PDA

View Full Version : И това било любов :(



12-16-2006, 08:22
Мисля, че вече не вярвам в любовта. Снощи приятелят ми ме заряза (ходихме 3 месеца), защото не исках да спа с него(девствена съм). И на мен ми е супер тъпо, защото постояно ми повтаряше колко ме обича и каквото да станело щял да е с мен и т.н. Според вас това любов ли е? А аз много съм се привързала към него и нз какво ще правя. Сега ми е много гадно, защото сме в една компания и нз. Моля ви дайте ми някакъв съвет как да го забравя, него и болката която ми причини!

kofti_nick
12-16-2006, 08:25
Е как няма да забравиш такъф идиот дето е бил само с теб , за да те изпраска ..... ? Ай кай ми де ! :smt019 :smt019 :smt019

LSD^Lady
12-16-2006, 08:41
Е как няма да забравиш такъф идиот дето е бил само с теб , за да те изпраска ..... ? Ай кай ми де ! :smt019 :smt019 :smt019


Даммм.... така си е

LaPeNcEto0o
12-16-2006, 08:41
em.... kato se seti6 za nego si misli kakvo ti e pri4inil i moje bi taka postepenno 6te go namrazi6 i 6te go zabravi6 :-k :-k

dollss
12-16-2006, 08:46
мила време е да пораснеш! Нз на колко години си ... но 3 месеца - това не е любов ! А и той онези мили неща дето ти е приказвал , приказвал ти ги е само да те вкара в леглото ! И нз ако не го разбереш това.. малко помисли що за човек е той . Осъзнай се и не мисля че ще се сещаш за него повече !!! :D :)

Fallen_angel```
12-16-2006, 08:51
Товаа не е никаква любов ... Не мисли за него не си спомняй хубавите мигове ... Когато го видиш си мисли какво ти е причинил и за какво е искал да бъде с теб . Успех

malkata_
12-16-2006, 09:05
ооо мила тва не е никва любов...просто един идиот който си мисли само за секс...забрави го не си заслужава...гледай напред има къде къде по свястни и добри момчета от бившия ти...споко ще се оправиш :wink:

CVETELLINA
12-16-2006, 10:01
Любов...Този не знае какво значи тази думичка..То от самата му постъпка се разбира какъв е.Не мисля че трябва да ти е гадно за такъв човек,пък и той ти е направил услуга,поне те е отървал от себе си.Ще си намериш друго момче,със сигурност много по-добрo от тоя...

12-16-2006, 10:16
Запомни,сладурче,в живота си ще срещнеш МНОГО такива тъпанари,вервай ми :wink: Той ако те е обичал,няма да иска да правите нищо докато ти не го пожелаеш...Играл си е с тебе,видял е,че не си лесна и че няма да му се дадеш така лесно,а и 3 месеца според мене са мн малко.няма да се плашиш!!! Живота продължава с него или без него !!! Има и други момчета,не забравяй ;)

DaHuTyYyY
12-16-2006, 10:27
Много ви благодаря, но нз аз съм свикнала прекалено много с него и сега мн ме боли, че той се изгаври така с мен

miloto_girl_4e
12-16-2006, 10:28
Това не е любов .. това е задоволяване на хормоните чрез лъжа(това, че те обича и т.н...)

DaHuTyYyY
12-16-2006, 10:30
Вече го разбрах, но до вчера му имах пълно доверие. В мента обаче съм мн happy, че той не ми е бил първия иначе 100% щях да съжалявам

12-16-2006, 10:30
Нормално е да те боли,но след време ще разбереш какъв идиот е,какво е направил,и ще си кажеш:"Абе,я майната му!!!Той се подигра с мене,а аз страдам за него,как не!" Ще видиш ;)

Cherlotte
12-16-2006, 10:34
Не е любов и то не само от негова страна - ти самата казваш, че си се привързала към него, не, че го обичаш. Много е хубаво, че не си му пуснала за едното нищо, че си знаеш цената и не те използват. А за него няма какво да си спомняш - той очевидно те е използвал и то дори не особено добре прикрито. Не знам тези 3 месеца дали ти е правел някаква намеци, че накрая като ти го е казал направо и си му отказала, да е решил, че не си струва да си губи повече времето или просто лесно се отказва ( защото малко или много това да те склони да спиш с него е било някаква цел :lol: ). Но със сигурност не те е обичал и не мисля, че има какво да тъжиш за него. Следващият път се опитай да си намериш някого, който ще те цени, а ако наистина те обича - още по-добре. Успех занапред и не се занимавай с подобни на него. :wink:

DaHuTyYyY
12-16-2006, 10:35
Дано наистина да мога да си кажа "Майната му! Не ме е*е за него!"

12-16-2006, 10:39
Можеш,мила !!! Няма НЕ МОГА в този живот !!! НЯМА !!! Още сега можеш да го кажеш !!! ТИ МОЖЕш,сладурче !!!

DaHuTyYyY
12-16-2006, 10:41
Чудя се и за още едно нещо. Снощи той беше малко пиян и дали го е направил за това и може би неска ще иска да се сдобрим (нз) и дали пак да бъда с него...

KisskilleRcHe
12-16-2006, 10:44
Ами първо да ти каза, че комоанията ще се разпадне..... А и относно това което е направил и ти и той сте виновни.... Щом си се привързала към него, какво ти пречи да спиш с него......?

DaHuTyYyY
12-16-2006, 10:50
Защото не се чувствам готова и след това което направи той една ли ще му пусна

12-16-2006, 10:52
Да бе да! да му пусне и после да я захвърли като парцал,ще се чувства още по-гадно

koalka
12-16-2006, 13:49
Да не ти пука!Той е от тия момчета,които говорят мили думи на момичетата само и само да спят с тях,а после не е гаранция дали ще са заедно.Просто като сте в една компания и обкръжение,не трябва да те притеснява.Все едно не го виждаш,игнорираш го.Този човек не заслужава вниманието ти.

12-16-2006, 14:11
Заради такива олиговрени като тоя,който са само заради едното ебане и използват думата"Обичм те" за щяло и нещяло и заради курвите,кото мислят само за пари и я употребяват пак така и заради всички останали такива доста хора вече не вярват в любовта,Ако искаш да си му поредната бройка и след това да те захвърли като парцал после давай се в същият дух.

DaHuTyYyY
12-16-2006, 15:25
Заради такива олиговрени като тоя,който са само заради едното ебане и използват думата"Обичм те" за щяло и нещяло и заради курвите,кото мислят само за пари и я употребяват пак така и заради всички останали такива доста хора вече не вярват в любовта,Ако искаш да си му поредната бройка и след това да те захвърли като парцал после давай се в същият дух.

В какъв дух да продължавам. Мен ме боли, защото разбрах, че всичко е било само да ме вкара в леглото си. Аз не съм спала с него така, че не те разбирам

IlLuSi0nS`
12-16-2006, 15:41
хората се срещат, прекарват извесно време заедно и след това се разделят.. ти кфо?! очакваш първия който срешнеш да е истинската ти любов?! хах някой хора не я срещат през целия си живот.. и ако го чакаш тоя ще си останеш девствена.. 3 месеца е предостатъчно време за да правите секс.. еми и аз да бях момче нямаше да те чакам повече.

DaHuTyYyY
12-16-2006, 16:28
Незнам аз явно имам по различни схващания за това. Защото както той казваше, че ме обича мисля, че би почакал още малко. Докато усетя, че съм готова. Може грешката да е в мен, но ...

Sazi
12-16-2006, 16:36
Znam 4e ti e gadno,oba4e trqbva da se opita6 da go zabravi6.Bil e s tebe samo zarad sex-a.

Takiva kopeleta zaslujavat da ...........

DaHuTyYyY
12-16-2006, 18:51
Според повечето ми "приятели" аз съм виновна и ми е мн шибано

DaHuTyYyY
12-17-2006, 12:34
Аз искам да сме приятели, а той не. Дали е от накърнено мъжко самочувствие?

MoHuTo
12-17-2006, 12:48
ооо мила тва не е никва любов...просто един идиот който си мисли само за секс...забрави го не си заслужава...гледай напред има къде къде по свястни и добри момчета от бившия ти...споко ще се оправиш :wink:

Vercetti
12-17-2006, 12:57
Според повечето ми "приятели" аз съм виновна и ми е мн шибано.
Аз искам да сме приятели, а той не. Дали е от накърнено мъжко самочувствие?
Тези "приятели" щом така мислят значи не са ти такива...
Трябва да намразиш този използвач, а не да искаш да сте приятели. А това че бил пиян въобще не го оправдава. Всъщност много често чрез пиянски изцепки излизат наяве истинските чувства на дадена личност.

ThePainIsReaL
12-17-2006, 14:02
Първо не се самосъжалявай , не се ядосвай на станалото . Остави на времето да излекува болката ти .. Ако ли не можеш превърни болката си в омраза (впрочем това е тъпа идея , не го прави ). Мисли позитивно по-добре , нито си първата , нито ще си последната зарязана поради такава причина. Радвай се , че си се отървала от такъв негодник . И вярвай , че някой наистина ще те обича , а няма само да те желае ... :mrgreen:
УСПЕХ !

Talisman
12-17-2006, 16:58
Kak moje da obi4a6 takaf 4ovek ? 8-[ :x