PDA

View Full Version : Препоръчайте...



teenkopele
12-15-2006, 23:45
...някаква антивирусна програма. Аз сега съм с Касперски, но мисля да си дръпна Систем Меканик....ако не се лъжа включваше, както Касперски, така и някакви бонуси за поддържане на системата. Какво ще кажете? :wink:

Forslor
12-16-2006, 10:30
...някаква антивирусна програма. Аз сега съм с Касперски, но мисля да си дръпна Систем Меканик....ако не се лъжа включваше, както Касперски, така и някакви бонуси за поддържане на системата. Какво ще кажете? :wink:
System Mechanic в никакъв случай не включва антивирусната Kaspersky, а някаква "измислена" ... всъщност навремето систем механика беше една от любимите ми програми които включват в себеси почти всичко за поддръжката на windows -a , но с излизането на по-нови версий стана пълен боклук. Единственото в което ще ти помогне тази програма е да прецакаш Windows-a по-бързо .

natural
12-16-2006, 11:16
NOD 32 :) diteto mi za teb e napraena taz programa :) akosiak6moga da tiqpratq po skype :) nai dobrata ve4e stana kolko vreme sum s enq nema virus nema ni6to :) the.wise06 ako iska6 :)

Forslor
12-16-2006, 14:40
NOD 32 :) diteto mi za teb e napraena taz programa :) akosiak6moga da tiqpratq po skype :) nai dobrata ve4e stana kolko vreme sum s enq nema virus nema ni6to :) the.wise06 ako iska6 :)
Бе тъй ли неразбрахте ,че тоя NOD търти ту е прекалено много прехвален ... закво му е да сменя една наистина добра и ефективна антивирусна като KASPERSKY :-s

lidekeep
12-16-2006, 21:02
Ostani sas Kasperski tq e syper makar 4e e malko tejka no karai :) .No moje li nqkoi da mi dade licenz za neq pls 6o to mi izte4e i sq... :(

teenkopele
12-17-2006, 03:13
Ако някой може да ми прати Касперски, такава, която не трябва да се преинсталва всеки месец, заради някакъв си лиценз, ще съм много благодарен.:)
За скайп, пишете едно ЛС. :wink: