PDA

View Full Version : Анонимна любов



тъжна
12-16-2006, 12:50
Запознах се с него във форум... какво говоря, всъщност изобщо не го познавам. Просто и той пише там, където пиша и аз.
Първоначално ми беше безразличен - просто поредния потребител - анонимен както винаги, знаеш го само като ник и виждаш единствено аватар... как можеш да познаваш някого така?
След това нещо се промени - започнах да обръщам по-голямо внимание на постовете му, правеше ми впечатление с това колко е сериозен, и зрял.. и навътре с материала... изобщо момче мечта.
Сега стоя във форума целодневно, чакам да го засека, да видя какво ще напише, да се зарадвам ако евентуално се обърне за нещо лично към мен. Да, онова анонимното момче, то кара нещо в стомаха ми да трепне всеки път, когато го срещна в съответния форум. Гаджето ми започна да ми се струва безинтересно, прекарвам все по-малко време с него за сметка на онзи..безименния. И какво се оказва - май съм влюбена в човек, когото не познавам изобщо (и който на всичко отгоре си има сериозна приятелка и казва, че са щастливи).. Какво се очаква да направя сега?!

Atika
12-16-2006, 13:12
Това е все едно да четеш книга и да се влюбиш в главния герой ..

koalka
12-16-2006, 13:41
Това,че имаш тръпка към него не е гаранция,че си влюбена.Маоже просто да търсиш разнообразие,гаджето да ти е омръзнало,и това момче да те кефи.Еми,незнам,ти ще кажеш.Но намери някакъв начин да се видиш с това момче,ако искаш и естествено,ако той иска.

vvs_go
12-16-2006, 14:11
q stiga gluposti

IKisseDAGirL
12-16-2006, 14:40
Това,че имаш тръпка към него не е гаранция,че си влюбена.Маоже просто да търсиш разнообразие,гаджето да ти е омръзнало,и това момче да те кефи.Еми,незнам,ти ще кажеш.Но намери някакъв начин да се видиш с това момче,ако искаш и естествено,ако той иска.
а я сега си представи, че това е твоят приятел, който пише във форума :lol: същото ли ще я посъветваш? не мисля..

pussycat
12-16-2006, 16:39
Това е все едно да четеш книга и да се влюбиш в главния герой ..
Saglasna sam s Atika. Osven ako naistina ne si uredite sre6ta...

Barbie
12-16-2006, 17:18
Така, мацка, стегни се. Ти виждаш някакви постове (които, вярвам ти, сигурно са много интелигентни и са ти направили впечатление) и около тях сама се градиш представа за някакъв мъж-мечта. Това, че даденото момче се изказва умно, интелигентно и може би духовито в някакъв форум, хич не говори достатъчно за характера му. Ти НЕ си влюбена в него - влюбена си в образа и идеята за него, които сама си си изградила. И се самонавиваш.
Слез на земята. Имаш си приятел - помисли какво чувстваш към него. Той обича ли те? Имате ли проблеми в последно време? Връзката ви започнала ли е да ти омръзва (така ми се струва, след като имаш нужда от въображаеми обекти, към които да пренасочваш емоциите си...) Избии си от главицата анонимното момче, защото самият той и чувствата ти към него са малко или много плод на въображението ти. Насочи се към реалността, ако трябва се огледай за друго момче около себе си...защото ми се струва, че чувствата ти към приятеля ти са охладнели.
Но може да греша. Моя съвет - пренасочи емоциите и енергията си към приятеля си.
(Btw, на колко си години и от колко време ходиш с момчето си?)

Crafter
12-16-2006, 17:18
Почи съм сигурен, че иде реч за shizzle. Няма значение де.
Ами момиче, като толкова го харесваш - пиши му. По-зле от това не виждам как може да стане. Може и той да откликне и да се харесате.

ПС.
Barbie, ти уби романтиката, момиче. Как можа!

CekC_Cbc_Tpyn
12-16-2006, 17:19
Според мен слез на земята. :) Просто погледни фактите ,които са РЕАЛНИ И СЪЩЕСТВУВАТ!!!Просто той е поредният потребител във форума...И такъв ще си остане,както и ти!Първо,ти си имаш приятел,към който изпитваш истински и реални чувства (Надявам се) ,както и той си има приятелка(според думите ти) и е щастлив!няма нищо лошо да си размените скайп или нещо такоа...но трябва да помислиш малко за приятеля ти ,както и за неговата любима.Просто,синтезирано, и препоръчвам да живееш в реалността.

koalka
12-16-2006, 17:24
Това,че имаш тръпка към него не е гаранция,че си влюбена.Маоже просто да търсиш разнообразие,гаджето да ти е омръзнало,и това момче да те кефи.Еми,незнам,ти ще кажеш.Но намери някакъв начин да се видиш с това момче,ако искаш и естествено,ако той иска.
а я сега си представи, че това е твоят приятел, който пише във форума :lol: същото ли ще я посъветваш? не мисля.. Да,но мисля,че има разлика.Все пак аз преди да се запозная с него не съм била влюбена в него.Всичко стана след като се видяхме.Мисля,че отговорих на въпроса ти,ако съм разбрала правилно. :)

Barbie
12-16-2006, 17:24
:lol: Извинявам се, но си признавам - не съм особена романтичка :wink:
(Даже получавам чести оплаквания, че се изказвам най-неподходящо в най-романтични моменти... :roll: )
Но знам, че такива интернет въображаеми любови са доста нездравословни, въпреки че почти всеки минава през тях... Опитах се да ливна малко студена вода върху момичето... :)


PS: И, въх, брей този shizzle...как го подозираш :lol:

SouL^*DiViNe
12-16-2006, 17:26
ne..prosto Barbie.misli s glavata si,a ne s drugi4asti ot tqloto.. #-o

Crafter
12-16-2006, 17:42
Може би, защото има само една глава(надявам се).

тъжна
12-17-2006, 09:36
на 16 съм, за този който попита
а иначе с приятеля ми сме от 4 месеца заедно и мислех, че обичам само и единствено него :cry:
Не знам.. сигурно сте прави,че харесвам просто една идея във въпросното момче

sunny_girl16
12-17-2006, 12:26
Звучи ми много странна цялата тая история... Ти защо мислиш, че имаш чувства към това момче? Какво харесваш в него след като не си говорила поне с него?

Talisman
12-17-2006, 17:42
Tova spored men e samo tr1pka :-k