PDA

View Full Version : Моден въпрос.



Vankata444
12-16-2006, 18:35
Еми ето каква е работата. Общо от 6 години съм геймър и незнаех нищо друго освен комп комп и комп. Сега съм 10-ти клас и настъпи време за промяна. Най-напред трябва да си променя външният ми вид и исках да ви помоля да ми кажете някой маркови дънки , колани и якета. Второто което е исках да ви попитам е какви горнища си подхождат с дънки ?

PaSsioN_GiRL
12-16-2006, 18:53
Ми огледай се около тебе.. Виж к'ва е модата..Дънки маркови колкото искаш...тръгваш по магазините и търсиш..То тъй кат не та знам как изглеждаш нищо конкретно не мога да кажа...Дай една снимка...

olive_oil
12-16-2006, 19:01
Ами на енерджи са яки дрехите. не нещо нямам линка да ти дам
а иначе едно прилично не мн ярко суичарче е достатъчно за дънки и спортно якенце.

vankata 444
12-16-2006, 19:14
мда ще погледна това.

i'm so excited!
12-16-2006, 20:05
енержи, кура ми.
момче, обличай се както ти харесва.
кво значи 'време е за промяна' ако те кефи да си геймър , бъди, кво ше се съобразяваш само с някакви тъпи путки..

12-16-2006, 20:08
енержи, "мъжкия полов орган" ми.
момче, обличай се както ти харесва.
кво значи 'време е за промяна' ако те кефи да си геймър , бъди, кво ше се съобразяваш само с някакви тъпи путки..
Да кво му пука от мнението на някви тъпи п*тки,ама кой освен тях ще му пуснат?Съседа ли?

12-16-2006, 20:08
енержи, "мъжкия полов орган" ми.
момче, обличай се както ти харесва.
кво значи 'време е за промяна' ако те кефи да си геймър , бъди, кво ше се съобразяваш само с някакви тъпи путки..
Да кво му пука от мнението на някви тъпи п*тки,ама кой освен тях ще му пуснат?Съседа ли?

vankata444
12-16-2006, 20:16
Напоследък стамаха толкова много гадни неща че компа ми вече не ми е толкова интересен и за това искам да се променя. На мен просто ми дадоха насоки какво трябва да правя и затова ви питам за някви готони дрехи . . .

_donna_
12-16-2006, 20:18
Ако си нещастен като геймър се промени.
Само че промяната не идва с дрехите,нито идва целенасочено.
Просто в един момент ти става по-приятно да си пийваш биричка
и да се разхождаш отколкото да цъкаш или нещо друго..
И ей ти я промяната.

Кой ти е дал насоки?
ГъзарЯ от горния клас,за който се носи слух,
че спи с всички мацки ама май не е много сигурно.. :smt005

vankata444
12-16-2006, 20:26
Ако си нещастен като геймър се промени.
Само че промяната не идва с дрехите,нито идва целенасочено.
Просто в един момент ти става по-приятно да си пийваш биричка
и да се разхождаш отколкото да цъкаш или нещо друго..
И ей ти я промяната.

Кой ти е дал насоки?
ГъзарЯ от горния клас,за който се носи слух,
че спи с всички мацки ама май не е много сигурно.. :smt005

не. Просто съм нещастен като геймър.

BLaCk_LaDY_
12-16-2006, 21:28
www.terranova-on-line.com ---> Collections,vij tam,ima mnogo dobri idei
www.esprit.com ---> klikash na kakata deto ti izliza :lol: i shte vlezesh v Showroom-a,tam ima syshto mn dobri idei
Inache ot kyde si?

c0ca1na
12-16-2006, 23:01
Никога не е излишна промяна. Най-малкото ще е супер забавна....компа не е нещо хубаво , но малко или много сме пристрастени от него , защото момент в парка или на някое яко място с класа или приятели е равен на 3 години висене на тъпия комп......но зимата няма как.......ще трябва да ни изветряват мозъците :(

skate_warrior
12-17-2006, 00:03
започни да се обличащ "ъндърграунд" като всеки 2-ри тийн :lol:

air_J
12-17-2006, 00:09
Излизаш лека-полека от пубертета. Нищо странно няма в това, всички сме го преживявали. Изживяваш промяната и вече ти е по-интересно да разцепваш с приятели насам-натам, отколкото да играеш игри и да чатиш. В един момент установяваш, че real life is better. Явно при теб този момент е настъпил. Поздравления! По темата - поогледай се, пообиколи магазините, погледни си кинтите, с които разполагаш и дерзай! :-({|=