PDA

View Full Version : Ей,тая пуста срамежливост!!!



CekC_Cbc_Tpyn
12-15-2006, 12:35
ИиИиииИиИ хора,добър ден!!! :smt006 Ми аз такоа...най-накрая реших да си споделя и аз проблемчето.И тъй,моята история започва преди година и 2-3 месеца..Влязах си аз в математическата гимназия,дивях и живях спокойно ,докато един ден,октомври месец миналата година,не видях едно момче....Ниско.Колкото мен.(демек 160 см някъде...е,добре де,той е някъде и 65.. :roll: ) Зелени,дълбоки очи.Интелигентно на вид,и ммного много сериозно.Направо точно като за мен!!!Но,уви...времето ме научи ,че мен любов не може да ме срещне.. И просто не исках да го заговоря...Класните ни стаи бяха една срещу друга.И изведнъж,просто така,глупавото ми ежедневие взе да има някакъв смисъл-да свърши часа,за да мога да го видя за минутка ..или две...да си повтарям колко е прекрасен и колко много го искам....И ЧЕ НЕ Е МОЙ.Следват много безсънни нощи,много рев и сълзи,заради това че ме е дяволски срам да му се усмихна или заговоря....дойде зимната ваканция,изпълнена с мъка по това,че не го виждам!А най-лошото беше,че дори не го познавах..той не знаеше че аз съществувам...не знаеше че сърцето ми щеше да се обърне всеки път,щом зърна очите му!И тая срамежливост...
И тъй,годината се изтърколи,както и всички ваканции..Имах отношение към едно момче,но то беше просто страст..както и да е.И си мислех,че съм го забравила...Ама на!Случвало се е да се засечем по улицата и всеки път като го видех,сърцето ми почваше да думка и си мислех че тялото ми ме влече към неговото..имах чуството че ще отида и ще се забия в обятията му,че ще стоя там цяла вечност..ама на!!!
И така...настъпи началото на 9-тти клас...една суета на 15 ти септември,едни обличания..само и само да ме забележи и да му направя впечатление...пф...разминах се с него поне 10 пъти....за да ме забележи!!!но.......не го заговорих отново...шото съм шматка,дет се вика..
На един фрийрън фест разбрах ,че един мой приятел му е братовчед..Разказа ми какъв е моят възлюбен,и се оказа такъф,какъвто си го представях.Попитам е дали иска да м запознае с него....АЛЕЛУЯ!!!И така,преди точно 8 дни се запознах с него..Какъв шок бе за мен,няма да ви описвам...да чуя гласа му,да го видя в очите и да му се усмихна..Ще си кажете,тя тая е луда..ами да...признавам си,че не съм имала никога споделена любов...само авантюри...И за момент си помислих,че може да стане нещо!Братовчед му ме покани да отида с тях на волейболна тренировка(щот и двамата тренират тва).Приех.Дойде уреченият час и аз ,с една моя приятелка,братовчед му и той,тръгнахме....ама момчето се беше заговорил с едно момче и аз нямах шанс да ида до него и да го заговоря....а и ме беше дяволски много срам!!!Та...стигнахме в залата....изиграха си мача хората...а аз още нищо!!!И си викам,"Иветке,заемай са сериозно,земи с ф ръце и го заговори!!!" и той мача взе че свърши и аз с братчед му (приятелката ми си беше заминала) си заминахме(уж) а той остана в залата а зяпа мач.Ама ние решихме да му се натрапим и се върнахме.Гледахме една тренировка,и аз (отегчена) викам:Няма ли да почне тоя мач най накрая!?! ](*,) И той(съвсем ненадейно) взе че почна да ми обяснява колко дълго продължава и така нататък, и се заговорихме! :) Почна мача,(бяхме останали само аз той и братчед му) и братчед му си замина..останахме само аз и той...И не приказвахме много,щот аз...напрао умирах от притеснение и срам....И свърши си мачааа....и тръгнахме заедно към спирката на автобуса и не спряхме да си дрънкаме разни работки.... :smt007 и след тфа се разделихме,щт автобуса му идваше.
И тъй,оттам нататък,се видяхме 2 пъти иси казахме само Здравей! и толкоз...той ми се усмихва само...и ъъЪъ...абе споменал нещо на една приятелка(имала съм хубави очи) 8-[ и някфи такива работи...искам да излезем,да се разхождаме,ама ме е срам!по дяволите,а съм толкова влюбена... :smt009 Как да преодолея страха си,е той може да не ме хареса,притеснението си и всичките тия глупави предразсъдъци,които ме спират??? ;( хелп...и все пак предварителлно се извинявам за дългата тема.. :) и си кажете мнението де,аз закво бъхтих толкоз писане .. :smt006 предварително мерси!! :) 8-[

nikinkaaa
12-15-2006, 12:40
Абе мацко к`во толкова се притесняваш?!?Просто се отпусни :wink:

12-15-2006, 14:03
много ме кефи как описваш цялата ситуация :) много ме кефи наистина :).
иначе кво да ти кажа.... действай не му мисли нищо не губиш.... и аз съм бил така преди време но постепенно свикнах да си казвам всичко на който трябва.
успех

SUGAR_F
12-15-2006, 15:50
не само ти си така...има адски много момичета,а и не само момичета,на които личи от 100 км че са влюбени....ти си една от тях...и така за да преодолееш срама трябва да започнеш като се разминавате да му се усмихваш по кокетничево,да го спираш и да го заговаряш...ако смяташ,че няма за какво да си говорите започни да го разпитваш за хобитата му,за музиката на която се кефи и за даскалото и да се поотпуснеш малко все пак и той е човек и сигурно също е попадал в такива ситуации и ще разбере намеците ти и положението ти след това се опитай да уговаряш повечко срещи,макар и отначало да са и с братовчед ти,пък по нататък може и само вие двамата....успех ти пожелавам и дано да се получи нещо между вас :wink:

teardrop
12-15-2006, 16:06
много ме кефи как описваш цялата ситуация :) много ме кефи наистина :).
иначе кво да ти кажа.... действай не му мисли нищо не губиш.... и аз съм бил така преди време но постепенно свикнах да си казвам всичко на който трябва.
успех

Да, абсолютно съгласна съм + това първото, че много яко си разказваш историйката :-D

Barbie
12-15-2006, 16:07
Вземи се в ръце! Следващия път като го видиш освен "Здрасти" питаш "Как си, как е училището, похвали се с нещо...". Питай го има ли Skype, ICQ...някакъв чат - много по лесно е, щом си толкова срамежлива, първо да го поопознаеш и да се сближиш с него чрез чат. (или пък му издири контактите от някой приятел)...Като си побъбрите малко по чат ЗАДЪЛЖИТЕЛНО му предлагаш да се видите (чата е само за разчупване на ледовете)... Изкарваш го на кафе - в днешно време няма лошо ти да направиш първата крачка. Щом искаш това момче няма да се предамаш - правиш всичко, за да се сближиш него, да му дадеш възможност да те опознае и да му покажеш колко хубаво може да прекарва с теб. Срама го забрави - давай смело.
Успех ;)

12-15-2006, 16:15
^CekC_Cbc_Tpyn^
prati mu link kum taq tema

BeBcHeTo
12-15-2006, 16:17
То секи се притиснява...ама отпусни се и се забавлявай и си4ко ще се полу4и

linkin_park_fenka
12-15-2006, 16:34
Здрасти,
Ми мога да ти каа само че риска е хубаво нещо.(не ти казвам да идеш да му изръсиш"харесвам те" :mrgreen: ).Имам предвид по някакъв начин да му покажеш че го харесваш-гледай го в очите,заговаряй го през междучасията,може също така ако е по-добър ученик от теб да го помолиш да ти обясни някоя задача дори и да я разбираш.
Айде,успех и повече кураж. :wink:

koalka
12-15-2006, 17:27
Трябва да преодолееш това притеснение,защото така нищо няма да се получи.Възможно е и той да е срамежлив и какво правим тогава?Ще допуснеш да си изтървеш шанса?Покани го ти на среща.

