PDA

View Full Version : Кой е най-добрият вокалист?



jenny_e
12-16-2006, 11:30
Кой е най-добрият вокалист според вас? Защо?

BornFromPain
12-16-2006, 11:39
Робърт Плант.. Щото с глас хваща такива октави дето с китара не мога :> И гласа му ме кефи ;>

Mo6no4
12-16-2006, 11:44
Айде агитката на Джудас да гласуваме за Халфорд. :D

Другите ми любими вокалисти са Алис Купър, Тим Ендлунг (Evergrey) и Тим Оуенс (Judas Priest, Iced Earth, Beyond Fear)

Малеее как си изпуснала вокалисти като Ян Гилън и Рони Джеймс Дио, а пък си сложила кърт Кобейн? :shock:

priti_kiti
12-16-2006, 11:58
Bon Scott!!

mastaa
12-16-2006, 12:17
i kade sa Ian Gillan i Roney James DIO ??? ... ot tezi gore poso4vam David Coverdale

DetE-Idi0t
12-16-2006, 12:17
Bon Scott!!
:lol: :smt023
Моят глас отиде за Ози.

12-16-2006, 12:30
Bon Scott!!
:lol: :smt023
Моят глас отиде за Ози.
Как може такова нещо? Ози е най-комерсиалният метъл изобщо. Всичко , което е направил в живота си го е направил за пари. Той е истинска подигравка за метъла и си прави подигравка с метъла и метълите

Safira
12-16-2006, 12:36
Ben Burley (Breaking Benjamin) и Adam Gotier (Three days grace) тва за мен са хората, които имат добри гласове... а и си заслужават вниманието.

peps_from_mars
12-16-2006, 14:26
Jacoby Shaddix вокала на pApA rOaCh

Swinkenhoffer
12-16-2006, 14:40
Kalle Johansson (Embraced)!! за мен си е култ. дере се великолепно и ясно, та чак разбирам какво пее.
но от изброените - Джеймс... просто ми харесва, при това много, въпреки че рядко слушам Металика.

magesnik
12-16-2006, 14:46
От изброените СИРЕНАТА НА ВЛАСТ!Иначе други фаворити са ми Чък Шулдинър(Death),Крис Барнс(Cannibal Corpse),Сатир(Satyricon),Джон Тарди(Obituary),Леми(Motorhead) и най-големия :arrow: KING DIAMOND!

Dr. Kazimbutt
12-16-2006, 15:15
Най-добрият певец е Фреди Меркюри. Защо ли? Ами защото има страхотен глас, който обхваща четири октави. Фреди е легенда...

ErinEverly
12-16-2006, 17:32
Кой е най-добрия вокалист според вас? Защо?

Хубава анкета. Аз мисля, че няма нужда да пиша за кой съм гласувала, въпреки, че трябва да дам няколко уточнения.

В интерес на истината не гласувам за Аксел, само защото съм фенка на групата. Разбира се, намирам гласът му за страхотен и изключително развиващ се, но има и много други неща, благодарение на които го избрах - сценично поведение, мироглед, отношение към хората, любов към музиката и не на последно място - външен вид.

Разбира се, спокойно може да се каже, че на трона не може да седи само един. Там трябва да стоят още Мик Джагър, Фреди Меркюри, Алис Купър, Дейвид Ковърдейл, Клаус Мейн, Стивън Тейлър, Джон Бон Джови и не на последно място кралят на рока - Елвис Пресли Разбира се не съм казала всички заслужаващи го вокали, но те са много и ччесто се забравят. А ако трябва да гласувам за някого, изключвайки Аксел, бих гласувала за Джагър - свирят си баш рока, песните са ги превърнали в легенди.

koalka
12-16-2006, 17:52
На Лед Цепелин вокала от тези според мен пее най-добре от това,което съм чувала.Има една песен тяхна,определена за най-великата песен на всички времена-Whole Lotta Love май беше.Е,уникален е,трябва да призная.А и между другото интересното е,че гласа на Фреди Меркюри обхваща 4 октави,а на Софи Маринова-7.Което е интересното,защото едва ли не тя може да изпее всяка песен!

