PDA

View Full Version : подарък за момче....?



{{sladuranata}}
12-16-2006, 07:23
искам да подаря нещо на едно момче с което ходих преди но още го обичам.....искам да му подаря нещо за нова година с което да ме запомни и да не ме забрави никога....моля ви дайте си вашите идеи за такъв подарък....благодаря предварително:)

teenkopele
12-16-2006, 08:00
Няколко идеи:

:arrow: Фланелка, с твоя снимка, на която да пише: "Никога няма да те забравя. Не ме забравяй и ти".

:arrow: Накаква фигурка, която да му напомня за теб.

:arrow: Предмет, който ще му напомня за някой от миговете, които сте имали, докато сте били заедно. :wink:

LaPeNcEto0o
12-16-2006, 08:03
plu6ena vazglavni4ka na koqto pi6e I love you .....

Whisperry
12-16-2006, 08:20
Хубаво оформено писмо, на което пише нещо от сорта на:
"Ти си един смотан, гаден и долен тъпак. Мразя те, защото ме заряза. Мразя те, защото постъпи много лошо с мен. Адски много те мразя.
И много те обичам. Никога няма да те забравя. Само да си посмял да ме забравиш и ти :mrgreen: "
Гаранция, че никога, ама НИКОГА няма да те забрави!!! Пък и ти ще се позабавляваш :mrgreen: :mrgreen:

kofti_nick
12-16-2006, 08:22
Няколко идеи:

:arrow: Фланелка, с твоя снимка, на която да пише: "Никога няма да те забравя. Не ме забравяй и ти".

:arrow: Накаква фигурка, която да му напомня за теб.

:arrow: Предмет, който ще му напомня за някой от миговете, които сте имали, докато сте били заедно. :wink:


1вото е мноу оригинално ... куул .... =D> =D> =D>

MaRtiTyY
12-16-2006, 16:48
Хубаво оформено писмо, на което пише нещо от сорта на:
"Ти си един смотан, гаден и долен тъпак. Мразя те, защото ме заряза. Мразя те, защото постъпи много лошо с мен. Адски много те мразя.
И много те обичам. Никога няма да те забравя. Само да си посмял да ме забравиш и ти :mrgreen: "
Гаранция, че никога, ама НИКОГА няма да те забрави!!! Пък и ти ще се позабавляваш :mrgreen: :mrgreen: Тва ме кефи,но не се знае как ще реагира любимия човек.Иначе е забавно :wink: :wink: :wink: :wink:

12-16-2006, 17:16
Не е нужно подаръка да е голям,стига да ви напомня за някой ваш скъп момент.Както се казва и една снимка в красива рамка би трябвало да е достатъчно ;)

BeBcHeTo
12-16-2006, 17:48
Няколко идеи:

:arrow: Фланелка, с твоя снимка, на която да пише: "Никога няма да те забравя. Не ме забравяй и ти".

:arrow: Накаква фигурка, която да му напомня за теб.

:arrow: Предмет, който ще му напомня за някой от миговете, които сте имали, докато сте били заедно. :wink:


1вото е мноу оригинално ... куул .... =D> =D> =D>
и мен мн ме кефи 1-то....

{Sweety_f}
12-16-2006, 19:02
misi mn za si4ki otgovor4eta shte sym mn blagodarna na oshte:)))

TypotoKopele
12-16-2006, 19:07
edno nezabravimo izchukvane shtom iskash da te pomni vechno

l|mandarinka|l
12-16-2006, 19:50
znachi v 1na kutiika malka slagash belejka s mqsto data i chas ..i kato(ako) doide toi bez nishto da mu kazvash napravo mu lepvash edna KISS-ka i posle chakash reakciq :mrgreen: