PDA

View Full Version : За 1 мои френд



Pingvina
12-15-2006, 18:05
Значи най-добрия ми френд ( може би :o ) е леко такааааа...... тъп
Значи тои е на 17 и е супер нуб стои цял ден у тях и не излиза въобще.
Само до магазина и т'фа е.
Майка му не го пуска да излиза навън и до сега не е имал приятелка. А може би не е докосвал момиче от 5634 години.
Та това си личи от 121412 км. и аз го питам искаш ли да излезем да пиек кафе ( по чата ) и тои казва сега уча ( а тои не си е учил от 25342р4 г.) и му казвам аре ве ще те запозная с 1 момиче и тои ми каза че е грозен и кои ще го хареса ... и тем подобни и аз мн така..... много кофти ми стана..... и аз реших да питам братовчед ми защото тои е супер пичеловка на 24 год и с кфи путка ходи братлетааа нямате си на представа и та аз пък жиевея сам защото баща ми е в софия а майка е на село при баба и дядо и само през ден-два идва за да ме види дали имам нужда от нещо и др.. и аз с братовчед ми ходим по барчете и др.
И нали аз го питах какво да правя с този мой френд и тои ми каза , след училище да го поканя на кафе в някакво барче и да го учи как да лови пички :D
Обаче тои пак намира причина защо да не идва на кафе.
И аз пак се се допитвам до братовчед ми и тои ми каза да му казвам как да си намира гадже, с какво да впечатли някакво момиче и аз ми казвам но тои.... ПАК се прави на нуб.
Та въпроса ми е как да му помогна да си намери гадже...
Аз го базикам ти цял живот пред PC то ли ще го изкараш .....
И го дразня по всякакъф начин но тои.... не се засяга въобще .... :(
Кажете ми още по какъф начин мога да го искарам от тях че да си намери гадйе защото ми е някак си мн кофти ....

malone
12-15-2006, 18:25
Имам подобен съученик с изключение на компютъра историята е същата.Много ми е чудно какво прави по цялд ден без приятели с които да излиза.Аз не мога да издържа,не ме свърта на едно място,а той..... :-k

Crafter
12-15-2006, 18:33
По-добре го остави намира. Може би той така е преценил, може да е хомосексуален, може и да не се интересува от момичета в момента, а може да си има други проблеми. Има някои неща, с които трябва да се справяме сами.

Octofunk
12-15-2006, 18:46
Сигурно е асексуален, кой знае

In4iTu_
12-15-2006, 19:04
И аз имам такъв приятел..Но мисля, че първо трябва да го накараш да излезе, да се приспособи към чистия въздух...а после вече да му търсиш гадже и т.н.

hoseto_
12-15-2006, 19:23
ми като неще значи неще.

-DeliciouS-
12-15-2006, 19:25
Ти си мислиш,че като го бъзикаш ще постигнеш нещо, също така си мислиш, че той не се засяга.Това не е вярно.Ти така го сдухваш още повече и му убиваш мъничкото самочувствие!Е как тогава очакваш да излезе някъде на кафе с теб, като ще се притеснява, че ти ще го ебаваш по същия начин пред другите?Трябва да му вдъхнеш кураж и да му кажеш, че е супер готин пич дори това да не е така:)

|usHer_yeah|
12-15-2006, 21:58
По-добре го остави намира. Може би той така е преценил, може да е хомосексуален, може и да не се интересува от момичета в момента, а може да си има други проблеми. Има някои неща, с които трябва да се справяме сами.

айде веднага ще го критикувате бил хомосексуален айде моляти се и аз съм доста ограничен от родителите ми и до преди известно време не ми даваха да излизам и кфо ли още не . колкото до тва че не му се излиза може да е по срамежлив или нещо от сорта едва ли е обърнал резбата както някой от вас коментират !

Crafter
12-15-2006, 22:06
Чакай, бе драги, аз просто предполагам. Ти пък така на сериозно да го взе. Освен, че съм казал "хомосексуален" (като очевидно не съм използвам сарказъм защото тогава щях да кажа гей/педал/обратен) изброих и други вероятности. Едната от тях е "проблеми". Първо прочети хубаво, недей да се нахвърляш така и то без причина. Да си имаме уважението.

XXX_f
12-16-2006, 07:27
trqbva da my dignesh samochyvstvieto i da se pogrijish malko za vunshiniq my vid , taka che toi da stane pone malko uveren v sebe si i da ne se chyvstva grozen.moje nqkoi put kato my otivash na gosti da vzemesh nqkoq priqtelka s teb i da my pomognesh da se otpusne da govori s nego...daje i tova momiche da e tvoqta averka, ne da my tursish gadje ami 1-vo da go naychish da obshtyva s momiche i da ne se pritesnqva.sled tova veche idva i vremeto za izlizane po kafeta Yspeh :wink:

DaLe F®!K!t0Na!!!™
12-16-2006, 07:53
Сто процента е зависим към някоя PC игра, иначе просто нямаше причина да стои в къщи, колкото и да е здухан. :-k

LaPeNcEto0o
12-16-2006, 07:59
em... ostavi go toi sam 6te si xaresa nqkoe momi4e i ........abe spored men po dobre ne mu se byrkai ............ :-k

