PDA

View Full Version : kecove



12-16-2006, 16:18
Zdraveite, ta namislila sym si da si kupuvam kecove ( markovi ) v skoro vreme i bih iskala ako mojete da mi pomognete s nqkoi syvet. Sprqla sym se na DC zasega - mojete li da me orientirate cenite ot 100 do kolko nagore verirat. mersi predvaritelno. :-)

DetE-Idi0t
12-16-2006, 16:33
От 100 до много ако считаме и разни модели специално издание :D . С DC Shoes няма да сграшиш. За около 140-180 стотинки можеш да си намериш доста стабилен модел. miloto_girl-4e да каже в какво състояние са нейните от лятото насам.

XePouH
12-16-2006, 17:22
Dc e хубава и здрава марка,може също на Adio,Osiris ако не държиш на марката също ти препоръчвам и Adidas,Converse,Globe,Etnies,Es,Emerica :-D

DetE-Idi0t
12-16-2006, 17:29
Dc e хубава и здрава марка,може също на Adio,Osiris ако не държиш на марката също ти препоръчвам и Adidas,Converse,Globe,Etnies,Es,Emerica :-D
А да забравих да спомена, че вече почти година мъкна едни пътъци Osiris ииии не са мръднали. Подметката и кожата са в идеално състояние. Отпред леко се поразлепиха (не са шити), но бързата намеса на един обущар оправи всичко. Откакто са залепени нямам никакви проблеми. Миналата година моделът беше 138 стотинки. Следващите отново ще са Osiris!

12-16-2006, 18:00
mersi za syvetite :-)

Jamalska
12-16-2006, 20:15
Адидас,Конвърс,Адио,Аеон,Ла кай...нз..за мен кецовете не са кецове ако не изкарат поне година...Хъм на авера старите му кецове са Адио...купени са преди 4 години и до сега нищо им няма.

evil_lady_in_black
12-17-2006, 05:32
Адидас,Конвърс,Адио,Аеон,Ла кай...нз..за мен кецовете не са кецове ако не изкарат поне година...Хъм на авера старите му кецове са Адио...купени са преди 4 години и до сега нищо им няма.
ебати да ти имам представата за кецове :smt005
Globe - рууууууулззззз - най-добрата марка са това !!!

Jamalska
12-17-2006, 08:22
Адидас,Конвърс,Адио,Аеон,Ла кай...нз..за мен кецовете не са кецове ако не изкарат поне година...Хъм на авера старите му кецове са Адио...купени са преди 4 години и до сега нищо им няма.
ебати да ти имам представата за кецове :smt005
Globe - рууууууулззззз - най-добрата марка са това !!!
Мда и на 6тия месец.......не случайнп им викат Разглоуб

RedChil
12-17-2006, 08:25
Засега лично съм се убедил в качеството на Емерика,сега ще видя как стоят нещата с Адио.

DetE-Idi0t
12-17-2006, 09:14
Адидас,Конвърс,Адио,Аеон,Ла кай...нз..за мен кецовете не са кецове ако не изкарат поне година...Хъм на авера старите му кецове са Адио...купени са преди 4 години и до сега нищо им няма.
ебати да ти имам представата за кецове :smt005
Globe - рууууууулззззз - най-добрата марка са това !!!

Глоуб били здрави... :smt044
Тея освен за домашни чехли за друго не стават. Jam правилно ти каза - Разглоуб...

Jamalska
12-17-2006, 10:22
Адидас,Конвърс,Адио,Аеон,Ла кай...нз..за мен кецовете не са кецове ако не изкарат поне година...Хъм на авера старите му кецове са Адио...купени са преди 4 години и до сега нищо им няма.
ебати да ти имам представата за кецове :smt005
Globe - рууууууулззззз - най-добрата марка са това !!!

Глоуб били здрави... :smt044
Тея освен за домашни чехли за друго не стават. Jam правилно ти каза - Разглоуб...
Аааа мойте "домашни чехли" са едни гуменки със звездата на Конверс за 8лв от илиенци:)мн им се кефя

RedChil
12-17-2006, 11:57
Глоуб са пълни с дефекти...Особено "Фокус"-ите и "Вайс"-овете,апък те са най-разпространените в България.

Апък олдскуул кецове и аз имам,"Мат Стар" са 13 лв.,лятото цвъках с тях по Родопите...Сега са съсипани,ама невърмайнд.

DetE-Idi0t
12-17-2006, 12:01
Глоуб са пълни с дефекти...Особено "Фокус"-ите и "Вайс"-овете,апък те са най-разпространените в България.

Апък олдскуул кецове и аз имам,"Мат Стар" са 13 лв.,лятото цвъках с тях по Родопите...Сега са съсипани,ама невърмайнд.

Всичките са така... Едно аверче разпра мъмФРЕД за 5 месеца, а са 200 точки... Буквално се РАЗПРАХА. Подметката му падна... :shock: ](*,)

12-17-2006, 16:40
Awe hora a moje li nqkoi da me posuvetva - sq iskam da si kupuvam nqkvi novi kecki ama do 100 kinta, beli4ki.PLS HEEELLLP! :-k

12-18-2006, 07:15
Здравейте от мен. Не искам да отварям нова тема за моя "проблем", та затова ще ви запитам тук. Харесал съм си кецове Converse и от тва дето гледах в нета такива се продават в Imaxsport или нещо подобно в София. Аз не съм тамошна рожба и няма как да ги проверя какви пари да си наглася, затва питам някой, ако знае кви са им цените приблизително, да каже :oops:

miloto_girl_4e
12-18-2006, 08:35
Абе за какви Globe приказвате,бе :mrgreen: :mrgreen:
Това не може да се нарекат кецове... некви боклуци(за Gallaz-ките важи същото)
Да, на добра марка си се спряла :wink:
Аз си взех септември месец едни бели на DC за 180лв някъде, не помня точно...
Оттогава до сега почти всеки ден съм с тях(сменям ги с другите си кецове DVS-ки)и не са мръднали, вътре са си здрави, за отвън е ясно, че са в добро състояние...
Моите са шити :wink:
Както каза Чефу(DetE-Idi0t) цените варират от сто нагоре взависимост от модела и т.н
Такаче.. по-добре поразгледай магазините, а не разпитвай из нета...
Око да види, ръка да пипне :mrgreen: :mrgreen:

RedChil
12-18-2006, 11:26
Awe hora a moje li nqkoi da me posuvetva - sq iskam da si kupuvam nqkvi novi kecki ama do 100 kinta, beli4ki.PLS HEEELLLP! :-k
Зависи от къде си.В търновския "Саботаж" има 5-6 модела на Ванс(имаше едни бяло-зелени),които са между 75 и 100 лв.

I_ve7o
12-18-2006, 12:44
emi Globe sa syper vse pak Lorito Vladova ima takiva :D tva bazik de tq naistina si ima ama Globe sa syperski..i ne samo na viid..am i ka4estveni

air_wisp
12-18-2006, 19:16
Адио :) ако търсите качество тва е марката :) Карам с едни Адио Hamilton от 6 месеца и тоя шев не е мръднал...велики! \:D/

skate_warrior
12-18-2006, 19:25
Адио :) ако търсите качество тва е марката :) Карам с едни Адио Hamilton от 6 месеца и тоя шев не е мръднал...велики! \:D/
е т'ва е ;)

Аз другото, което предлагам е Lakai :)

air_wisp
12-18-2006, 19:35
Lakai не съм ги пробвал :) ма зася си се придържам към Адио
Ти с Lakai ли караш?

skate_warrior
12-18-2006, 19:39
Да и нямат мърдане ;)