PDA

View Full Version : kak da go nakaram da razbere, 4e e dobar v legloto?



12-15-2006, 17:38
zdr, zna4i s fr mi spim ot dosta vreme, no az sam dosta pritesnitelna i nz kak da mu poikaja i kakvo da mu kaja za da razbere toi, 4e se spravq naistina dobre. za6toto nz, 4e kogato mu kazva6 razbi ne6ta po vreme n asex m-4etata otka4at.plks kajete

koalka
12-15-2006, 17:40
Спите от доста време с него и мисля,че трябва да премахнеш това притеснение...

Viktoriq_
12-15-2006, 17:47
toi ili go znae ili ne ;)
nqma kakvo da mu dokazva6 !

ачката
12-15-2006, 17:47
ем кажи му "оо тигре ти си мойто секс гуро" O:) O:) O:) O:)

Kitana
12-15-2006, 17:59
ми аз лично не говоря по време на актка... :) пъшкам си :)... но след него определено може да направим оценка .. в която не пропускам да му спомена 4е е се е справил добре и съм останала задоволена... а когато и двамата сме се "прецакали"- не крия 4е този път не сме на върха... но винаги се опитвам да му покажа 4е ме интересува ТОЙ а секса колкото и да е хубав си е само секс...
в смисал можеш да му споделиш 4е ти харесва като партьор не по време а след секса... същото е ... а ако искаш 4рез думи да го "вЪзбудиш пове4е".. ми това се полу4ава само при някои мом4ета... зависи дали му харесва да говори по време на секс или да ДЕЙСТВА :)

panterata
12-15-2006, 20:12
ем кажи му "оо тигре ти си мойто секс гуро" O:) O:) O:) O:) хахаха ами дам :)

12-15-2006, 20:31
мячссссссgfgfdgdfgfgfgvcvcxvcvbbnjfjfghgf nbbbnbnfgjfgjgn сс ппппы ва ва пывап ап ап ыва ыва ыва ы

c0n7r0l
12-15-2006, 20:37
мячссссссgfgfdgdfgfgfgvcvcxvcvbbnjfjfghgf nbbbnbnfgjfgjgn сс ппппы ва ва пывап ап ап ыва ыва ыва ы neznam kfo e iskal da kaje manqka oba4e e prav :smt005 :smt005

OMG_WTF
12-15-2006, 22:28
Хайде бе хора, научете се да си казвате всичко в очите директно и направо , 1 път се живее, после ще съжаляваш, че не си искал когато можеш и няма да можеш когато искаш !

SINDEL
12-16-2006, 09:00
Ми ей така - отваряш си усти4ката и му го казваш :evil:
Нещо трудно?!

malka_sladuranka
12-16-2006, 10:04
"оо да baby супер си" "ооо даа много е хубаво така..." нещо такова ;)

KisskilleRcHe
12-16-2006, 10:57
Колем праз....

The^SweeTesT^Thing
12-16-2006, 20:58
em kato pravite sex ot dosta vreme,ne mislq 4e ima pri4ina da se pritesnqva6 ot nego.A ako iska6 da mu kaje6 kolko e dobar-mi kaji mu go kvo tolkova 6te ima mom4eto uverenost i stimul.

deidiy
12-16-2006, 21:02
ем кажи му "оо тигре ти си мойто секс гуро" O:) O:) O:) O:)
хахаха :lol: еми да какво толкова кажи му че е страхотен :-D

c0ca1na
12-16-2006, 21:03
Да няма да е зле..........просто след секса му кажи :"беше страхотно" и готово.......не боли не хапе , не е трудно :)

12-17-2006, 03:02
zdr, zna4i s fr mi spim ot dosta vreme, no az sam dosta pritesnitelna i nz kak da mu poikaja i kakvo da mu kaja za da razbere toi, 4e se spravq naistina dobre. za6toto nz, 4e kogato mu kazva6 razbi ne6ta po vreme n asex m-4etata otka4at.plks kajete


Трябва да ти обясня какъв ти е проблема и да го решиш веднъж за винаги ли, или искаш да получиш глупави съвети от хора с 30 дневен сексуален стаж за които думата секс не означа любов?

Ти си го каза, притеснителна си. Тръгни от това защо се притесняваш и дали наистина има смисъл да се притесняваш от нещо. Смешното в цялата история е че казваш че с партньора ти спите от доста време, следователно притеснението дали се справяш добре или не отпада, както и притеснението от това дали изглеждаш добре гола или не. Ето, няма от какво да се притесняваш. Ако не си изпитвала никога оргазъм, трябва просто да поговориш с приятеля си за тези неща, как искаш да се стекат нещата, така че да отидеш в обетованата земя. Момчето не го интересува само да прави мускули на таза ей така. Интересува го това което на теб ти харесва и това как да направи така че на теб да ти е хубаво, не само на него (е ако е някой олигофрен с акъл от детската градина разбирасе че само праскането ще му е главата). НЯМА ОТ КАКВО ДА СЕ ПРИТЕСНЯВАШ! Колкото по-бързо отвикнеш от този глупав навик да се притесняваш за глупости, толкова по бързо ще накараш приятеля си да се чувства пълноценен, така че да разбере че не прави секс с надуваема кукла която не може да говори ами прави любов с един човек който има собствено мнение за това как да се стекат нещата по време на секс. Той ще го оцени!

Nonsense
12-17-2006, 18:13
Престани да се притесняваш, разпусни се веднъж.. това ще му хареса повече от думите и сам ще се досети.

{Poison}
12-18-2006, 18:38
Казваш му директно.