Smiley_Girl
12-16-2006, 18:41
Alice Cooper.Въпреки че и други са страхотни.

_donna_
12-16-2006, 19:11
хаХАХАхаха..

Whole Lotta Love май беше вика .. :smt005 \:D/
Най-добър вокалист..не е на добре туй дето го правите.
Моето сърце е голямо,има място за всички! :Р

12% за Аксел..гхаАХАхХА
Накъде отива нашия свят?!
Анкетата ви не става,момчета. :smt005
Съжаляям,че се налага да ви го казвам.

AliceSw
12-16-2006, 20:04
най-добър вокал wtf?!?
интересно ми е как събра на едно място Дъпеш Мод, Нирвана и Лед Цепелин и Скид роу накрая :smt017

така, гласувах за Кърт Кобейн, защото обожавам Нирвана така или ина4е, но това не зна4и 4е другите са по-зле и не бих гласувала за тях:
:arrow: Алис Купър - мн добър, изклю4ителен, силни песни, силни текстове
:arrow: Давид Геън - прекрасен глас, мн силно преработен компютърно, основната при4ина да харесвам Дъпеш толкова много
:arrow: Фреди Меркюри - безсъмнено геният, признавам смъртта му е най-ужасното събитие за музикалния свят през 90-те, а не тази на Кърт
:arrow: Роб Халфорд, Робърт Плант, Джеймс Хетфийлд - пиша ги на едно, защото песните им ми носят еднакво усещане - просто класика за мъжки пев4ески глас
и още две извън класацията:
:arrow: Лейн Стейли (Алис ин чейнс) - ако го имаше щях да съм истински затруднена да избера, леко лежерен, мн леко дрезгав, не мога да разбера защо го няма, при положение 4е има Еди Ведър, Кърт Кобейн и Крис Корнел
:arrow: Том Линдеман - човекът, който пее балада на немски

brain_stew
12-16-2006, 20:46
Айде агитката на Джудас да гласуваме за Халфорд. :D



Присъединявам се!Халфорд за мен е уникален и си остава един от най-добрите!

magesnik
12-16-2006, 20:52
пхах явно само аз съм фен на екстрем вокалите :lol:

DoPye
12-16-2006, 21:10
за мен е David Coverdale (Whitesnake & Deep Purple)

RedChil
12-16-2006, 21:35
От изброените СИРЕНАТА НА ВЛАСТ!Иначе други фаворити са ми Чък Шулдинър(Death),Крис Барнс(Cannibal Corpse),Сатир(Satyricon),Джон Тарди(Obituary),Леми(Motorhead) и най-големия :arrow: KING DIAMOND!
А ЛЕМИ ПРЕЗИДЕНТ,АЛЕ,АЛЕ !!! :twisted:

rosskata
12-16-2006, 22:01
Страшно, ама страшно съм затрудненаа...
Всеки (или почти ) от изброените си е уникален, а много от тях са ми любими... Фреди Меркюри е гениален, Робърт Плант,Алис Купър... За Аксел не съм съгласна с каквото каза ЕринЕверли... Може да пее страхотно, но тва за сценичното поведение... :?

мироглед, отношение към хората
Мироглед- мрази света и хората, отношение- псува ги и налита на бой, мдааам, страхотен човек... :smt005

Оф, няма значение, ще гласувам субективно... Стивън Тайлър ми е най на сърце от тези... 8)

ErinEverly
12-16-2006, 23:15
Страшно, ама страшно съм затрудненаа...
Всеки (или почти ) от изброените си е уникален, а много от тях са ми любими... Фреди Меркюри е гениален, Робърт Плант,Алис Купър... За Аксел не съм съгласна с каквото каза ЕринЕверли... Може да пее страхотно, но тва за сценичното поведение... :?

