PDA

View Full Version : az



dedo
12-16-2006, 15:36
ot 3 meseca hodq s 1 momiche,obache kato q pitam dali iska da pravim sex mi otgovarq che ne se chuvstva gotova...kakvo shte posavetvata...osven "ne barzai"

Buttk0
12-16-2006, 15:37
zareji q !

{Poison}
12-16-2006, 15:38
хех,ами подготви я:)

12-16-2006, 15:42
абе аз й казах че за нея ще направя всичко,а тя ебаси дори се притеснява да се целуваме пред хора...па кво остаа за секс.говори ми с мръснишки закачки,а не ги осъществява...?!?!от типа..."да го направим тук и сега" "грабни ме" и някви такива...ще взема сериозно да я питам ебаси

Buttk0
12-16-2006, 15:43
E-basi ... fashtash smykfash gashtite bez da q pitash i shte ili neshte she i se naloji ... :-D

{Poison}
12-16-2006, 15:44
Странно . 8-[

12-16-2006, 15:57
ми такива са малките български лигли говорят ти колко са развратни колко не знам си какво ама като стане време за нещо и..

12-16-2006, 15:57
тя е срамежлива,ама иначе много ме обича...не знам как да подходя...ще й дам време още ама и аз съм човек :)

{Poison}
12-16-2006, 16:02
еее,човек тя ,ако е срамежлива няма да ти говори мръсни неща

ачката
12-16-2006, 16:06
а може да е развратен травестит който те будалка :smt005 :smt005 :smt005

{Poison}
12-16-2006, 16:09
Възможно е,повечето момичета не може да разбереш дали са момичета или траверси.

ачката
12-16-2006, 16:11
:smt118 :smt118 :smt118

c0ca1na
12-16-2006, 16:12
Тоя изтреще :mrgreen:

12-16-2006, 16:14
ot 3 meseca hodq s 1 momiche,obache kato q pitam dali iska da pravim sex mi otgovarq che ne se chuvstva gotova...kakvo shte posavetvata...osven "ne barzai"


Да я опипваш страшно много за да я възбудиш невероятно, и тогава да видим дали ще се почувства готова.


ПС Целувай я по врата

c0ca1na
12-16-2006, 16:17
Или просто я налей с алкохол....... след обилно количество водка ще е напълно готова !

Buttk0
12-16-2006, 17:05
Или просто я налей с алкохол....... след обилно количество водка ще е напълно готова !
ili myrtfa !

c0ca1na
12-16-2006, 17:06
се 1 и в двата случея ще му пусне :-D

Barbie
12-16-2006, 18:06
Няма да напиваш момичето. Ако не щеш да чакаш, най-много можеш да се опиташ да я предразположиш...да я накараш сама да те иска. А, повярвай, това не е толкоз трудно. Ти си човек, ама и тя е човек - да не мислиш, че жените не искаме физическа интимност. Просто явно се притеснява, че искаш от нея само секс (много момичета минават през тоя период на страх).
Опитай се а я възбудиш. Когато сте сами целувай врата, лицето, ушите, прокарвай ръце през косата й, гали я, плъзгай ръце по тялото й (но много предпазливо - трябва да видиш как реагира и до колко би те допуснала.) Ако видиш, че наистина се отпуска, ако самата тя те докосва, целува и гали, можеш да посегнеш към по-интимни места като гърдите, вътрешната част на бедрата... (да пробваш да свалиш някоя дрешка :roll: ) Всичко това примерно го казвам и не е нужно да става за един път - постепенно, всеки следващ път ще се отпуска повече и повече. Можеш да й предложиш да й направиш масаж... Прояви въображение :wink: Целта е на нея да й се прииска да те има :)

А иначе - момичетата се правели на отворени?! Аз пък от момче съм чувала "какво ще ми направи"...ама не би :lol: (както и да е, вярвам, че се опитва да ме предпази, което уважавам...ама това е друга тема :) )

Успех с мацката :wink:

