PDA

View Full Version : За пушенето



dream_dragon
12-15-2006, 21:07
Абе искам да ви попитам, какво мислите за хората, които пушат? А поушачите ще ги попитам: Защо пропушихте и какво намирате в пушенето?

Mimka_sweet
12-15-2006, 21:11
1.сбъркал си раздела
2.има такива теми
3.по темата : нямам точно определено мнение за пушачите че са наркомани примерно......... като им се пуши да си пушат то си е за тях :wink:

NaDuFcHe
12-15-2006, 21:14
Mmm propushih ot guzraiqta ama loshoto e che nemoga da gi otkaja i pusha kato kominche..

bulgarche
12-15-2006, 21:15
"ЦИГАРИТЕ и останалите неща"

SeXyTo_f
12-15-2006, 21:20
пушачите не се различават от непушачите....и да пуша и да не пуша пак си оставам същият човек ;) само дето се трова 8-[
защо пуша....еми вече не мога да спра.... :? опитвам се...

dream_dragon
12-15-2006, 21:33
Мда прегледах раздела, не съм му обърнал внимание, но там нещо ми се струва, че сте много нападателни, а аз искам просто мнения, по възможност тихи и кротки, без спорове.

RoyTheReaper
12-15-2006, 22:02
аз пропуших на 13 заради изключително глупавите ми детски разсъждения тогава. по това време (7 клас в основното училище) имаше йерархично разделение точно както в американските филми. "гъзарите" се събираха да пушат в една детска градина наблизо, а всички останали се водеха "обитаци". аз исках да се наредя сред гъзарите и да напусна редиците на обитаците. звучи доста жалко, нали? аз го осъзнах още след 1 година, но вече беше късно. зависимостта остана и се боря с нея и в момента. имал съм стотици опити да ги спра с променлив успех. миналата година изкарах 3,5 месеца без дръпка и 1 година и 1 месец без да съм редовен пушач, но пак пропуших. последния ми опит бе на 2.10.2006 в 23:00 и до този момент е напълно успешен - 2 месеца и половина без дръпка. все пак знам че във всеки един момент съм застрашен от завръщане към цигарите: отсега до края на живота ми. ако някой си прави труда да чете поста ми, бих го посъветвал да не прави моята грешка (стига да не е късно разбира се), защото заради една глупост цигарите могат да ви вземат и здравето и живота. никоя причина не е оправдана да си причинявате това.

за пушачите мисля че СМЕ едни социално приети наркомани. зависимостта към цигарите се смята за по-силна дори и от хероиновата.

Sensual
12-15-2006, 22:26
Не пушете! :wink:

Unknow
12-16-2006, 00:22
Не пушете! :wink:

:smt005 :smt005 Dam...adskiq suvet dava6.Postavi se oba4e na mqstoto na pu6a4... (da kajem ot 6-7 godini...kato men) ..Ela mi kaji "Ne pu6i"! Samo stoi i gledai kak 6te ti se hilq! Ti pu6e6 1 cigara na godina....katos e napie6! Trugnal da suvetva! Aide molq ti se kot!!!

-DeliciouS-
12-16-2006, 01:30
Обичам да пуша.Естесвено пропуших от тъпотия - да впечатля някой си.Но после взе, че ми хареса и така от 2 години абсолютно всяка цигара, която съм запалила, съм я запалила с Кеф:) много яко се чувствам :mrgreen:

terry
12-16-2006, 07:38
Mi az pu6a :!: propu6ih ot guzariq za da se napravq na interesna pred edno mom4e koeto su6to pu6e6ebqh mnogo tupa priznavam i sega pu6a ot 4 godini imam namalen dihatelen obem mnogo mi vredqt no ne moga da gi spra opitvala sum se i ne stava ... za tova hora sus slabi drobove ne biva da pu6a dori i ot guzariq...

Swinkenhoffer
12-16-2006, 08:23
като видя пушещ човек изпитвам нещо средно между погнуса и отвращение към навика му. едно от нещата, които най-мразя е да се пуши около мен... имам чувството, че тая смрад се вкопчва и ме преследва навсякъде, дразни ми очите и ме заболява главата.
иначе на 13-14 и аз пуших, но не повече от 2 месеца, пък и не гълтах дима... гъзария да има.

отвратително е. http://info.datacom.bg/proletsearch/smileys/stunned.gif

Communist
12-16-2006, 09:26
бе толкова ли е трудно отказването на цигарите :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 Смятам да пропуша и да ги спра, за да докажа че е елементарно \:D/

SeXyTo_f
12-16-2006, 09:46
бе толкова ли е трудно отказването на цигарите :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 Смятам да пропуша и да ги спра, за да докажа че е елементарно \:D/
i az taka si misleh, 4e moga da gi spra po vsqko vreme :lol:

Mo6no4
12-16-2006, 09:48
бе толкова ли е трудно отказването на цигарите :smt005 :smt005 :smt005 :smt005 Смятам да пропуша и да ги спра, за да докажа че е елементарно \:D/
Не я прави тази глупост, защото после няма да можеш да ги спреш. Ако беше толкова елементарно мислиш ли, че толкова хора щяха да се опитват безуспешно да ги откажат. Иска се найстина силна воля каквато най-вероятно нямаш.

