PDA

View Full Version : Kakwo da prawq?



doly5
12-16-2006, 07:07
Zapochwam naprawo!Znachi imam priqtel s koito mnogo obichame!Hodim veche vtori mesec i vsichko vyrvi strahotno...no predi edna sedmica se poqvi v nashto daskalo edna KURVA,koqto mu e hvyrlila oko...pishe mu sms,obajda mu se,hodi do tqh i si predlaga uslugite!Znam che me obicha i che neiska da naprawi neshto takova,no momchetata na tazi vyzrast samo tova chakat...nqkoi da im predloji uslugite si!Tq mi se prawi na priqtelka,no v s1shtoto vreme go zaribqwa...samo da otbeleja che veche e spala s polovinata daskalo a e ot edna sedmica tuk...Mnogo sa mi govorili kak go zaribqva i se chudq kakvo da pravq :( Znam che ako i se ostawi i me zareje prosto ne me e zalujaval,no az dawam vsichko za nego (kakto toi za men dopredi sedmica)Molq vi pomognete mi..kak da q razkaram tazi typa kurva? :smt017

l@zur
12-16-2006, 07:36
предлагам да направите 3-ка

XXX_f
12-16-2006, 07:37
ami prebii q i kaji da ne pipa tvoeto momche :!: :twisted:

12-16-2006, 07:46
Zapochwam naprawo!Znachi imam priqtel s koito mnogo obichame!Hodim veche vtori mesec i vsichko vyrvi strahotno...no predi edna sedmica se poqvi v nashto daskalo edna k***a,koqto mu e hvyrlila oko...pishe mu sms,obajda mu se,hodi do tqh i si predlaga uslugite!Znam che me obicha i che neiska da naprawi neshto takova,no momchetata na tazi vyzrast samo tova chakat...nqkoi da im predloji uslugite si!Tq mi se prawi na priqtelka,no v s1shtoto vreme go zaribqwa...samo da otbeleja che veche e spala s polovinata daskalo a e ot edna sedmica tuk...Mnogo sa mi govorili kak go zaribqva i se chudq kakvo da pravq :( Znam che ako i se ostawi i me zareje prosto ne me e zalujaval,no az dawam vsichko za nego (kakto toi za men dopredi sedmica)Molq vi pomognete mi..kak da q razkaram tazi typa k***a? :smt017


Недей прави нищо. Стой отстрани, гледай и се смей! сериозно ти го казвам

kofti_nick
12-16-2006, 07:50
Zapochwam naprawo!Znachi imam priqtel s koito mnogo obichame!Hodim veche vtori mesec i vsichko vyrvi strahotno...no predi edna sedmica se poqvi v nashto daskalo edna k***a,koqto mu e hvyrlila oko...pishe mu sms,obajda mu se,hodi do tqh i si predlaga uslugite!Znam che me obicha i che neiska da naprawi neshto takova,no momchetata na tazi vyzrast samo tova chakat...nqkoi da im predloji uslugite si!Tq mi se prawi na priqtelka,no v s1shtoto vreme go zaribqwa...samo da otbeleja che veche e spala s polovinata daskalo a e ot edna sedmica tuk...Mnogo sa mi govorili kak go zaribqva i se chudq kakvo da pravq :( Znam che ako i se ostawi i me zareje prosto ne me e zalujaval,no az dawam vsichko za nego (kakto toi za men dopredi sedmica)Molq vi pomognete mi..kak da q razkaram tazi typa k***a? :smt017


Недей прави нищо. Стой отстрани, гледай и се смей! сериозно ти го казвам

Мдам , Мдам .... ::: ::: :::

joro_tev
12-16-2006, 07:56
Честно казано каквото и да направиш няма да има смисъл. Всичко зависи от момчето. Той ако иска да се "чукат" ще го направи и без да разбереш, но ако започнеш да правиш номера момчето ще се вбеси и хем ще те остави, хем няма да те поглежда.

