PDA

View Full Version : Морал, човечност, одзивчивост..



12-16-2006, 08:48
Дарина - до неотдавна тя беше просто усмихнато 3-годишно дете като всички останали деца по света. Преди няколко седмици семейството на Дарина научи страшната новина, че детето страда от неподозирана и ужасна болест - левкемия.

Заболяването е от много рядка форма и единственият шанс да се спаси живота на Дарина е трансплантация на костен мозък от донор. Операцията, освен тежка е и изключително скъпа. Приблизителната сума е около 300 000 евро и семейството й е принудено да се обърне за помощ към всички вас - непознати хора, които споделят болката им и биха помогнали за спасяването на живота на тяхното малко съкровище.

Хора,нека върнем усмивката на това малко момиченце!!
ЗАЕДНО МОЖЕМ!!!!!

bodil4e_f
12-16-2006, 17:07
Това за Дарина наистина е вярно!!!
Сестра й Лора е от моето училище,познавам я и също знам какво става.Помогнах с колкото мога,сега събирам и от друго място пари,но хора моля помогнете и вие!!!! Дарито е много сладко момиченце,но химиотерапията я съсипва,а болестта-убива бързо...
Нека всеки от вас ,които иска да помогне да ми пиеше лично съобщ. и ще му обесня...

Помогнете...!!!

ViVIt0oo
12-31-2006, 16:35
А да ви питам има ли телефон на БТК,на който можеш да се обадиш за да помогнеш???
Аз ще помогна с каквото мога,дано и другите дарят нещо,дори 1левче,то все пак е нещо...капка надежда за това мило детенце и неговите родители и близки ;(

Нека бъдем единни и помогнем!!!!