Имам един познат, който не пуши от 20 години, но преди това се е опитвал да ги откаже цели 5-6 години преди да успее, а той има найстина силна воля.

priti_kiti
12-16-2006, 09:52
хаха,само едно ще ви кажа.. приказки от сорта 'не мога да ги спра' са ми много смешни..
окей,веднага пример:
майка ми,на 38,пуши ооот..22 годишна. и познайте кво? не пуши от три години или повече. без никви табекси и глупости.. има воля просто. всеки би имал,стига да иска!
аз не пуша и не смятам да пропушвам,било то заради някой човек или заради компанията ми.. супер глупаво е.

rosskata
12-16-2006, 09:55
:? Да пропуша беше най- голямата грешка в живота ми.
Интересното е, че когато пропуших, никой от компанията ми не пушеше... Все още се опитвам да разбера защо стана така... :?
Пуша вече седма годин, и се чувствам ужасно заради това, но както вече установих, не мога да ги откажа...

-DeliciouS- , изчакай още 2-3-4 години, и когато започнеш да се задъхваш от качване на 3 етажа по стълбите- без да бързаш, ще те питам пак с кеф ли пушиш...

HopeLesss
12-16-2006, 12:14
Не пушете! :wink:

:smt005 :smt005 Dam...adskiq suvet dava6.Postavi se oba4e na mqstoto na pu6a4... (da kajem ot 6-7 godini...kato men) ..Ela mi kaji "Ne pu6i"! Samo stoi i gledai kak 6te ti se hilq! Ti pu6e6 1 cigara na godina....katos e napie6! Trugnal da suvetva! Aide molq ti se kot!!!

Гаджето ми пушеше от 7 години и ги спря заради мен. Аз не съм го карала, дори не съм му споменавала! Просто той явно знае, че не е приятно, при положение, че аз не съм палила през живота си. :wink: Така, че :arrow: въпрос на желание и мотивация :wink:

Elektra_x
12-16-2006, 12:31
Абе искам да ви попитам, какво мислите за хората, които пушат? А поушачите ще ги попитам: Защо пропушихте и какво намирате в пушенето?
Нищо против тях нямам,като им харесва нека го правят...
аз не пуша,просто не правя неща в които не виждам смисъл.

Momchence
12-16-2006, 19:11
Адски много се дразня, когато почнат да ми мрънкат за кафе и цигара или когато слушам пушачи взаимно да си мрънкат за цигари...просто излизам извън нерви...Имам мнение за пушачите и то въобще не е хубаво...ок пушете си но не натоварвайте и не ангажираите с това другите..аз не съм виновен когато няя цигари..не е нужно нито да си го изкарват на мен нито да ми мрънкат...АЗ НЕ ПУША не знам какво ви е...дано ви напраат цигарите 6 кинта :twisted:

dream_dragon
12-16-2006, 19:17
Адски много се дразня, когато почнат да ми мрънкат за кафе и цигара или когато слушам пушачи взаимно да си мрънкат за цигари...просто излизам извън нерви...Имам мнение за пушачите и то въобще не е хубаво...ок пушете си но не натоварвайте и не ангажираите с това другите..аз не съм виновен когато няя цигари..не е нужно нито да си го изкарват на мен нито да ми мрънкат...АЗ НЕ ПУША не знам какво ви е...дано ви напраат цигарите 6 кинта :twisted:

Ти не си уред, бате. Не ги храни така, бе.

rosskata
12-16-2006, 21:35
Едва ли е от начина на живот... Моя начин на живот е по- активен отколкото когато не пушех.
Но определено усещам разликата... Преди можех да стоя страшно много време под водата като се гмуркам, а сега не толкова... И това не е заради начина на живот, а именно заради цигарите...

RedChil
12-16-2006, 21:41
Не пуша.Хора,които пушат само заради гъзария или за да се внедрят в обществото на големите,пушещи батковци и какички са ми смешни.

evil_lady_in_black
12-17-2006, 05:28
Тази тема не е за тук !!!!!!!!!!!!! Има си специално форум за нея #-o

12-17-2006, 08:07
но не е както ти го описа, че ако пушиш и вече си инвалид..

Въпрос на време... :?

rosskata
12-17-2006, 08:07
но не е както ти го описа, че ако пушиш и вече си инвалид..

Въпрос на време... :?

Аз!