PDA

View Full Version : Знаете ли къде сменят стъкло на мп3



Kisses_P
12-15-2006, 16:20
Някой знае ли къде могат да сменят стъклото на мп3то на една приятелка, че са и седяли върхо якето и вътре е било мп3то и сега стъкълцето е на прах буквално.Та, имат ели някви идеи?

D M X
12-15-2006, 16:25
То не е стъкло а прозрачна пластмаса. Може при часовникар да се пробваш.

peps_from_mars
12-15-2006, 16:35
i na moeto mp4 mu legnah na stakloto i sq e s edno nailon4e....:{ vodih go pri 4esovnikar toi kaa 4e nemoi...sq smqtam da go zanesa tam opraat gsm-i...pa da viim ko 6e kajat :-k :-k

02-12-2007, 06:38
То не е стъкло а прозрачна пластмаса. Може при часовникар да се пробваш.

Mooo6nooo
02-12-2007, 08:05
На мен като ми се счупи стъклото на старият пм3-плеър баща ми взе някаква пластмаса отряза я и я залепи. Стоеше леко грозно, но върше работа. :)

Можеш и сама да си го направиш просто намираш нужният маетирал, вземаш мерките, изрязваш го и го залепяш със супелепило и готово.

bulgarche
02-12-2007, 11:21
И моето се счупи. Е не без моя помощ разбира се. Пуснах му едино туристическо газово котлонче отгоре и се напука и стана точно като знака на мира. Сърце не ми дава да го сменя :)

Нека пита от мястото където го е купила. Предполагам правят гаранционен и извънгаранционен ремонт (пръснато стъкло едва ли влиза в гарнцията де)

CrazyWitch
02-12-2007, 11:58
На мен като ми се счупи стъклото на старият пм3-плеър баща ми взе някаква пластмаса отряза я и я залепи. Стоеше леко грозно, но върше работа. :)

Можеш и сама да си го направиш просто намираш нужният маетирал, вземаш мерките, изрязваш го и го залепяш със супелепило и готово.

Mo6no si e napylno prav.
Pomisli dali nqma nachin sama da si go napravish..

HopeLesss
02-12-2007, 12:01
Честно казано се сещам единствено за часовникар. :roll:

bulgarche
02-12-2007, 12:30
Това сам да си го направиш е много по-добре (за мен) отколкото да ти го направят в сервиз. Единственият недостатък е че в сервиза щеима по-добър естетичен външен вид. Ама дружко си е дам да си направиш няква джаджа, която да е супер изкъртена и да е дуракоустойчива, за която не ти пука чак толкова. Така се развиваш,мъчиш се да направиш нещо, което преди това си си представил. Пък и не даваш парите на някой (макар и понякога да си го направиш сма да ти излиза по-скъпо)

peps_from_mars
02-12-2007, 15:37
Мo6nо е напълно прав.....аз мойто мп4 си го опрайх стъклото...да де не кой знай ко ама е по добре от нищо... изрязах едно пърченце от кутийка от тик так.. :smt005 и го лепнах..не седи префектно ама е по добре от нищо.... :smt005 ае стаа. та тъй де...


п.п:темата май е стара