Crafter
12-15-2006, 18:30
Абе, аз съм доста срамежлив човек, но да остана сам с момиче, което харесвам и да не направя нищо... не знам. Доста странна ми се вижда тази работа. Иначе историята ти заслужава шестица. Докато четях и ми се прииска да има едно момиче, което мисли така и за мен.

Но не се отчайвай. Явно и момчето има бамбукови пръчки в "багажника" и му е трудничко да приказва. Изръчкай го веднъж-дваж. Опитвай се да го заговаряш, като го видиш и му се усмихвай. Внимвай само с усмивките, че да не заприличат на сарказъм и той да си помисли, че му се подиграваш. Просто си изгради отношение, което да ти напомня, че ТРЯБВА да го заговориш независимо от ситуацията. Какво е най-лошото, което може да се случи? Да те изяде?

BunnYY_f
12-15-2006, 18:38
Мога да ти кажа само едно отпусни се и смело на пред!!! :-)

CekC_Cbc_Tpyn
12-15-2006, 19:45
Хехе,хора,много мерси за съветченцата! :roll: То наистина тряа да се преодолее тоя срам гаден ,и ще го направя :) Остава само да се помоля да не хареса само зелените ми очички [-o< И,като стане нещо,ще пиша,обещавааам :) :smt006 :smt016

pampers
12-15-2006, 21:37
ее няма нужда толкова да се притеснява6...спх..вси4ко 6те се нареди...предложи му да идете на кафе..от там 6те си проли4и..дали има 4увства към теб.. :mrgreen:

MoHuTo
12-15-2006, 21:49
Спокс мацко, преодолей срама и се отпусни!Ще видиш че няма нищо страшно :) А относно това което предложиха за Skype - да определено, ако толкова те е срам пробвай първо с чат малко да разчупиш ледовете!Успех засега ;-)

hahohihi
12-16-2006, 11:12
ABe moito momichence stegni se be! Kwi sa teq gluposti napravo nqmam dumi..Purvo za da go haresash toq smqh trqbva da imash mnogo nisko mnenie za sebe si chesno! Vijdala sum go poznavam go i prosto nqmam dumi...nemoje daje i oligofren da se nareche pulen palqk!I teb te znam taka che..kwo da ti kaja izglejdash tupa ama ne chak tolkova kolkoto se okaza..ta misulta mi e che i dvamata ste super zle za twa po hubavo se zemete edin za drug ste ! ama poneje toi e oligofren sus sumochuvstvie a ti daje i twa si nqmash nqq da stane twoita .."sorri macko" jalko che ne si zabelqzala che saita e TEENproblem a ne STUPIDprobem ili "lapeshkiizcepki.com" zashtoto s taq prostotiq koqto si napisala i to na 100000002039 reda napravo mu razvali imiga ot vsqkude..i to naistina golqm sram te goni tebe za da pochnesh da si izlivash smeshnite preuvelicheni chuvstva v takuw sait..ama plz nedei da zanimavash sveta sus teq gluposti i bez twa ima dostatuchno dechica 5-6 klas koito sa na sushtata vulna taka che vzemi edno ot tqh za slushatel shtoto nikoi dr ne bi se trognal! gorkata vlubena...
PMG SUXZ zaradi takia smeshki kato vas!

Mikohito
12-16-2006, 13:01
Абе Пич,ника ти напълно отговаря на реалноста и до този извод мога да стигна и без да те познавам.Какво лошо има,че момичето е споделило какво изпитва и иска помощ за проблема си.Май ти си паляк а не момчето което тя харесва.Този форум е за това да се споделят проблемите и да се искат съвети за разрешаването им.

