PDA

View Full Version : Nova godina



martoooooo
12-15-2006, 15:16
А бе хора да ви питам какво да права.Питам я моита приятелка каде ште баде на нова година и тя ми казва че ниска да е с мен а иска да е с неините приятелки.Ас иказвам добре и я питам а момчета ште има ли и тя ми казва ами мн ясно.Кажете какво да правия защо неиска да е смен ???

sostrongout`
12-15-2006, 15:21
ami kakvo da ti kaja 4ovek...na men ako priqtelkata mi kaje taka nz..mislq 4e taq prosto si te vurti ei taka a ti i sa vruzva6..Kak 6ti kaje taka?!?!? q se pozamisli tq ti e priqtelka..ne iskala da bude s teb..

teardrop
12-15-2006, 15:25
Не иска да бъде с теб...ъъ, тва нещо ми намирисва. Явно не те приема насериозно и е с теб, за да си запълни времето. Според мен поне е така.

Papagal4e
12-15-2006, 15:26
ili pyk ne iska da se otdelq ot priqtelkite si..i iska da pravi tova ,koeto pravqt i te..ne iska da e vyrzana za teb prez cqloto vreme

12-15-2006, 16:16
emi zareji q kat ne iska da e s teb

BeBcHeTo
12-15-2006, 16:25
Пфф....неиска да е с тебе..мм тука има нещо

playful_baby
12-15-2006, 16:26
А бе хора да ви питам какво да права.Питам я моита приятелка каде ште баде на нова година и тя ми казва че ниска да е с мен а иска да е с неините приятелки.Ас иказвам добре и я питам а момчета ште има ли и тя ми казва ами мн ясно.Кажете какво да правия защо неиска да е смен ???
ами питай я!Може да има най-различни причини!

KisskilleRcHe
12-15-2006, 19:07
Братко, ако мойта приятелка ми каже така...... Директно я режа.... Аз без нея и на рожден ден не ходя бе.... ХАХХАХхХАХХХАах Нали ще я накарам сама да се убие!!! [-X

In4iTu_
12-15-2006, 19:13
Мм странно е това, говори с нея, питай я защо?

kofti_nick
12-15-2006, 19:22
Ко я оставиш сама 100% ше я изпраскат ::: :::

miloto_girl_4e
12-15-2006, 19:28
Леле, това не е нормално... да не искаш гаджето си на Нова Година ..
Еми явно на този купон на който ще е с приятелките си, има некви пичове и.. може би мацката ти е хвърлила око на някой от тях и.. явно предпочита да е с него или поне да си пробва късмета с него...
Но това моето е просто гадаене ... , за да не си направиш погрешни изводи направо я питай и дано ти даде нормално обяснение :!:

pampers
12-15-2006, 21:29
има тука не6то...явно и е писнало да бъде само с теб...или пък иска да е със приятелките си..може да не и харесва компанията ти..или пък ако не и дава6 свободата да излиза с приятелски и е нормално да иска да празнува сама.. :lol:

MoHuTo
12-15-2006, 21:34
Хмм това е малко съмнително :-k ..как така ходите а не иска да е с теб??Ми поговори с нея и я попитай, няма смисъл да се лъжете, тя щом не иска да е с теб, знайш ли я ко може да направи като се напие [-X ..а и момчета ще има..абе кофти работа..Просто говори с нея!

|usHer_yeah|
12-15-2006, 21:54
Познат номер има ги секви к***и няма смисъл да се ядосваш гледай смело напред все пак Скапания живот продължава , някой ден все ще оцелиш някоя за която да си заслужава да живееш

Sisley^BaBy
12-16-2006, 07:10
може би просто иска да се отпусне малко да пие пове4е и ти да не я виждаш в такова състояние .. най- вероятно е тва :)

s3xy_d0ll
12-16-2006, 12:32
hmm kak nqma da iska be tztz q kaji 1-vo ot koko vreme hodite 6toto i tva ima zna4enie
no za da ne iska.. hmm ima ne6to ili eventualno ne q kefi kompaniqta ti no ako e taka 6to ne te vikne s neq hmm mi pogovorete si tq da ti kaje puk
az minalata godina kvo li ne nepraihe s moq fr za da sme zaedno na n.g .qvnu nqma doatata4no jelanie ili ako ste mn vereme zaedno moje da iskaa malko svoboda :-k :)

12-16-2006, 12:53
А бе хора да ви питам какво да права.Питам я моита приятелка каде ште баде на нова година и тя ми казва че ниска да е с мен а иска да е с неините приятелки.Ас иказвам добре и я питам а момчета ште има ли и тя ми казва ами мн ясно.Кажете какво да правия защо неиска да е смен ???