SINDEL
12-16-2006, 08:46
Как ше да няма кво да направи - ходи я набий! Тва съвсем сериозно! На4и ако някъв пи4 ти зарибява девойката, можеш да го сма4каш, ама между моми4ета такъв тип разправия отпада? :roll: Да бе! Боят си е решение в слу4ая, като от по-деликатни намеци не разбира моми4ето \:D/

malka_sladuranka
12-16-2006, 09:50
пребий я!! :smt067 :smt070 :smt071 :smt075 как ще ти пипа момчето

IdiOtKa
12-16-2006, 09:59
Zapochwam naprawo!Znachi imam priqtel s koito mnogo obichame!Hodim veche vtori mesec i vsichko vyrvi strahotno...no predi edna sedmica se poqvi v nashto daskalo edna k***a,koqto mu e hvyrlila oko...pishe mu sms,obajda mu se,hodi do tqh i si predlaga uslugite!Znam che me obicha i che neiska da naprawi neshto takova,no momchetata na tazi vyzrast samo tova chakat...nqkoi da im predloji uslugite si!Tq mi se prawi na priqtelka,no v s1shtoto vreme go zaribqwa...samo da otbeleja che veche e spala s polovinata daskalo a e ot edna sedmica tuk...Mnogo sa mi govorili kak go zaribqva i se chudq kakvo da pravq :( Znam che ako i se ostawi i me zareje prosto ne me e zalujaval,no az dawam vsichko za nego (kakto toi za men dopredi sedmica)Molq vi pomognete mi..kak da q razkaram tazi typa k***a? :smt017
вие се обичате много ...ходите втори месец ...лау лау толкова се обичате че вече може и за женидба да помислите !

Kitana
12-16-2006, 12:32
TAKAA.. значи отговора е колко ти стиска.... аз ли4но съм постъпвала и по двата на4ина и зависи от слу4ая.. колко е напориста онази к****... можеш да я унижиш (все ще намериш с какво все пак е спала с половината ти даскало) или да и забиеш 1 -2 шамара отстоявайки своето.. само дето те съветвам гаджето ти да не е свидетел на това.. той не е нужно да знае 4е се защитаваш от подобни доли жени... и 2-ро което е по добрият вариант -поговори с него кажи му 4е не ти е приятно тя да се вла4и след него.. МИСЛЯ 4Е ТОЙ КАТО ЕДНО ГОЛЯМО МОМ4Е може да и покаже 4е е нежелана и.. 100% има на4ин да я отблъсне или "заплаши" да не се приближава до него...
незнам имам мн приятели мом4ета и нито едно от тях не допуска да го тормозят така.. има си то4ните думи с които може да отпъдиш някого.. просто е нужно да се използват....

Buttk0
12-16-2006, 13:53
Zapochwam naprawo!Znachi imam priqtel s koito mnogo obichame!Hodim veche vtori mesec i vsichko vyrvi strahotno...no predi edna sedmica se poqvi v nashto daskalo edna k***a,koqto mu e hvyrlila oko...pishe mu sms,obajda mu se,hodi do tqh i si predlaga uslugite!Znam che me obicha i che neiska da naprawi neshto takova,no momchetata na tazi vyzrast samo tova chakat...nqkoi da im predloji uslugite si!Tq mi se prawi na priqtelka,no v s1shtoto vreme go zaribqwa...samo da otbeleja che veche e spala s polovinata daskalo a e ot edna sedmica tuk...Mnogo sa mi govorili kak go zaribqva i se chudq kakvo da pravq :( Znam che ako i se ostawi i me zareje prosto ne me e zalujaval,no az dawam vsichko za nego (kakto toi za men dopredi sedmica)Molq vi pomognete mi..kak da q razkaram tazi typa k***a? :smt017


Na koq wyzrast ? a da i po temata ... hmm na cherno se shitkat patlaci eftinko kupuash edin i ... "razkarwash typata k***a" :) ako gajeto ti weche e spalo s neq ... razkarwash i nego :) :smt068 :smt046 :smt071

12-16-2006, 13:57
razgore6tete se dvamata pred neq i q izkarai izvun relsi :wink:

