PDA

View Full Version : priqtelstvo



otchaqnata
12-16-2006, 17:39
Neznam dali tazi tema e za tuk no vse pak.Mnogo obi4am nai-dobrata si priqtelka i postoqnno i go pokazvam kupila sam i podarak za koleda i vsi4ko no iskam da napi6a ne6to stoinostno na karti4kata.moje da e spomen moje da e tekst na pesen(po vazmojnost zaglavieto na pesenta) mnogo 6te sam vi blagodarna ako mi pomognete.blagodarq vi predvaritelno

l|mandarinka|l
12-16-2006, 22:22
"A FRIEND IS ONE WHO COMES WHEN ALL THE WORLD HAS GOING OUT!"
Демек: "Приятел е този,който идва,когато целия свят си отива"

princess
12-17-2006, 08:03
"Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget." -

strange__
12-17-2006, 08:49
Абе защо да го пише на английски?! И двете неща,които написаха преди мен са много хубави,но все пак това не ти е есе по английски...
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget." -това много ми харесва,но няма ли да звучи по-добре така...
"Трудно е да намериш истински приятел,трудно е да го напуснеш и невъзмножно да забравиш и когато този човек е до теб ти му желаеш всичко най-прекрасно,за това пожелавам цялото щастие да бъде в сърцето на моят истински скъп човек-на теб! Весела Коледа."
Нз ти си решаваш,но не смятам,че най-подходящо е да напишеш коледно пожелание на език различен от българския :wink:

Vercetti
12-17-2006, 12:07
Абе защо да го пише на английски?! И двете неща,които написаха преди мен са много хубави,но все пак това не ти е есе по английски...
Truly great friends are hard to find, difficult to leave, and impossible to forget." -това много ми харесва,но няма ли да звучи по-добре така...
"Трудно е да намериш истински приятел,трудно е да го напуснеш и невъзмножно да забравиш и когато този човек е до теб ти му желаеш всичко най-прекрасно,за това пожелавам цялото щастие да бъде в сърцето на моят истински скъп човек-на теб! Весела Коледа."
Нз ти си решаваш,но не смятам,че най-подходящо е да напишеш коледно пожелание на език различен от българския :wink:
И аз мисля така.