PDA

View Full Version : Kак Да проверя дали ме харесва?



gosh3to
12-15-2006, 15:25
Предварително се извинявам ако повтарям тази тема но нямах време да прегледам дали има други такива щото съм наказан...И така по същество харесвам едно момиче обаче....не знам дали тя ме харесва и ако я попитам и ми каже не като се видим ще ни стане много неловко.. 8-[ :? Може ли някои да ми каже как да разбера?Благодаря предварително.. :)

teardrop
12-15-2006, 15:35
Да, има такива теми. Нищо.
Значи, гледаш погледа й, гледаш реакциите й спрямо теб, поведението й. Те са достатъчно красноречиви.

SUGAR_F
12-15-2006, 15:40
ми можеш да започнеш с това като завържеш разговор с нея.1.ако не те гледа в очите,а надолу значи таи някфи чувства към теб.2.усмихва ти се .3.леко се държи срамежливо и притеснено.Пробвай така пък то никога не е 100% сигурно дали наистина те харесва,освен ако не ти го каже...но по тези признаци можеш да провериш дали все пак не си и безразличен :mrgreen: Успех!!!! :D

BUBU_to4ka_TO
12-15-2006, 16:37
pitai q dali vyob6te haresva nqkoi...ako da-> koi
ako ne ->qsna rabotata

simemel
12-15-2006, 17:10
po pogleda i kogato te gleda 6te razbere6 vsi4ko koeto iska6 da znae6...

koalka
12-15-2006, 17:19
Мисля,че трябва да рискуваш и да я попиташ.

BunnYY_f
12-15-2006, 18:40
Хората по-горе са напълно прави! РЕакциите на едно момиче показват толкова много, само трябва да се вгледаш по-добре :shock:

In4iTu_
12-15-2006, 19:21
.1.ако не те гледа в очите,а надолу значи таи някфи чувства към теб.
С това изобщо не съм съгласна...зависи, защото аз например винаги гледам в очите момчетата, които харесвам...всъщност аз гледам всички в очите... :wink: А иначе...не я питай дали те харесва, а и кажи за твоите чувства и изчакай да видиш, дали ще ти отговори :P

miloto_girl_4e
12-15-2006, 19:24
Всички казвате, че си личи, но според мен не е така...
Всеки реагира различно и показва чувствата си различно...
Ето SUGAR_F написа, че когато гледаш в земята, а не момчето(момичето), значи имаш чувства към него(нея), а пък In4iTu_ казва, че при нея е точно обратното..
Такаче не смятам, че винаги си личи, защото някои хора умеят да крият чувствата си..
На твое място бих отишла да я попитам, за да не си губя времето в догатки дали ме харесва или не...

hoseto_
12-15-2006, 19:47
Да, има такива теми. Нищо.
Значи, гледаш погледа й, гледаш реакциите й спрямо теб, поведението й. Те са достатъчно красноречиви.

Дали??? Определено сам сигурен вече че това жената не е като човека. Ето какво ми се случи преди около 2 месеца. С нея се познаваме от доста време - 6 години. Последната година започна да се даржи по странно и особенно последните 4-5 месеца. Постоянно излизахме заедно на кафе, дискотеки, барове. Винаги аз съм плащал. Понеже живея вав варна а по прицип съм от шумен, а и разстоянието не е кой знае какво (103км) често си ходя до вкъщи. Та за въпросната жена. През ден два ми се обаждаше на GSM-а, питаше ме кога ще се прибирам, и когато сам и казал дата, а не съм се прибирал ми мърмореше защо, молеше ме да си дойда. Понякога съм се прибирал към 00:30 и пак сме излизали двамата. Когато и станеше студено винаги се притискаше към мен. Една вечер не издържах и и казах какво чувствам(отдавна си я харесвам но понеже сме приятели и не съм и го казвал). Та реших че тези сигнали са ми достатъчни. Е да ама не. След като и казах тя ми отговори "е да ама ти си ми най-добрия приятел и искам да си останеш такъв".
Та съм на въпроса че не и ли кажеш какво чувстваш няма да разбереш и тя какво чувства

pampers
12-15-2006, 21:25
отива6 и я пита6 дали има пове4 от приятелски 4увства към теб и готово.. :mrgreen:

MoHuTo
12-15-2006, 21:29
Преодолей срама си и я попитай!Няма смисъл да си губиш времето в догадки..ами че я си вземи маргаритка и почвай:"обича ме..не ме обича..обича ме"!Отиваш и я питаш - просто е!Друг начин да разбереш няма!Успех :mrgreen:

s3xy_d0ll
12-16-2006, 12:37
hmm moita ideq e e da i kaje6 4e te kefi.. ako tq ne po4ne da ovarta ili ne6to takova.. ima Nadejda ako li ne.. sledva6tata :P no razbira se 1-v q pitai dali si harsva nqkoi :wink:
ama ot temata ti mai razbiram 4e vie ne ste se vijdali ili gre6a?? :-k az li4no mn s edraznq na hora koito mi kazvat mn te haresvam a dori ne sa govorili s men taka 4e.. vnimai :wink: