се, бате. Освен, ако не е някоя супер сгъбена, би трябвало да можеш да го вдигнеш. И, спокойно - на всеки се е случвало (или ще се случи, повечето девственици сега ще почнат да твърдят, че никога са нямали проблеми с ерекцията. Това е, щото само лъскате, то остава и при чекия да не ви стане, бамааму!)

Отпусни се повече, пробвай отново.. Когато спреш да мислиш за ерекцията, тя сама идва. Добри неща, които да те разсейват между другото са - да правиш френска на приятелката си, да я шляпаш, да я оближеш цялата, да си играеш с гърдите й.. Като се отнесеш, на съзнанието ти му става кеф и само го вдига.

Unknow
12-14-2006, 23:22
Vsqko edno ot izbroenite ot teb moje da e prE4ina da ne polu4i6 erekciq. shizzle mnogo dobre go kaza....kak da ne misli6 za tova i kakvo da napravi6 :wink:

ОБичам ФорумА:)
12-14-2006, 23:23
kakvi sa shibanite pre4ini za da ne mi stane patkata po vreme na polovata igra mojeli zashtoto neq haresvam, ili zashoto mi e za pruv put i sum malko pritesnen ili zashtoto tq nepravishe nishto za da me vazbudi :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017

АХаха като гледам как се изразяваш мога да съдя, че не си израстнал достатъчно за секс и се пише прИчини, но както и да е:) 'патката' може да не ти става ако ако ти е първи път и си адски притеснен, но определено не може да е заради момичето, защото възбудата идва не от това което виждаш, а от това което си представяш в главата ти :)

natural
12-14-2006, 23:28
понеже съмпич и не се срамувам от себе сиии и изобщо, щи кажа и при мен кът ми беше за първи път не ми стана ;) да го е** човешко е ;) няма от ко да се срамуваме ! :smt046 братко !

12-15-2006, 03:17
kakvi sa shibanite pre4ini za da ne mi stane patkata po vreme na polovata igra mojeli zashtoto neq haresvam, ili zashoto mi e za pruv put i sum malko pritesnen ili zashtoto tq nepravishe nishto za da me vazbudi :smt017 :smt017 :smt017 :smt017 :smt017... или може би защото не е тя а той