PDA

View Full Version : подготовката за Нова година :)



Sisley^BaBy
12-15-2006, 07:06
моми4ета вълнувате ли се за празни4ния ден ? по4нахте ли да пазарувате за нова година ? Как мислите да сте обле4ени официално или по небрежно ?

BAD_GIRL_
12-15-2006, 07:27
:arrow: mi as na nova godina shte sam izvun sofia.takach e estestveno da sam oficqlno oble4ena shte buda sus kusa kafqva pola.sus dulgi kafqvi botushi i sus kafqva oficqlna blusta abe obshto vzeto shte sam cqlata kafqva i mislq 4e se pak shte si iskaram mno po dobre ot minalata godina ne mislq da se napivam kato predi mislq samo da vzema edin kokain samo tova i pak shte si iskaram 4udesno ....no sled nova godina nqma da sam mno mno mno dobre shoto shte buda mno mno mno kapnala ne ot kokaina a ot sex virtualen sex .......moga da kaja samo che shte bude mno mno mno mno mno mno mno mno mno mno mno mno mno QQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooooooooooooooo i romantichno {}{}{}{}
:smt016 :smt016 :smt016 :smt016 :smt016 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt057 :smt057 :smt060

IdiOtKa
12-15-2006, 08:04
:arrow: mi as na nova godina shte sam izvun sofia.takach e estestveno da sam oficqlno oble4ena shte buda sus kusa kafqva pola.sus dulgi kafqvi botushi i sus kafqva oficqlna blusta abe obshto vzeto shte sam cqlata kafqva i mislq 4e se pak shte si iskaram mno po dobre ot minalata godina ne mislq da se napivam kato predi mislq samo da vzema edin kokain samo tova i pak shte si iskaram 4udesno ....no sled nova godina nqma da sam mno mno mno dobre shoto shte buda mno mno mno kapnala ne ot kokaina a ot sex virtualen sex .......moga da kaja samo che shte bude mno mno mno mno mno mno mno mno mno mno mno mno mno QQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQQkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkk kkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkkooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooooooooooooooooo i romantichno {}{}{}{}
:smt016 :smt016 :smt016 :smt016 :smt016 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt026 :smt057 :smt057 :smt060

ти маи и ся си зела малко кока аа?

както и да е аз още незнам какво ще правя за нова година и дали ще съм някаде , но ако ходя някаде ще съм си както винаги спортно облечена с дънките яке и суитчар !

HopeLesss
12-15-2006, 08:17
Аз не знам къде ще съм, пък камо ли с какво ще съм облечена. Със сигурност обаче няма да е официално :D

drawers
12-15-2006, 08:53
Облеклото зависи от това къде ще бъда. Но и аз като момичето преди мен не знам къде ще бъда... следователно не знам и с какво ще бъда облечена. Но ако съм с приятели, Нова година е един обикновен купон - защо да се издокарвам, необходимо ми е нещо удобно, а удобните неща са ми ежедневните дрехи :)

NaDuFcHe
12-15-2006, 09:06
Аз не знам къде ще съм, пък камо ли с какво ще съм облечена. Със сигурност обаче няма да е официално :D Mmmm i az taka..ne vijdam da ima smiusl se nakontq se 1 otivam na bal i kato se omaja (6toto tfa 100% shte stane) da zabravq za vsichko i na sledvahstiq den na nishto da ne prilichat i drehi i pricehska i rim i vsichko

ABSOLUTme
12-15-2006, 14:41
ammm izkliuchitelno mn se vulnyvam...ama ne kvo she obleka,a che izobshto se pribiram v bg :lol: :lol: az lichno shte prekram ng s friendovete na 1 vila,3-4 dena v dosta agrarna obstanovka,a kato se ima predvid,che se poznavame ot sumati vreme i po i bez gashti se znaem..ne mislq che ima kvo da se kontq :lol: :lol: po-skoro she si zema terlichkite ot baba 8-[

IdiOtKa
12-16-2006, 10:12
мно ясно маина кво да се пра на луда ..като точно след 1-2 часа всичко ще е леш ,включително и аз ... такаче вобще няма смисал ..наи много да се изправя косата и тва е ... ! се пак не излизам за да ме видят всички кам съм се издокарала а за да си направя купона !

HopeLesss
12-16-2006, 11:43
мно ясно маина кво да се пра на луда ..като точно след 1-2 часа всичко ще е леш ,включително и аз ... такаче вобще няма смисал ..наи много да се изправя косата и тва е ... ! се пак не излизам за да ме видят всички кам съм се издокарала а за да си направя купона !

Естествено :D Какво ще се издокарвам, да не би ще ходя на бал :roll: Още повече, че сигурно ако е вкъщи ще трябва да оправям мизериите, които 100% ще се направят [-(

`ImpeNeTraBle_DarKnesS`
12-16-2006, 13:26
Хм аз на първо време трябва мн да внимавам какво ям....то облекло облеко ама ако успея да се освиня до новата година цялата подготовка отива на кино. Като си с хуабво тяло дрехите са ти най-малкия проблем.
Аз за новата година имам 2 оферти, на която и да отида мисля да съм по-удобно облечена, как мога да купонясвам и да танцувам във някаква надиплена къса рокличка + 10 см. ток!? Това е невъзможно, така, че 100% разчитам на по-ежедневното облекло:).

nikinkaaa
12-16-2006, 13:33
Няма за к`во да се издокарвам толкова много за един дълъг купон.Ще бъда с дънки,някаква удобна блуза и така :)

moonbeam
12-16-2006, 14:41
absolutno nqmam nikakva ideq o6te,kupih kuvert zaedno s priqteli oba4e nz dali 6te moga da otida (skoro bqh v bolnica) ako sam v sastoqnie da otida den predi tova 6te si ponapazaruvam tam nqkvi po oficialni dre6ki i taka :)

ThePainIsReaL
12-16-2006, 17:42
Още не знам дори къде ще съм :) камо ли какво да облека . Така , че не бързам . Като му дойде времето , ще мисля :-D