Btw, тя на колко е години? 8-[

c0ca1na
12-16-2006, 18:12
Няма да напиваш момичето. Ако не щеш да чакаш, най-много можеш да се опиташ да я предразположиш...да я накараш сама да те иска. А, повярвай, това не е толкоз трудно. Ти си човек, ама и тя е човек - да не мислиш, че жените не искаме физическа интимност. Просто явно се притеснява, че искаш от нея само секс (много момичета минават през тоя период на страх).
Опитай се а я възбудиш. Когато сте сами целувай врата, лицето, ушите, прокарвай ръце през косата й, гали я, плъзгай ръце по тялото й (но много предпазливо - трябва да видиш как реагира и до колко би те допуснала.) Ако видиш, че наистина се отпуска, ако самата тя те докосва, целува и гали, можеш да посегнеш към по-интимни места като гърдите, вътрешната част на бедрата... (да пробваш да свалиш някоя дрешка :roll: ) Всичко това примерно го казвам и не е нужно да става за един път - постепенно, всеки следващ път ще се отпуска повече и повече. Можеш да й предложиш да й направиш масаж... Прояви въображение :wink: Целта е на нея да й се прииска да те има :)

А иначе - момичетата се правели на отворени?! Аз пък от момче съм чувала "какво ще ми направи"...ама не би :lol: (както и да е, вярвам, че се опитва да ме предпази, което уважавам...ама това е друга тема :) )

Успех с мацката :wink:

Btw, тя на колко е години? 8-[
С други думи купи 1 ботилка зелен смирнофф и е твоя :-)
П.С. Барби мислинето ти грешка няма ти си единствената дето даде полезен съвет :roll:

Buttk0
12-16-2006, 18:13
bla bla bla totalno me obyrka ... mai warianta s napiwaneto e nai odachen ;)

c0ca1na
12-16-2006, 18:17
ааа ша дойдеш на моя акъл :-)

Dead inside
12-16-2006, 18:28
ми такива са малките български лигли говорят ти колко са развратни колко не знам си какво ама като стане време за нещо и.. Ма чакай малко! Я не обобщавай.. [-X ..нЕ ВСИЧКИ СА ТАКИВА..дА ВЗЕМЕМ НАПРИМЕР МЕН..Хем говоря..хем правя..( или поне имам намерението понеже още не съм имала възможността, само да дойде :smt082 :smt042 :smt040

ачката
12-16-2006, 18:41
ми такива са малките български лигли говорят ти колко са развратни колко не знам си какво ама като стане време за нещо и.. Ма чакай малко! Я не обобщавай.. [-X ..нЕ ВСИЧКИ СА ТАКИВА..дА ВЗЕМЕМ НАПРИМЕР МЕН..Хем говоря..хем правя..( или поне имам намерението понеже още не съм имала възможността, само да дойде :smt082 :smt042 :smt040 и като дойде ще се насереш от страх и ще избягаш :twisted: :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

c0ca1na
12-16-2006, 19:23
винаги правят така :(

Barbie
12-16-2006, 19:39
Айде сега... "винаги правят така"...
Нали казах, че не са само момичетата - момчетата сте същата работа. Говори ми какво ще направи...аз казвам "Добре - тук и сега." и какво - глас в пустиня. Тва е един младеж, дето особено много ми се дърпа и върви против всичките ми досегашни разбирания за мъжката сексуалност. Тъй че, не ме дразнете, че ми е болна тема :smt011
Старая се да го гледам от добрата страна...опитва се да бъде коректен..ама...гррррррррр :smt012

c0ca1na
12-16-2006, 19:41
не пуска а ?! ....... ее позната история.....бъди настоятелна !

Barbie
12-16-2006, 19:57
Настоятелна съм, настоятелна съъъъм :(
Ма няма на къде повече...

Buttk0
12-16-2006, 19:59
otsfiri go !

