PDA

View Full Version : Връща ли се любовта



сексаджия
12-15-2006, 11:23
Хора ... истинската ви 1-ва споделена любов ... когато тя свърши и връзката приключи ... как мислите,ако не сте скарани и когато сте скъсали сте останали с добри впечатления един от друг ... Възможно ли е след време разделени един от друг дори чувствата да са изстинали,те отново да се породят и тези 2 личности отново да се съберат и да се обичат както преди а дори е възможно и повече ?

Barbie
12-15-2006, 11:32
Смятам, че е много възможно - любовта ръжда не хваща. Понякога двама души просто не са готови да бъдат един с друг в дадения момент...но след време... Да, има шанс след време между тях да се получи нещо наистина ценно и дълготрайно. Щом веднъж между двама души е имало нещо специално, винаги има шанс отново да припламне искра (дори е твърде вероятно)...

FizeuRa
12-15-2006, 11:39
Ахам,вузможно е... :P

iiirish
12-15-2006, 11:45
знаеш ли, майка ми много често ми го повтаря това ;) тя винаги ми казва, че не трябва да се страхувам да подновя някоя връзка, защото това често се случва! та според мен има ли ги чувствата, ще я има и връзката! а ти винаги можеш да се влюбиш или да обикнеш отново някой, който си мислела, че си оставила в миналото си ;)

sladkata u4eni4ka
12-15-2006, 12:17
za men ima smisul ako si se skaral s nqkoe gadje e normalno da se subere te otnovo stiga da se obi4at!!!

des4e_
12-15-2006, 15:00
e i az se nadqvm da e vyzmojno 6toto i az imam sy6tiq problem :((( no spored men ako edna lubov e bila naistina istinska tq nikoga nqma da iz4eszne napylno i rano ili kysno 6te se sre6tenete pak :)

CVETELLINA
12-15-2006, 15:03
Едва ли... :? Гадно ми е още да го приема,но е факт.Един път счупи ли се вазата,после и да я лепиш-никога няма да е същата :|

teardrop
12-15-2006, 16:13
Мисля, че е възможно. Първата любов ръжда не хваща. Ако е била истинска, винаги ще има някакви чувства.

playful_baby
12-15-2006, 16:17
Хора ... истинската ви 1-ва споделена любов ... когато тя свърши и връзката приключи ... как мислите,ако не сте скарани и когато сте скъсали сте останали с добри впечатления един от друг ... Възможно ли е след време разделени един от друг дори чувствата да са изстинали,те отново да се породят и тези 2 личности отново да се съберат и да се обичат както преди а дори е възможно и повече ?
Няма невъзможни неща! Според мен е малко вероятно ,но все пак възможно!

BeBcHeTo
12-15-2006, 16:22
Мисля 4е е много вазможно

koalka
12-15-2006, 17:32
Естествено,че е възможно чувствата да се възродят.Просто срещаш отново този човек и разбираш,че още имаш чувства и любовта може и още по-силна да е от предишния път,но да ти кажа,това се случва рядко.

Едно Момче...
12-15-2006, 19:37
Тц бате нищо не стана поне при мен :?

miloto_girl_4e
12-15-2006, 19:41
Няма невъзможни неща... :wink:

CekC_Cbc_Tpyn
12-15-2006, 19:48
Епа,дося съм нямала споделена ИСТИНСКА любов,ама се надявам да се получи този път.Но съм съгласна,че ако има нещо да се изживее-то задължително трябва да се изживее!!! :lol:

-DeliciouS-
12-15-2006, 19:58
Не е възможно да се породят отново ИСТИНСКИ чувства.При раздялата всеки избира да забрави другия или след време става така.Никой не иска да се мъчи.Ако тези души се срещнат след време те могат да бъдат добри приятел/познати, но нищо сериозно.

He3HauKa
12-15-2006, 21:14
Ако двама души се обичат,могат да са заедно .. стига и двамата да го желаят :lol:

MoHuTo
12-15-2006, 21:17
Ако двама души се обичат,могат да са заедно .. стига и двамата да го желаят :lol:
Много точно казано,съгласна съм с тебе :wink:

pampers
12-15-2006, 21:23
напълно възможно е при мен е ставало така.. :evil:

ton1
12-16-2006, 00:42
Не е възможно да се породят отново ИСТИНСКИ чувства.При раздялата всеки избира да забрави другия или след време става така.Никой не иска да се мъчи.Ако тези души се срещнат след време те могат да бъдат добри приятел/познати, но нищо сериозно.

Ако двамата не искат да се забравят а си дадат просто някаква си почивка и няма никви планове и при двамата да искат да се забравят и нон стоп си контактуват и излизат? кво става а
:)

XXX_f
12-16-2006, 06:58
ami vuzmojno e i mislq , che sega az sum na tozi etap...predi 2 godini az hodih s edno momche i mn se obichahme , no sled tova se razdelihme zaradi negovi greshki.V produljenie na 1godina i polovina nie se chuvahme i se vijdahme prez 4 meseca , a sega izlizame po chesto kafeta edno drugo celuvame se i shte vidim kakvo shte stane...no taka kato gledam mai shte se vurne lubovta i daje shte stane po silna.Sega toi mi kazva , che se e promenil i tova si lichi, no 1-vo trqba da preodoleq starite mu greshki...koito bqha naisitna jestoki

eXciTiNg-BabY
12-16-2006, 07:24
абе старата любов ражда не хва6та :smt007