PDA

View Full Version : Въпрос за една безжична мишка?



12-16-2006, 16:46
Става въпрос за тази (http://get.bg/catalog/product_info.php?products_id=13685) мишка. Та значи да попитам...
Към дъното се свързва някакво USB устройство(включено към пакета предлаган от Get.bg предполагам?) И трябва ли между това устройство и пада или мишката да има директна видимост?
Какво ви е мнението за подобни продукти и според мен цената за това което предлага/без батерии :P / ми се вижда никак не голяма :)

black_boy
12-16-2006, 20:38
Goste ne moga da ti pomogna,no za6to pyk bezji4na?Na men ne mi haresvat
kakvo vi kefi tolko

12-17-2006, 09:31
Ми имам си оптична мишка, но си е готино да си купи човек една безжична и да си стой в леглото и да си сменя песничките в Amp-а и да си пуска филмчета а и не само за това...принципно може да се постигне и чрез дистанционно за самия winamp и чрез настройка примерно като свърши CD1 на даден филм после да почва автоматично CD2, но такива са ми исканията :)

InHell
12-18-2006, 23:25
1. Дай линк на въпросния плъх.
2. Повече от година съм с IntelliMouse Explorer 2.0 и направо се родих. Нямам мазол на китката, адски удобна, лови на 2-3 метра от рисийвъра, дуракоустойчива(след случайни полети от бюрото) и т.н. С алкални Duracell издържа около 2 месеца и малко нон-стоп ползване. Иначе си карам със зарядни. Определено си заслужава 50-те гущера.

PaSsioN_GiRL
12-19-2006, 19:07
Аз имам безжична.Свързва се с компа с USB устройство.Добре е да има връска между USB то и мишката но и без да е точно до нея мишката пак си бачка нормално.Мишката хващта до около 3 метра от USB но е по добре да е по близко.Лошото при тези мишки е че батерийте много бързо се изтощават и тряя купуваш нови през 2 седмици :)