Barbie
12-16-2006, 20:04
:lol: Това не е вариант...обичам го и преживяхме доста.
Но мерси за съвета :)

Buttk0
12-16-2006, 20:05
drugiq wariant e ... hfani si liubownik :)

Kitana
12-16-2006, 20:09
дай и още време... ми незнам има хора които не искат да прарадират с любовта си и мен не ме кефят някакви лапета да се мляскат и обарват на обществени места... аз ли4но не се целувам с френда (е 1-2 пъти може ) даже и пред периятели,... в смисал кофти е и горките се 4удят де да се махнат все едно ни "светят" а не е така ....
предразположи я ... а и 3 месеца за едно моми4е което не изполва мом4етата само сексуално са си малко време... би трябвало да си горд 4е имаш такава приятелка... а на теб ти остава само да я убедиш 4е държиш на нея не е 4ак толкова лошоо... А ПРИ УСЛОВИЕ 4Е ВЕ4Е ТИ ГОВОРИ ТАКИВА РАБОТИ.. НАДАЛИ ще устиска още дългоо.. просто не бъди НАСТОЯТЕЛЕн.. помисли си за рекламата на спрайт.. не бъди такъв пи4 ;)

deidiy
12-16-2006, 20:12
дай й още време поговорете все пак ако ти си и първият ще се притеснява :) но ако не си й първият тогавааа нещо не е наред :-s

Barbie
12-16-2006, 20:23
:lol: Да си хвана любовник...неее, искам само него - друг така не може...
Пък и аз съм бая моногамна - не ми е в стила :wink:

Много лошо се намесих обаче в на момчето темата. Sorry, душице. Видиш, че тоя проблем явно е широко разпространен :-)

Buttk0
12-16-2006, 20:25
:lol: Да си хвана любовник...неее, искам само него - друг така не може...
Пък и аз съм бая моногамна - не ми е в стила :wink:

Много лошо се намесих обаче в на момчето темата. Sorry, душице. Видиш, че тоя проблем явно е широко разпространен :-)

Samozadowolqwaneto swyrsha li ti rabota ;)

Barbie
12-16-2006, 20:29
Това пък никога не съм го можела :( Поне не дастатъчно добре...ама...какво да се прави. Аве с една дума - мъже! :lol:
Не може да се разчита на вас. А както казах, той е пълна мистерия за мен...

c0ca1na
12-16-2006, 20:31
има прояви фантазия...момчетата понякога обичаме да се правим на недостъпни , но ако стигнете до крайносто няма накаде повече. Примерно мое да не ти пуска защото няма терен...или презерватив под ръка...... погрижи се за всичко и с малко настоятелност е твой !

Buttk0
12-16-2006, 20:31
Abe momiche ti bez seks li jiweeesh ? Pytq za Rilskiq Manastir znaesh li go :) hihihi O:) :::

Barbie
12-16-2006, 20:40
Аве има при него нещо друго, само дето не знам какво. Не е малък, не е неопитен, терен си имахме, предпазни средства вярвам, че имаше...а аз по-крайна, освен да съм гола в леглото му, не мога да бъда :-)
Виж друг е въпроса, че отношенията ни минаха през много и различни етапи и точно тогава бяха малко неясни...
И да, без секс живея :wink:

Buttk0
12-16-2006, 20:42
Аве има при него нещо друго, само дето не знам какво. Не е малък, не е неопитен, терен си имахме, предпазни средства вярвам, че имаше...а аз по-крайна, освен да съм гола в леглото му, не мога да бъда :-)
Виж друг е въпроса, че отношенията ни минаха през много и различни етапи и точно тогава бяха малко неясни...
И да, без секс живея :wink:

Malko e ... :) !

c0ca1na
12-16-2006, 20:43
Еми пробвай пак......пък и ако сте се карали преди естествено че ще се държи малко дистанцирано.....аве момиче казах ти водката на никому не прощава ........ ако го искаш това ти е шанса :-)

Barbie
12-16-2006, 20:44
Добрем :)
Неопитна съм, разясни ми какво още трябва да направя :-)

c0ca1na
12-16-2006, 20:46
Ти па ако мислиш че аз съм опитен......... :(
Не казвам че си неопитна но като искаш чукане и сте се карали супер много преди .....нямаш шанс :) ..... въжелявам но това е :(

