PDA

View Full Version : Проучване



MyCuHkA
12-16-2006, 11:15
Здравейте!В момента водя едно социологическо проучване.Бих била благодарна ако ми отговорите на няколко въпроса.
Та въпросите са:
1.На колко години сте?
2.На каква марка кола михте желали да карате шофъорския си курс?
3.Какъв тип кола бихте искали да бъде тя?(кабрио,купе,седан,комби, джип,обикновена или др.)
4.Бихте ли платили повече за шофьорския курс, за да карате на такава кола?(пр.Ако курса е 500 бихте ли дали 550?)Ако ДА колко?Ако НЕ защо?
5.Мъж или жена бихте искали да ви бъде инструктор?

Благодаря ви предварително!

miloto_girl_4e
12-16-2006, 11:22
1.На колко години сте? :arrow: 16 :wink:
2.На каква марка кола михте желали да карате шофъорския си курс? :arrow: де да знам .. рено примерно :mrgreen:
3.Какъв тип кола бихте искали да бъде тя?(кабрио,купе,седан,комби, джип,обикновена или др.) :arrow: обикновена :wink:
4.Бихте ли платили повече за шофьорския курс, за да карате на такава кола?(пр.Ако курса е 500 бихте ли дали 550?)Ако ДА колко?Ако НЕ защо? :arrow: ми не, не искам нищо специално, за да плащам отгоре :)
5.Мъж или жена бихте искали да ви бъде инструктор? :arrow: определено мъж, жена да ме учи да карам, НЕ, благодаря :!:

DetE-Idi0t
12-16-2006, 12:28
1.На колко години сте? 17+
2.На каква марка кола михте желали да карате шофъорския си курс? Нямам предпочитания. Може би Мерцедес, Фолксваген, Волво...
3.Какъв тип кола бихте искали да бъде тя?(кабрио,купе,седан,комби, джип,обикновена или др.) Седан или комби.
4.Бихте ли платили повече за шофьорския курс, за да карате на такава кола?(пр.Ако курса е 500 бихте ли дали 550?)Ако ДА колко?Ако НЕ защо? Не. Повечето учебни коли са си седани.
5.Мъж или жена бихте искали да ви бъде инструктор? Мъж

quench
12-16-2006, 12:39
1.23ка...
2.На Москвич '84та
3.Кабрио - изрязана с моторна резачка
4.Аз си мислех,че ако поискам такава кола,ще даунгрейднат цената ;)
5.Мъж - искам да се науча да шофирам,все пак :wink: :lol:

DetE-Idi0t
12-16-2006, 12:44
1.23ка...
2.На Москвич '84та
3.Кабрио - изрязана с моторна резачка
4.Аз си мислех,че ако поискам такава кола,ще даунгрейднат цената ;)

Няма, няма... Бензина скъп :lol:

HopeLesss
12-16-2006, 12:55
Ами аз вече съм шофьорка, така че ще ти кажа аз на каква кола карах... Честно казано, когато се записах единственото ми условие беше да не е последен модел с всички екстри, защото все пак трябва да се науча и на нещо по-трудно. Ако зависеше от майка ми, щях да карам на Москвич :lol:

1. 18
2. Карах на един Форд Ескорд 90 и някоя година.
3. Обикновена.
4. Не, защото нямам претенции точно за това нещо.
5. Мъж.

InHell
12-16-2006, 14:48
1.На колко години сте?
22

2.На каква марка кола бихте желали да карате шофъорския си курс?
По принцип - или Рено, или BMW 1-а серия (има няколко такива в града с надпис У)

3.Какъв тип кола бихте искали да бъде тя?(кабрио,купе,седан,комби, джип,обикновена или др.)
Определено....сравнително малка.

4.Бихте ли платили повече за шофьорския курс, за да карате на такава кола?(пр.Ако курса е 500 бихте ли дали 550?)Ако ДА колко?Ако НЕ защо?
Не. В крайна сметка ще седя зад волана й 20-30 часа, няма да си я вземам в къщи

5.Мъж или жена бихте искали да ви бъде инструктор?
Няма значение.

Atika
12-16-2006, 15:25
1.На колко години сте? 18
2.На каква марка кола михте желали да карате шофъорския си курс? вече ги карах на опел
3.Какъв тип кола бихте искали да бъде тя?(кабрио,купе,седан,комби, джип,обикновена или др.) нямах предпочитания
4.Бихте ли платили повече за шофьорския курс, за да карате на такава кола?(пр.Ако курса е 500 бихте ли дали 550?)Ако ДА колко?Ако НЕ защо? не ..пари за глупости не давам
5.Мъж или жена бихте искали да ви бъде инструктор? беше мъж

teenkopele
12-17-2006, 02:21
1.На колко години сте? 17.

2.На каква марка кола бихте желали да карате шофъорския си курс? Пежо 306, Лада "Нива" или Трабант. \:D/

3.Какъв тип кола бихте искали да бъде тя? ---(кабрио,купе,седан,комби,дж п,обикновена или др.)

4.Бихте ли платили повече за шофьорския курс, за да карате на такава кола?(пр.Ако курса е 500 бихте ли дали 550?)Ако ДА колко?Ако НЕ защо? Бих платил, ако имам възможност. Колко...според зависи.

5.Мъж или жена бихте искали да ви бъде инструктор?
Незнам. :wink:

evil_lady_in_black
12-17-2006, 06:20
1.На колко години сте? :arrow: 14 :wink:
2.На каква марка кола бихте желали да карате шофъорския си курс? :arrow: Ягуар \:D/
3.Какъв тип кола бихте искали да бъде тя?(кабрио,купе,седан,комби, джип,обикновена или др.) :arrow: Спортна =D>
4.Бихте ли платили повече за шофьорския курс, за да карате на такава кола?(пр.Ако курса е 500 бихте ли дали 550?)Ако ДА колко?Ако НЕ защо? :arrow: Да . Защото винаги трябва да е моето
5.Мъж или жена бихте искали да ви бъде инструктор? :arrow: Някое секси момченце :smt007