мироглед, отношение към хората
Мироглед- мрази света и хората, отношение- псува ги и налита на бой, мдааам, страхотен човек... :smt005

Оф, няма значение, ще гласувам субективно... Стивън Тайлър ми е най на сърце от тези... 8)

Ххахахха.... Еми тичка си из сцената момчето. По-добре отколкото да седи на едно място (не визирам никого).

Са, колкото до другото не съм много съгласна. Верно си е, че има психически отклонения, но това само го защитава :lol: Иначе защо да се хвърля срещу човек с фотоапарат?
Насилие... Къде другаде можем да открием насилие... В отношенията му с Ерин Евърли, може би. Но там никой не може да каже нищо със сигурност.
Колкото дребните побоища - на кой не му се е случвало?
За наскорошното захапване на крака на охрана в хотел - е, напил се е човека. Що да го съдим по-строго? Щото е известен ли? И без тва си плати в зелено.

И за тва, че ги мрази не съм много съгласна. Са, нито аз го познавам, нито ти. Тва не може да го кажем. Ако ги мразише щеше ли да продължава да излиза на сцена? А и мога да ти кажа, че напоследък, с новата си приятелка (някаква си Саша, топ модел), изглежда много щастлив човекът.

А за депресиите - секи изпада в такива моменти, просто на него хич не му върви, нормално е да изпада в депресия често. Сексуално насилие от доведения му баща, множество побои, живот като куче на улицата, историята с оная кучка Стефани (дето го гонела със столове, тероризирала го, изчезнала със диамантен пръстен за 100 хиляди, а най-накрая го и осъдила), докато стигнем до разделянето на Гънс, гафовете с Металика, смазването на 2 човека на тяхен концерт, бунтът в Сейнт Луис, а и прекрасните номера, които напоследък мениджера му спретваше (добре че го разкара). Ако тва се беше случило на обикновен човеки го даваха по ТВто щяхме да му съчувстваме, но след като е на знаменитост и то на рокаджия - мрииии, мрииииииии. Е, честно ли е?

И за псуването не съм съгласна. Верно, че попрекалява в песните, но много от тях са криворазбрани. Чела съм негови интервюта за One In A Million, където той казва ясно, че не е расист и не мрази хомосексуалистите, а неговите думи са били давани като определение за една съвсем друга маса хора. А и първоначалната емблема на Appetite for Destruction... Кво й е лошото???

И, да, страхотен човек е - 'ем талантлив, 'ем интелигентен. Просто няма късмет :)

Juicy_Lucy
12-16-2006, 23:40
ами гласувах за Аксел само защото Гънс са ми любима група..ако не присъстваше в класацията доста дълго време щях да се колебая..глас като този на Джим Морисън примерно не се среша всеки ден..но да не се отплесвам в обясненя..

бтв невероятно много се кефя на гласа на Димо от П.И.Ф.,страхотен е :lol:

evil_lady_in_black
12-17-2006, 05:49
Kurt Cobain (Nirvana) :lol: :lol:

12-17-2006, 08:04
. Ако тва се беше случило на обикновен човеки го даваха по ТВто щяхме да му съчувстваме, но след като е на знаменитост и то на рокаджия - мрииии, мрииииииии. Е, честно ли е?

[/b]

Тъкмо обратното- ако срещнеш човек, който бие гаджето си, налита на бой наляво и надясно, командори приятелите си и има леки психични отклонения ( независимо откъде са дошни) и т.н, ще си кажеш- ебахти обитака... Ама нали е рок- звезда, простено му е... Ти кажи това честно ли е...

rosskata
12-17-2006, 08:08
. Ако тва се беше случило на обикновен човеки го даваха по ТВто щяхме да му съчувстваме, но след като е на знаменитост и то на рокаджия - мрииии, мрииииииии. Е, честно ли е?