Mafiotkata_7200
12-16-2006, 13:23
Ai milata kakvo si se pritesnila.Po spokoino i nikoga ne 4akai samo mom4eto da pravi kra4ki iiii deistvai dokato ne e stanalo kysno 4e pri men vednyj taka se polu4i a dnes da se nakanq a utre i ko stana vzeha mi go edno momi4e si go be6e zabila taka 4e ... I znai po-dobre da syjalqva6 za ne6to koeto si napravila otkolkoto za ne6to koeto ne si !!! :wink: I dano da ne se naloji da syjalqvam i v dvata slu4aq :) Prigotvi si psihikata v ponedelnik malko se nakonti i nedei da dreme6 Aide USPEH i stiskam palciiiii :)

just_macka
12-16-2006, 13:35
ami to taka kato gledkam naistina dobri suveti sa ti davali horata predi men... s izkliu4enie na onova NE6TO hahohihi alabala ili kvoto e tam govedo debilno... kakto i da e-otnesoh se ot temata. ta :-D i az 6ta posuvsetvam, ako moe taka da se kaje, prosto...s tva ti 6a6vane nqma da te dovede do ni6to polojitelno zlato taka 4e prostooo dai relax na max, kaji si kolko si gotina i si nomer 1 ... i deistvai ;) pojelavam ti uspeh s tvoq pi4, nadqvam se naistina da se gajosate 6toto taka kato 4eta posta ti naitina kato vliubeno momi4e zvu4i6 :) aidi si4ko nai-rozovko sus sladura... i pi6i kakvo e stanalo v ponedelnik ;)

sunny_girl16
12-16-2006, 13:59
Много готинко си разказала историята :-) И аз съм на мнение, че трябва да се отпуснеш и да действаш при първа възможност! Това момче е голям късметлия, че го харесваш толкоз. А това за очите ти дето го е казал - хубав знак ,че те е харесал. Той няма да го каже директно пред приятелката ти, нали... Говори с него! Успех!

brokenhearted_
12-16-2006, 16:48
Само,който е изпитал такова нещо може да говори! Лесно е да кажеш ае престраши се и бъди по-активна и отворена,но е трудно да го направиш... ;P кво да ти кажа мацка,срама няма да отмине лесно...дръж се естествено,заговаряй го от време на време като сте в обща компания,дай боже да се засечете на някой купон,там падат задръжките и срама може да отмине...Абе общо взето трудничко си е да го превъзмогнеш,но ще стане някой ден

DaHuTyYyY
12-16-2006, 17:45
Няма от какво да се срамуваш. По-добре да разбереш, че между вас няма да излезе нищо отколкото да се цхудиш.. това си е мое мнение

salkiTy
12-16-2006, 18:48
Мале имам чуството, че за мен приказваше цялото време...Просто нямам думи...Моята ситуация е почти същата, пак сме в едно даскало, в една смяна и чакам единствено междучасието да го зърна...Не знам много ме е срам и мене и напълно ти съчуствам и разбирам..Нямам си представа какъв съвет да ти дам, единствено мога да ти кажа да бъдеш по-смела, защото по-добре да пробваш от колкото дълго време да съжеляваш, че не си.... :-s

Ice Princess
12-16-2006, 20:41
Хммм...и аз имах такъв период в осми клас, но вече е минала работа... но за твоя случай - наистина, трябва да бъдеш малко по-смела и по-уверена в себе си :wink: Това дето те съветват за чата, е много добра опция, наистина ще бъде най-лесния начин да се поопознаете първо, щом толкова се срамуваш да го заговориш лично.
И наистина много ми хареса как си разказала историята, направо ми стана интересно =D> :D
Айде, успех и давай смело напред!! :wink: :smt016