Buttk0
12-16-2006, 20:46
Da prasnete edna byrza igra belotec ... edna partiika shah (gledai da biesh) edin tenis na masa ... i druoto she ti go obqsnq utre shoto sega lqgam :)

c0ca1na
12-16-2006, 20:47
Лека и мека ......... и да ме сануваш мене 8)

panterata
12-16-2006, 20:48
амии тя още не е готова.. нормално е да се притеснява за 1я път и т.н особено щом даже се притеснява да се целувате пред хора.. трябва малко да я "открехнеш" да не е толкова притеснителна и т.н .. а пък за секса.. амии говорете.. опитвай да я възбуждаш така че да и се прииска. пък за тва че говори , ами прави го нарочно за да те задържи с това като си мислиш че скоро ще ти пусне и да не се откажеш от нея.. абее нз на колко сте години , но все пак ако продължава така.. трябва сериозно да се замислиш дали си заслужава .. платонична любов..

Barbie
12-16-2006, 20:50
Не сме се карали :) Не мисля, че някога изобщо сме се карали...
Но моя милост се води доста...срамежлива и невинна (пълна заблуда, която мислех, че съм успяла да разсея...)

Белотец, тенис на маса...мръх...не, мерси. Шах съм му предлагала - той не ще :lol:

c0ca1na
12-16-2006, 20:53
Ее........кат неще шах начи не е твоя човек....change player :) :-)

Barbie
12-16-2006, 21:09
Тоя вариант вече ми го предложиха и аз изтъкнах основателни причини да го отвърля :wink:
But 10x :-)

c0ca1na
12-16-2006, 21:11
еми незнам поизчерпах се вече.......надеждата умира последна това мога да ти кажа за момента :) (а опита с водката не умира ама ти... :evil: )

deidiy
12-16-2006, 21:12
пробвайте с не се сърди човече :lol:

c0ca1na
12-16-2006, 21:15
Винаги ми е била тая игра.....с братовчед ми като малки много я цъкахем.....и той ме бие и ми вместо да ми каже "не се сърди човече" започва да ме храни .......и почваме малолетен вандалски умручен бой :lol: :evil: :D

Barbie
12-16-2006, 21:19
:lol: Какво сега, предлагаш ми аз да го напия ли?! Не знам до колко ще е...работоспособен така (ау, това колко грубо прозвуча :oops: )
Нищо де, аз съм упорита...кат искам нещо...все намирам начин да си го получа...пък и по Коледа стават чудесаааа.... :lol:

c0ca1na
12-16-2006, 21:20
оо вярно ве :) ....... коледа идва.....еми честито отсега мога да ти го кажа :) ..... и да не забравиш а кажеш какво е станало :-)

Barbie
12-16-2006, 21:32
Повярвай, ако се окаже, че удрям на камък, цяла тема ще пусна, за да искам съвети :lol:
Казах - не се предавам лесно :lol:

c0ca1na
12-16-2006, 21:32
Евалата :smt016

shizzle
12-17-2006, 00:49
Ало, флъдърите! Вие вече цяла тема изписахте! :twisted: Няма ли ЛС-та за вас? А и двамата герои новоселски, c0ca1na и Buttk0, друго място за чесане на крастата не можете ли да намерите? Има си отделения във форума за всички. Ae, като нямате какво да кажете - беж към "всичко тийн накуп" or whatever.

12-17-2006, 02:10
ot 3 meseca hodq s 1 momiche,obache kato q pitam dali iska da pravim sex mi otgovarq che ne se chuvstva gotova...kakvo shte posavetvata...osven "ne barzai"

Ако изчакаш, няма да съжеляваш!

Buttk0
12-17-2006, 11:07
Не сме се карали :) Не мисля, че някога изобщо сме се карали...
Но моя милост се води доста...срамежлива и невинна (пълна заблуда, която мислех, че съм успяла да разсея...)

Белотец, тенис на маса...мръх...не, мерси. Шах съм му предлагала - той не ще :lol:

Znachi raltata e seriozna :)

alexxgold
12-17-2006, 11:59
Наистина, когато можете да се разберете с ЛС, неприятно е да се флъдва темата с 1000-и изказвания, които не са по нея.
Искам да питам автора на темата 2 неща: 1) ти лягал ли си с момиче? и 2) дали съм познал, че сте под 15-годишни ти и приятелката ти - защото ако момичето е под 15, някак си няма нищо нередно в това да не е готова...друг е въпросът ако е над 19-20 примерно :roll: и ХОРА, СТИГА СТЕ КАРАЛИ момчето да я напива, защото е смешно. Даже е смешно 1-2 пъти като майтап, като го повторите 10 пъти, значи говорите сериозно! И познайте дали е тъпо! А ако момичето е сигурно, че не е готово, е тъпо да се опитваме да й внушаваме, че Е! Разбрахме, че има 6-окласнички, които правят секс, което е отвратително, разбира се, но не ми пука особено, та момчето може да си намери къде да си вкара п**лето, ако толкова много иска, а ако момичето не ще и има основание за това, оставете го на Бира!

c0ca1na
12-17-2006, 12:08
пич явно не праиш разлика от ебавка......не всички палим свещи преди мнение.....

Heartbreaker
12-17-2006, 12:23
Еми много чакане и тва е ;]

deidiy
12-17-2006, 12:59
пич явно не праиш разлика от ебавка......не всички палим свещи преди мнение.....
ааа аз и на църква ходя :lol:

alexxgold
12-17-2006, 14:56
пич явно не праиш разлика от ебавка......не всички палим свещи преди мнение.....

Окей, няма проблем, но ако има и капчица разум в теб и можеш да се поставиш на мястото на другия за секунда...как ще се почувстваш, ако ти търсиш съвет по някой въпрос и всички само се ебават с теб?
Въпросът е риторичен...

c0ca1na
12-17-2006, 15:02
Всеки ще се почуства различно , но въпросът е към мен затова ще ти кажа как аз ще се почуствам -> Ще прескоча това мнение и ще чакам други , защото е супер тъпо като някой не ти даде пълната информация която очакваш ти да започнеш да го обиждаш , заплашваш и тем-подобни олигофренски изпълнения . Просто незнам защо Вие очаквате всичко да ви се даде в вида в който искате ........ и с мен са се ебавали , и на мой теми са се смяли , но не си го слагам толкова на сърце . Пък и те съветвам теб и останалите потребители с филосовски заложби да спрът да обсъждат интелекта на хората , съдейки по шрифта на буквите .......... много е повърхностно и безсмислено.
Но нали знаеш че винаги има и втори вариант.....ами ако автора на темата се ебава , тогава какво правим !? ... правим се на много умни , докато той ни се подиграва ли !? ......... еми няа стане !

ODB36
12-17-2006, 16:50
покажи и патката докато ти говори такива мръсотии, да видими как ще реагира

12-18-2006, 13:41
nalei q s malko alkohol kolkoto da zabravi che q e sram. kogato az pravih seks za purvi put, vupreki che s priqtelq mi bqhme ot mn vreme zaedno, mi beshe suuuuuuuuuper neudobno i mn me beshe sram. osmelih se sled nqkolko vodki :-D
mn silno ti preporuchvam da q celuvash po vrata, pochti vs jeni/momicheta obojavat tova.

naia
12-18-2006, 14:09
ми виж са омайвай я с думи кажи че ще я исчакаш когато е готова ще бъдеш внимателен възбуди я кажи и нека пробва ме ако те боли ще спра

Nonsense
12-19-2006, 01:43
Момичето е ужасно срамежливо.Причината поради която ти говори мръсни неща е за да задържи вниманието на себе си.А ако пък толкова много се дърпа.. там вече ме съмняват нейните чувства.

undead
12-19-2006, 13:53
Fkarai i go s tashacite