[/b]

Тъкмо обратното- ако срещнеш човек, който бие гаджето си, налита на бой наляво и надясно, командори приятелите си и има леки психични отклонения ( независимо откъде са дошни) и т.н, ще си кажеш- ебахти обитака... Ама нали е рок- звезда, простено му е... Ти кажи това честно ли е...

Аз де...

jenny_e
12-17-2006, 08:33
Тва е най-великия фронтмен за мен : http://youtube.com/watch?v=O0w_4VaDx8U

Парчетата, които съм чувала от Chinese democracy са страхотни. Нямам търпение да дойде датата 6ти март. Сигурна съм, че това ще е един от най-великите рок албуми на всички времена :)

kudravoto
12-17-2006, 08:36
James Hetfieldddd !

ErinEverly
12-17-2006, 10:22
. Ако тва се беше случило на обикновен човеки го даваха по ТВто щяхме да му съчувстваме, но след като е на знаменитост и то на рокаджия - мрииии, мрииииииии. Е, честно ли е?

[/b]

Тъкмо обратното- ако срещнеш човек, който бие гаджето си, налита на бой наляво и надясно, командори приятелите си и има леки психични отклонения ( независимо откъде са дошни) и т.н, ще си кажеш- ебахти обитака... Ама нали е рок- звезда, простено му е... Ти кажи това честно ли е...

Са, за Ерин казах много ясно, че не се знае какво е ставало. Аз, честно казано, не смятам че тя се е била с него, прекалено добричка е. Но не се знае дали наистина я е "насилвал". Все пак самата Ерин не го коментира много, така че не се знае. А и Аксел съжелява - през 2001 на 11 септември се срещат в някаква чакалня, незнам каква беше, и той казва, че е почувствал колко много я обича.

За боя ти казах - ако се следи едно приятно нафукано момче, ще се открият много побоища. Са, него го следят непрекъсното (е, поне са го следяли). Явно, че не е убил никого, щом не е в затвора. Ще го съдим, щото има слаби нерви и избухва от малки неща?

Еми, той спокойно заявява, че е командорил, но казва, че просто никой не се е заемал с тази работа, щото всички ги е мързяло. Да не забравяме, че са доплували до славата през наркотици, алкохол и цигари и на няколко пъти, благодарение на "командоренето" на Аксел, не са се саморазрушили (да не забравяме привидната смърт на Слаш). Обичам ги всичките, но ти наистина ли смяташ, че те щяха да стигнат донякъде, след като мислят само за наркотици? Не мисля. Аксел първи ги е отказал, като видял, че му влияят на гласа. После изгонил Стивън Адлър, с подкрепата на цялата група, заради наркотици. Впоследствие и Слаш и Дъфф се отазали. И кво гледаш - за 3 години групата е чиста от наркотици. Еми, евала че ги е командори. Евала, че благодарение на него излиза един от най-добрите албуми use your illusion 1+2. Еи евала му, кво да кажа!

Кво му е простено :)Ти самата не му прощаваш. Само феновете му прощаваме.

П.П. Трябва да довършим на ЛС :lol: Тва е поредната тема, която благодарение на мен става спор на тема "за гънс или против гънс"...

12-17-2006, 10:46
http://www.last.fm/user/rosssinant/

Гънс са ми любимата група в момента, така че въобще не е за и против.
Те са страхотна група, той е страхотен вокалист, но доста неприятен тип.
А това което много хора няма да му простят е, че най-вече заради него се прецаква групата...

ErinEverly
12-17-2006, 11:09
http://www.last.fm/user/rosssinant/

Гънс са ми любимата група в момента, така че въобще не е за и против.
Те са страхотна група, той е страхотен вокалист, но доста неприятен тип.
А това което много хора няма да му простят е, че най-вече заради него се прецаква групата...

