PDA

View Full Version : Moderated: Излязоха ми пъпчици на главичката на пениса



lll
12-16-2006, 01:17
abe hora molia pomognete!!! predi 2-3 dni mi izliazoha niakakvi papchici na glavichkata na penisa i sega papkite vse edno se beliat ot kakvo moje da e?ne e higienata zashtoto se kapia vseki den a naskoro pravih sex i to dosta pate edin sled drug moje li da e zaradi sexa dosega sam niamal takav problem niakoi ako moje da pomogne moliaaa :?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

12-16-2006, 07:39
[quote="lll"]abe hora molia pomognete!!! predi 2-3 dni mi izliazoha niakakvi papchici na glavichkata na penisa i sega papkite vse edno se beliat ot kakvo moje da e?ne e higienata zashtoto se kapia vseki den a naskoro pravih sex i to dosta pate edin sled drug moje li da e zaradi sexa dosega sam niamal takav problem niakoi ako moje da pomogne moliaaa :?[/quo

mi kato go pravi pazi li se?moje bi e zarado tova

lll
12-16-2006, 09:25
beshe bez prezervativ no momicheto sas sigornost ne e bolno drugo ot kakvo moje da e?

Lady_Chocolight
12-16-2006, 17:49
Сменял ли си си скоро бельото (в смисъл купувал ли си ново, което да си носил скоро и което да е от изкуствена материя)? Може да се дължи на непоносимост към материята на бельото.

lll
12-17-2006, 06:19
ami naistina moje da e ot beliato no za vseki sluchei mislia da hodia i na lekar ako nese opravi tia dni to mai ima i podobrenia O:)