Бил съм свидетел на такива ситуации,пък и аз съм участвал в такива събирания.Ако е със свой съученици или близки приятели понякога е доста досадно за приятелите хората,с който са момичетата,всички момичета да си доведат гаджетата и момчетата да не могат да им пуснат и едно бъзиче или да пофлиртуват и потнцуват малко с тях,От друга страна и момичето не може да се отпусне така както иска когато е с гаджето си,защото знае че гаджето му следи всяка нейна стъпка включва се и ревността и стават разправии с нея,разправии с приятелите и може да се стигне дори до бой.Е,сега друг е въпросът че някой момичета забравят че си имат гаджета и се сещат,когато нещата вече са станали твърде сериозни.

perky_girl
12-16-2006, 15:05
Научи се да пишеш правилно!

Откъде да знаем пък ние.Ходи и я помоли да поговорите.Само тя си знае за какво го прави.

IKisseDAGirL
12-16-2006, 15:21
и кво му е ненормалното? приятелките са по-важни от едно гадже... може пък да иска да сподели този момент с хората, които познава добре и които са й най-близки
а това за другите момчета - ами ти кво искаш, да няма да се съберат цяла вечер само момичета и да си правят женско парти :-s естествено, че трябва и момчета да има, за да е по-забавно и да стане готин купон.. и под това нямам предвид да се натискат с тях или нещо такова, а просто да си изкарат весело 8)

DaHuTyYyY
12-16-2006, 16:31
Пич, нз ама това наистина не е на добре. Обаче ако ходите от скоро е по-разбираемо, щото може още да не е сигурна.. Нз ама .. много са малко хората, които не искат да са с гаджетата си. Говори с нея! Успех

gery_to
12-16-2006, 16:38
И кво?И аз неискам да съм с моя на Нова Година макар че мн си го обичам!Просто искам да си изкарам яко тогава,без никой да ми пречи и да си купонясвам както аз си знам!като е той с мен какво ще правим,само ше се натискаме и т.н,тва можем да го правим винаги нали?:) а и Нова Година е само една вечер както всички останали вечери в които тя ще е с свойте приятели а не с теб! ;) малко егоистично но поне така мисля аз...

ThePainIsReaL
12-16-2006, 17:38
Според мен ясно ти казва , че не иска да е с тебе. :? Съжалявам , но се замисли по-добре над връзка си .

Sisley^BaBy
12-17-2006, 06:29
gery_to absolutno napylno sum syglasna s tebe

Disorder
12-17-2006, 07:27
Хахах откровено се посмях с постовете ви. То бива бива консерватизъм ама чак пък толкова? Според вас имането на "гадже" означава той/тя да е завързана за вас? Не забравяйте, че личната свобода е най-важна и това, че дамата иска да се възползва от своята и да бъде с приятели на нова година, не означава, че няма чувства към момчето. На тази възраст приятелите са най-важни и е нормално да искаме да им отделяме време, вместо да бъдем като коне с капаци.

12-17-2006, 22:29
abe , tva ne6to ne e na dobre :roll: , qvno tva momi4e ne te obi4a dostata4no ili si i samo simpati4en, spored men . az na primer bez moq priqtel , za nikade ne sam O:) .I na nova godina 6te sme zaedno :smt007.Prosto nqma da mi e gotino bez nego!!!!! :oops:

Solitary
12-17-2006, 22:40
Е не! Как така ще има и други момчета а тя теб няма да доведе ... Абе или нещо яко те разиграва, или има някаква тъпа причина, или чисто и просто те будалка нещо.

adoration_
12-18-2006, 09:06
Ооо,т'ва е супер тъпо!Как няма да иска да е с теб на НГ?!Наистина има нещо!Виж... има и др страна обаче... при мен се получи нещо др- исках да съм с моите френдс и с приятеля ми,но просто няма как да стане!Едно от момчетата от компанията е влюбено в мен... мн кофти ситуация... та той заяви на мен и на няколко мои приятелки:"ако сте без гаджета на НГ сте с нас,ако искате да сте с тях-няма да сме заедно!Сори,ама семейни двойки не искаме!".Което беше супер глупаво :( Та... мисълта ми беше,че и при нея може да има нещо такова... не че това я оправдава;)

BrokenInnocence
12-19-2006, 00:48
Изобщо не мисля, че като сте гаджета трябва да сте вързани един за друг. Е, иска момичето да излезе и да си изкара готино с приятелки, к'во толкова? И аз щях да предпочета да прекарам НГ с компанията на нейно място. В крайна сметка двамата постоянно можете да сте заедно, какво е една вечер?

adoration_
12-19-2006, 06:47
BrokenInnocence,не съм съгласна с теб!Ако беше просто някакъв купон-да,съгласна съм... но става въпрос за НГ ;) има разлика... или поне аз откривам такава...

He3HauKa
12-19-2006, 07:25
Ем... можеше поне да те покани и тебе,да отидеш с тях ,за да не се сърди никой.Ако моя приятел ми каже,че не иска да е с мен,а с приятелите си със сигурнос ще му се обидя много много :-k Та... щом не иска да е с теб,едва ли има начин да я накараш,по добре отиди и се забавлявай без нея \:D/

lost_girl
12-19-2006, 07:35
ми бий и суша,явно не искам да е с теб или просто се срамува от теб нз

Ekita
12-19-2006, 09:05
Тя казвала ли ти е в прав текст,че не иска да е с теб,или просто няма да се получат нещата?
Аз също най-вероятно няма да съм с Него на НГ,но това не означава,че го обичам или искам по-малко.Така се стекоха обстоятелствата,в неговата компания има непоносими за мен личности,в моята непоносими за него,а да си празнуваме двамата сами едва ли е вариант:)Другия начин е един от нас да се чувства ужасно тъпо цяла вечер,и макар че го поканих,всъщност не бих му го причинила точно на НГ.Хубавото е,че при нас никой не се чувства отритнат,просто защото знае каква е истината.Та,поприказвай си с нея,преди да си правиш глобални изводи и да решаваш,че не те обича.Причината може да е съвсем друга.

nasty_f
12-19-2006, 10:29
ХАхахах...Познавам едно такова момче,което само дава да му се подиграва приятелката му.Ти май си в същото положение.Сега ще ти напиша нещо,как да четеш между думите й...
:arrow: Тя казва:Не искам да сме заедно на нова година! :arrow: Тя има в предвид:Ти луд ли си?Там ще има толкова пичове,а аз да се занимавам с теб?!?!Глупав досадник!
Това е,пич,много съжалявам,че ти го казвам,но на тая и е през оная работа за тебе!Зарежия докато не е станало по-зле,независимо от колко време ходите,то това не е живот,некой си да те прай на глупак..Цепи и един шамар и я режи,това е истината...Въобще според мен не е вярно,че не иска да я вежда пияна...Просто иска да се е*е на спокойствие!!!!!!!!!!!!!!

dEnIsTy
12-19-2006, 10:37
А бе хора да ви питам какво да права.Питам я моита приятелка каде ште баде на нова година и тя ми казва че ниска да е с мен а иска да е с неините приятелки.Ас иказвам добре и я питам а момчета ште има ли и тя ми казва ами мн ясно.Кажете какво да правия защо неиска да е смен ???
баси простотията... :shock:

12-27-2006, 20:25
Emi brato dai malko svoboda na tfa momiche.....ako ima chuvstva kum teb nema da prai gluposti!!! ;-)

GiRl^of^PriStOn
12-27-2006, 20:31
Mene mi se vijda mnogo symnitelno tova :-k Ama ti i kaji , che ste bydesh nqkyde s tvoite priqteli i tq ako ne se posmryshti malko , znachi ili se sramuva ot tebe i ne iska da e s tebe veche ili ima drug,koito ste byde s neq po tova vreme

hollaback_girl
12-27-2006, 22:01
Емм..сега казвам лично за себе си, че аз бих искала на всяка цена да прекарам нова година с моето си момче...по простата причина че когато съм с някой за мен другите момчета не съществуват.В твоя случай тя сама си казва: "Много ясно че ще има момчета"..на мен ми звучи все едно без момчета не може да стане купон,сякаш му отдава значение..не знам малко странно ми се вижда, но от друга страна е възможно просто понякога да си ходи по купони без теб.Защо е избрала точно на нова година не знам.Но най-сигурно ще е да поговориш с нея, а не да се осланяш на мнението на абсолютно непознати хора, които биха могли само да гадаят.