Аз обощавах. Ставаше въпрос, че всяка тема защитавам гънс, независимо дали човека срещу мен не ги обича или ги обича и просто не е съгласен с някои мои твърдения :)
Незнам за неприятния тип. Не го познавам. Знам само че няма никакъв късмет и е отритнат от голяма част от обществото, щото е различен, а аз винаги съм защитавала различните. След множество четена на негови интервюта стигнах до заключението, че той е много интелигентен.
Вярно е, че заради него Гънс се разделят. Но той никога не го е искал. Проблемът е, че той не може да живее с руг човек. Един вид нещо като вълк самотник. Това проличава и в историята на гънс (когато се губи 1 година сле турнето) и в личен план. Мен лично ми е тъжно за него. Знам, че Слаш е търпелив, но те сами са си тръгнали от гънс. Аксел никога нямаше да ги изгони - все пак те са най-добрите от оригиналния състав и, колкото и да са се карали, те имат силна връзка помежду си. Затова вярвам, че пак ще се съберат...

Mo6no4
12-17-2006, 11:31
Ей Ерин я не ни лъжи, че си рокаджиика. Видях те аз каква музика слушаш. Какви са тея чалги... :lol:
http://www.last.fm/user/ErinEverly/

Ъ ей го и моя профил - http://www.last.fm/user/mooo6no

Гласът на Аксел не го харесвам много, много, но не мога да отрека, че е твърде спецефичен, което от една страна е твърде хубаво, но от друга е лошо. Всъщност аз именно защото е твърде спецефичен не го харесвам.

Знам, че постта ми няма много общо с темата, ама не ми пука изобщо.

ErinEverly
12-17-2006, 11:37
Ей Ерин я не ни лъжи, че си рокаджиика. Видях те аз каква музика слушаш. Какви са тея чалги... :lol:
http://www.last.fm/user/ErinEverly/

Ъ ей го и моя профил - http://www.last.fm/user/mooo6no

Гласът на Аксел не го харесвам много, много, но не мога да отрека, че е твърде спецефичен, което от една страна е твърде хубаво, но от друга е лошо. Всъщност аз именно защото е твърде спецефичен не го харесвам.

Знам, че постта ми няма много общо с темата, ама не ми пука изобщо.

Да, тея чалгии наистина са пускани, но от сестра ми. Тя слуша чалга. Честно казано, от понеделник до петък съм при баба ми и само събота и неделя мога да слушам музика, а тогава всички сме сивкъщи. Компа е в хола, така че не мога да пускам често музика. Отказах се от профила някъде края на това лято. Сестра ми беше 10дена на приморско и аз си бях слойила плъгин-а и в саита се виждаше ясно че слушам само рок. После заминах с нея, а като се върнахме забелязах, че почва да пише чалгиите на сестра ми и се отказах да влизам в саита, щото явно, че нямаше да мога да покажа каква музика всъщност слушам. И не, не слушам чалга :)

А за мнението за Аксел - евалата за искреното мнение.

Amayo
12-17-2006, 11:39
Азис ще ги надпее сичките тия аматьори. :smt005

Mo6no4
12-17-2006, 11:46
Азис ще ги надпее сичките тия аматьори. :smt005
:lol:
Я го махай тоз тъпак. Ем` другите може и да ги надпее :smt005 , ама Халфорд никой не може да го надпее. Азис може би ще ти ги вземе толкоз добре високите а?

http://poison.data.bg/mp3's/new%20year%20party/Judas%20Priest-1990-01-Painkiller.MP3

Amayo
12-17-2006, 11:49
Абе той Азис не може ама ако му стиснеш топките няма измислен все още микрофон който да възприеме издаваните звуци.

Mo6no4
12-17-2006, 11:54
Уф боже...защо ли се обадих..
изобщо не искам да разбирам какви са издаваните звуци, а изобщо не искам да си помислям за такива неща като да му стискам топките. :smt078

jenny_e
12-17-2006, 13:43
http://www.last.fm/user/rosssinant/

Гънс са ми любимата група в момента, така че въобще не е за и против.
Те са страхотна група, той е страхотен вокалист, но доста неприятен тип.
А това което много хора няма да му простят е, че най-вече заради него се прецаква групата...

