PDA

View Full Version : въпрос за акнето?



cv3tom1la__
12-16-2006, 00:13
днес отделих малко време да се разровя из форума и видях че доста хора препоръчват "Зинерит".днес си купих този продукт и се намазах(тънак слой почти незабележим-или трябва да мажа повечко).не мога да кажа дали има ефект :) още което видях е че препоръчвате Далацин за премахване на "петната" ще мога ли да го включа и него или да остана само на зинерит.и за последно 2-3 пъти седмично маска с хума?
благодаря предварително ако греша някъде поправете ме!

salkiTy
12-16-2006, 07:22
днес отделих малко време да се разровя из форума и видях че доста хора препоръчват "Зинерит"

Зинеритът наистина е доста добър продукт. От два месеца го ползвам
и като цяло съм доволна. Интересното при него е ,че много бързо изгаря пъпките.. \:D/


не мога да кажа дали има ефект :)

Във всички случаи не може да има ефект от ено намазване, дори първата седмица може да имаш чуството, че става много по-зле от преди...Преди бях много зле #-o , но сега като цяло кожата ми прилича на нормална :D ...Наистина трябва да имаш търпение, защото не всичко може да стане за една нощ..



видях че препоръчвате Далацин за премахване на "петната" ще мога ли да го включа и него или да остана само на зинерит.и за последно 2-3 пъти седмично маска с хума?

Хумата е полезна, а също и Далацина , но най-добре отиди при дерматолог, защото може да не ти помогнат или да се влоши..

zaiobaio
12-16-2006, 10:54
аз използвам зинерит от 3 седмици и ми действа много добре.. мисля че ми премахва и петната от пъпките лека полека.. общо взето съм много доволна :) а за хумата- аз си правя маска горе долу всеки ден и ми действа чудесно на кожата- изчиства се от всякакви мръсотии и става гладичка ;)
хайде успех и не забравяй че трябва постоянство във всичко O:) :smt006

12-16-2006, 19:50
Четох някъде,че ако се мажете 2 пъти дневно с фъшкии ще изчезне акнето за винаги.

MoHuTo
12-17-2006, 01:39
Ааа за този Зинерит и аз четох мн мнения и добри отзиви!Та май и аз ще си го купя че да го пробвам, само дето авторката да каже ква му е цената ???

cv3tom1la__
12-17-2006, 08:58
Ааа за този Зинерит и аз четох мн мнения и добри отзиви!Та май и аз ще си го купя че да го пробвам, само дето авторката да каже ква му е цената ???

еми аз моя го купих за 15.60 от аптеката :)

MoHuTo
12-17-2006, 22:31
Ааа за този Зинерит и аз четох мн мнения и добри отзиви!Та май и аз ще си го купя че да го пробвам, само дето авторката да каже ква му е цената ???

еми аз моя го купих за 15.60 от аптеката :)

Много 10x за инфото :D

12-18-2006, 19:41
Аз пък се мажа с Imex :smt016

Angel_Girl
12-18-2006, 22:52
Аз пък се мажа с Imex :smt016
Каква е цената за Имекс-а?

Пенчу
12-18-2006, 23:29
Четох някъде,че ако се мажете 2 пъти дневно с фъшкии ще изчезне акнето за винаги.

Bez da razvalqm temata shte kaja che fashkiite nemogat da se "namajat" shtot bukvalno kjazano sa izsahnali laina..dea

J^Lo^ass
12-24-2006, 13:56
da,naistina zinerita e mn dobyr,polzvam go pove4e ot godina i ima efekt.izgarq byrzo pypkite no pri men pone ne gi predotvratqva:(((