Whisperry
12-16-2006, 08:06
Има един вариант - да е безнадеждно влюбен в компютъра си, има и друг - да няма никакво самочувствие и да се чувства самотен и някак различен заради забраните на техните. Покани го на рожден ден, имен ден или каквото и да е парти и ако техните не го пуснат, поговори и с тях, ако се наложи /знам, че е гадно :smt013 /, кажи им, че е важно за теб той да дойде, намери начин - ако ще и с вериги - да го измъкнеш от РСто и после ти си знаеш :mrgreen: Ама може и той просто да не иска да се обвързва или нещо от сорта, ама както го описваш, по-скоро е варианта с ниското самочувствие. Та успех! :wink:

LaFee
12-16-2006, 20:06
момче...от мен да знаеш имаш невероятен усет към цифпите и да заменяш буквата "в" с "ф"
остави момчето да си изживее младините в учене и стоене пред компа.остави го да умре без да е имал приятелка. остави го да живее като отшелник.остави го да си мисли че е грозен. остави го.[/quote]

Sazi
12-17-2006, 10:40
Zna4i tova e mnogo hybavo,4e si se zagrijil za nego.Tova pokazva,4e si mu istinski fr.Oba4e vseki 4ovek re6ava sam za sebe si kakvo da pravi.Spored men naistina ako si mu fr 6te go priema6 takuv kakuvto e.Haresva mu da sedi na komputera.KAto neiska gaje tova ne zna4i 4e e nqkakuv pedal,prosto e precenil ,4e ne mu e vremeto sega :smt017 Pone taka mislq.Su6to taka s podigravki ni6to nqma da postigne6 daje na tvoq fr nakraq moje da mu pisne.Kakto na tebe ti haresva da hodi6 po pi4ki taka na nego mu haresva da si sedi v tqh :) Trqbva da se razbirate i go ostavi sam da re6i i ne go nasilvai da ti4a po momi4eta.Kogato mu doide vremeto togava.Kusmet :mrgreen:

Mavrio
12-17-2006, 11:06
Emi ski sq to e kazano ako sam ne iska6 da si pomogne6 i gospod ne moje ti pomogne toq s1jalqvam go poznata mi e istoriqta az spolu4ih 6toto ima6e nqkoi faktori koito mi pomognaha ski sq probvai da nameri6 momi4e koeto da go haresa naneri na4in da gi sre6tne6 pone za malko obqsni i situaciqta i i obqsni 4e tr da se postaraaete da go izkarate ot 4erupkata mu no imai na ideq 4e tiq koito 64upvat i izlizat ot 4erupkata si 4ak na taq godina tr mn da se kontrolirat 6toto posle stavat nev1zmojni

Hell_Inc
12-17-2006, 11:16
Имам подобен случаи!С приятелката ми излизаме почти всеки петък събота и неделя,но през седмицата тя не иска и да си покаже носа навън!Все или "има да учи",или "схте се къпи",или пък е "много студено".Но все пак през почивните дни излизаме...
Този твоят приятел има някакви комплекси за малоценност,които трябва да си избие!Имам една идея,която може и да свърши работа!Оговори някое момиче,което да го сбара в училището и да започне да му се...сваля (нещо такова)...За да може приятелят ти да разбере,че не е грозен и че за всеки влак си има пътници :)
Пробваи!Мисля,че ше помогне:)

nikinkaaa
12-17-2006, 11:20
Остави го наистина.След време ще разбере грешката си , ще разбере , че е изпуснал най-хубавите си годинки от живота

Talisman
12-17-2006, 17:28
Tova , 4e si zagrijen za priqtelqt si e mnogo hubavo ;-) Spored men ne trqbva da go ostavqsh... Az imam s16tata priqtelka zaedno sme ot 4godini :-) Otna4aloto q pomnq be6e nqkfa takava super svita , skromna. Nikade ne izliza6e se mi kazva6e imam da u4a , imam rabota , na6te ne me puskat. Ama da vidi6 vseki den kato i zvanqh na tela , kato hodih do tqh da i se molq da izleze i malko po - malko... Ela q vij sq kva stihiq e :mrgreen: Dokato i kaja aide na dicso , rd , v cent1ra i parva kipra :smt019 :smt019 :smt019

koalka
12-17-2006, 17:54
Еми според мен трябва да му кажеш,че по този начин си губи времето и не се забавлява на неговата възраст.Надали не иска да си има гадже и да излиза,но просто нещо го спира.Питай го и се опитай да му отвориш очите.

SouL^*DiViNe
12-17-2006, 18:23
abe vvie vednaga...bil homoseksualen,4oveka moje da si ima problemi i kup drugi ne6ta avie

g unit
12-17-2006, 18:35
според мен, няма да стане 17 години да си седи в тях и един ден да излезе и да си намири аверка... трябва първо да го научиш да излиза, да свикне с външния свят, ако ще и само некъв спорт примерно... ама трябва да го изкраш от тях, да свикне да си общува с хора (щото с компа е различно, дори и да си чати) после лека по лека да свикне с женско присъствие, да види хубавите страни на тва да симш приятелка и след тва той сам ще пойска да си има, ако мисли, че е грозен сам ще пойска да се промени откъм дрехи, държаниеи т.н. така че да го харесат.. въпроса е да му измислиш нещо което да го кара да излиза.... а това за техните, че не го пускали не ми се струва мн реално.. няма такива родители, който да си дръжат детето в къщи без никакви комуникации с външния свят.. най-малкото ше стане некомоникативен...

zubi
12-17-2006, 21:25
И аз познавам един подобен случай , който е почти същият с изключение на това че родителите му не го ограничават и седи по-цял ден пред компа. Познавам го много отблизко - всеки ден като се събудя и погледна в огледалото го виждам.