Аз обощавах. Ставаше въпрос, че всяка тема защитавам гънс, независимо дали човека срещу мен не ги обича или ги обича и просто не е съгласен с някои мои твърдения :)
Незнам за неприятния тип. Не го познавам. Знам само че няма никакъв късмет и е отритнат от голяма част от обществото, щото е различен, а аз винаги съм защитавала различните. След множество четена на негови интервюта стигнах до заключението, че той е много интелигентен.
Вярно е, че заради него Гънс се разделят. Но той никога не го е искал. Проблемът е, че той не може да живее с руг човек. Един вид нещо като вълк самотник. Това проличава и в историята на гънс (когато се губи 1 година сле турнето) и в личен план. Мен лично ми е тъжно за него. Знам, че Слаш е търпелив, но те сами са си тръгнали от гънс. Аксел никога нямаше да ги изгони - все пак те са най-добрите от оригиналния състав и, колкото и да са се карали, те имат силна връзка помежду си. Затова вярвам, че пак ще се съберат...

Въпреки че това ми е една от най-големите мечти съм почти сигурна, че няма да се съберат пак, просто Axl е прекалено голям егоист. Но и аз страшно мн го харесвам като изпълнител. за мен той е велик

SavE`ME`FroM`MyselF
12-17-2006, 14:05
Джеймс Хетфийлд
Джеймс Алан Хетфийлд (James Alan Hetfield) е американски рок музикант, певец и китарист, роден на 3 август 1963 в Лос Анджелис, САЩ. Хетфийлд е прочут като фронтмен, вокалист и ритъм китарист на американската метъл група Металика, като същевременно е и неин съосновател, заедно с датския барабанист Ларс Улрих.

http://www.metallica.sk/images/band_james2003.jpg

ThePainIsReaL
12-17-2006, 14:12
Много се чудих м/у Бон Скот и Алис Купър .. но все пак като глас , визия и поведение на сцената за мен фаворит си остава Алис Купър.

sladka_niki
12-17-2006, 14:19
:!: Steven Tyler :!:
to tva negovoto e mn pove4e ot glas !!! e vqrno 4e mn vika ama pak e nesravnim

jenny_e
12-17-2006, 16:05
хаХАХАхаха..

12% за Аксел..гхаАХАхХА
Накъде отива нашия свят?!
Анкетата ви не става,момчета. :smt005
Съжаляям,че се налага да ви го казвам.

Не мога да разбера защо толкова го мразиш

scion_of_Storm
12-17-2006, 16:56
Де да я знаеш...иначе аз се присъединявам към магесник. Иначе още Оли от Catamenia, Shagrath(Dimmu Borgir), Blakkheim(Diabolical masquerade) и други изроди :p

vinum_letiferum
12-17-2006, 17:24
Ronnie James Dio, Mille Petrozza, Biff Byford, Daniel Gildenlow...

lunnoto_momi4e
12-18-2006, 04:54
Steven Tyler

12-18-2006, 18:40
freddy mercury, james hetfield , axl rose

bungle
12-18-2006, 18:45
Най-добрият вокалист е Майк Патън.
Рече и отсече,бънгъл.

02-23-2007, 18:26
axl rose

02-23-2007, 18:46
axl rose.nqma po-dober vokalist ot nego.toi e unikalan kakto s glas,taka i s povedenie.toi e tipi4niqt primer za genii-buren jivot palen s tragedii i vazhodi.

AliceSw
02-23-2007, 18:51
хаХАХАхаха..

12% за Аксел..гхаАХАхХА
Накъде отива нашия свят?!
Анкетата ви не става,момчета. :smt005
Съжаляям,че се налага да ви го казвам.