12-16-2006, 14:11
Zapochwam naprawo!Znachi imam priqtel s koito mnogo obichame!Hodim veche vtori mesec i vsichko vyrvi strahotno...no predi edna sedmica se poqvi v nashto daskalo edna k***a,koqto mu e hvyrlila oko...pishe mu sms,obajda mu se,hodi do tqh i si predlaga uslugite!Znam che me obicha i che neiska da naprawi neshto takova,no momchetata na tazi vyzrast samo tova chakat...nqkoi da im predloji uslugite si!Tq mi se prawi na priqtelka,no v s1shtoto vreme go zaribqwa...samo da otbeleja che veche e spala s polovinata daskalo a e ot edna sedmica tuk...Mnogo sa mi govorili kak go zaribqva i se chudq kakvo da pravq :( Znam che ako i se ostawi i me zareje prosto ne me e zalujaval,no az dawam vsichko za nego (kakto toi za men dopredi sedmica)Molq vi pomognete mi..kak da q razkaram tazi typa k***a? :smt017

ABE KATO TOLKOVA MNOGO SE OBI4ATE 6TO TE PRITESNQVA NQKVA KURVA?
KVA E TAQ LUBOV KATO MU NQMA6 NIKVO DOVERIE?
LUBOV AMA DRUG PYT!

bat
12-16-2006, 16:16
ako iska da e s teb ne pravi ni6to i vij dali naistina e taka...dr variant kakvoto si e tvoe si e tvoe pazi i za6titavai sas vsi4ki sili

{Poison}
12-16-2006, 16:28
Ако имаш достатъчно самочувствие и приятелят ти държи на теб не би трябвало да се притесняваш,поне аз никога не съм се притеснявала за евентуална конкуренция.Трябва да вярваш във вашата връзка и да мислиш,че си номер едно,това е.

d3s0
12-16-2006, 16:35
Ами направи така както бяха направили ония 2момичета с най-добрата си приятелка. KILL HER

ачката
12-16-2006, 16:35
Ако имаш достатъчно самочувствие и приятелят ти държи на теб не би трябвало да се притесняваш,поне аз никога не съм се притеснявала за евентуална конкуренция.Трябва да вярваш във вашата връзка и да мислиш,че си номер едно,това е. изумен съм че го казваш !!!!!!

{Poison}
12-16-2006, 16:36
Ако имаш достатъчно самочувствие и приятелят ти държи на теб не би трябвало да се притесняваш,поне аз никога не съм се притеснявала за евентуална конкуренция.Трябва да вярваш във вашата връзка и да мислиш,че си номер едно,това е. изумен съм че го казваш !!!!!!
Защо?

c0ca1na
12-16-2006, 16:36
Аре почна се с чата :smt009

{Poison}
12-16-2006, 16:37
Чата руулз

c0ca1na
12-16-2006, 16:39
В този форум определено :)) (затова и много му се кефя) но в други през 3 дена ми слагаха временен банн по ИП и забрана да поствам :)

c0ca1na
12-16-2006, 16:40
Ейййй :smt006 така и неразбрахме защо той е изумен че тя го казва !? :-)

ачката
12-16-2006, 16:42
имам чуството че ти си била първата на твоя пиятел, а и излгежда затворено момче да не кажа смотан, затворен е по-правилно и ти изглездаш така самоче се сипатична за разлика от него поне с поред мен
п.п. без лоши чувства :-)

{Poison}
12-16-2006, 16:44
хехехе,далеч си от истината,външният вид на човека не говори нищо,повярвай ми,един въпрос от къде ме познаваш???

c0ca1na
12-16-2006, 16:44
А на мен ми е интересно кой й е приятел !?? Защо мислиш че е смотан и на колко години са за да й е първия :-) !?

ачката
12-16-2006, 16:46
въпросите в св. са безплатни но отговорите са платени :wink:

c0ca1na
12-16-2006, 16:55
не се стискай де.....аре кажи че ми е някво кофти си лафите за нещо а аз въобще да не съм в час :smt011