Не мога да разбера защо толкова го мразиш

защото е забавно да дразниш хората, особено такива като тебе и ЕринЕвърли, които при всяко споменаване на Аксел започвате да разправяте колко е велик...а не винаги имате някви аргументи, да не говорим за разумни... :-D

ErinEverly
02-23-2007, 19:54
хаХАХАхаха..

12% за Аксел..гхаАХАхХА
Накъде отива нашия свят?!
Анкетата ви не става,момчета. :smt005
Съжаляям,че се налага да ви го казвам.

Не мога да разбера защо толкова го мразиш

защото е забавно да дразниш хората, особено такива като тебе и ЕринЕвърли, които при всяко споменаване на Аксел започвате да разправяте колко е велик...а не винаги имате някви аргументи, да не говорим за разумни... :-D

Ти пък как реши, че скачаме? Аз възприемам всеки спор свързан с Гънс като напълно фактологичен без да се опитвам да променям другия. Някога скачах, сега не го правя. Са приемам всякакви такива мнения като израз на нечия простотия. Ти, ако си мислиш че това е много весело, значи те съжелявам. Такива прекрасни неща има в този живот, че не мога да разбера как ти ще предпочетеш това. Както и да е - някои хора просто имат прекалено много време за губене и прекалено малко мозък. А ако си мислиш че дори веднъж съм се изнервила, когато някой е обидил Гънс - много се лъжеш. Някога бях лехкомислена и с малко усилие всеки можеше да ме доведе до нервна криза, но сега не е така. Музикалните ми предпочитания не засягат никой, а и аз не се опитвам да ги направя такива. Радвам се, когато някой прослушва групите, които слушам аз, заради мен, но никого не съм накарала.
И ще завърша, както обикновено прави exploitedteen - с песен:

I never would know that I could
No matter what you'd pay me.
Replay the part, you stole my heart
I should have known you're crazy

:wink:

02-24-2007, 08:16
за мен Аксел Роуз е най-добрия вокалист

Amayo
02-24-2007, 18:03
а мене ексел роуз е най големия гей :lol: . Обадиха му се от HANSON да му предложат пасивна роля. :::

ErinEverly
02-24-2007, 18:09
а мене ексел роуз е най големия гей :lol: . Обадиха му се от HANSON да му предложат пасивна роля. :::

След теб, естественно :lol:

Amayo
02-24-2007, 18:21
а мене ексел роуз е най големия гей :lol: . Обадиха му се от HANSON да му предложат пасивна роля. :::

След теб, естественно :lol:
Бе нещо не си падам по пениси и мъжки задници. Аксел е мочето чудо - се пак виж му педалската физиономия. :-)

[Lucifer]
02-24-2007, 18:24
qvno sum purviq za chris cornell :D

ShannonLarkin
02-24-2007, 19:26
Bon Scott!!

Bon Scott!! и от мене :-D

CandyKiller
02-24-2007, 19:28
Трент Резнор е много добър вокал... Както и Браян Уорнър (Мерилин Менсън) само че ги няма...

die_die_my_darling_
02-24-2007, 22:42
nai velik e kurt cobain
v negova 4est si napisah `rip kurt cobain` na desniq kec`
pulen respekt kum nego

iLoveChocolate
03-17-2007, 13:35
на The Doors и Freddy

scion_of_Storm
03-17-2007, 13:45
nai velik e kurt cobain
v negova 4est si napisah `rip kurt cobain` na desniq kec`
pulen respekt kum nego
Верно ли е, ти си бахти и пича :-$ :shock:

maldini
03-17-2007, 13:46
Гласувах за Джон Бон Джоуви,той най-много ми харесва от изброените.

[Industrial_Fr3aK]
03-17-2007, 14:46
Почти всички са изкючително добри, но гласувах за Кърт Кобейн, защото ме кефи гласът му и начина по който пее :smt118