PDA

View Full Version : Тя или най-добрата й приятелка?



Мале мале
12-16-2006, 18:06
Значи ходя с едно момиче от месец и половина не мога да кажа че я обичам но не мога и да кажа че съм безразличен към нея.Нещото което ме побърква е нейната приятелка....познаваме се годе долу добре и смятам че харесвам повече неа отколкото гаджето си и тя ме харесва признавала ми го е но нещото което ме спира да направя крачка напред е това което може да последва а именно да нараня много момичето с което съм сега и да се скарат с приятелката си а не смятам че това е редно.Какво да правя чв ми писна вече?За информация аз съм на 17 те на по 16 ](*,)

DaHuTyYyY
12-16-2006, 18:12
Според мен.. не трябва да разваляш приятелството им..

koalka
12-16-2006, 18:13
Попитай най-добрата й приятелка какво мисли и вземете решението сами.

12-16-2006, 18:14
чукай ги и двете бе са ти е паднало

TypotoKopele
12-16-2006, 18:27
чукай ги и двете бе са ти е паднало
Човека ме е изпреварил

Barbie
12-16-2006, 18:32
Самият факт, че не обичаш момичето си, е проблем. А пък това, че си падаш по най-добрата й приятелка пък съвсем...
Първо - сигурен ли си, че наистина познаваш достатъчно добре тази нейна приятелка, за да знаеш, че наистина я харесваш? Второ, сигурен ли си, че ако се разделиш с момичето си после няма да съжаляваш?
Вие ходите от скоро. Дори и в най-добрия случай, ако тя също няма силни чувства към теб, и се разделите, тя пак ще бъде много наранена. Все пак ще накърниш силно женското й самочувствие като избереш приятелката й пред нея. Тъй че прецени добре.
Но ако си сигурен, че с това момиче нямаш бъдеще и не си достатъчно привързан към нея - остави я. Така би било най-честно. Но ми се струва, че преди да направиш крачка към приятелката й, трябва да останеш малко сам. Така ще разбереш дали си направил грешка като си скъсал. Ако тя не ти липсва и продължаваш да мислиш за другата момиче...ами какво да ти кажа - слушай сърцето си.
Вярно, девойката ще е наранена. Вярно, ще навредиш на приятелството им...ама...Life is Life...стават такива работи.
Успех желая...
(може да драснеш едно редче какво си решил да правиш... :wink: )

Мале мале
12-16-2006, 18:40
Ще видя как стоят нещата и ще реша.Тва да ги чукам и двете е доста добър вариант :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

TypotoKopele
12-16-2006, 18:47
ne samo dobyr variant a i izprobvan :)

Barbie
12-16-2006, 18:55
Аааа, младежа, не така.
Тва "да ги чукам и двете" не е опция. Накрая ще паднеш от двата стола. Ама айде - ако тръгнеш да правиш такива простотии, тебе ще те прежалим, но ще си наранил две момичета, които с нищо не са го заслужили.
Знам, че за вас, момчета, това е голямо изкушение...но просто е лоша идея. Била съм в подобна ситуация (е, момчето не размишляваше като дете-идиотче, както в случая, ама все пак я забърка една каша...) Та, избий си го от главицата, понеже ще свърши зле.

TypotoKopele
12-16-2006, 19:03
ako ostavime bazika nastrana nai dobre spored men e ili da si hodish s tazi s koqto hodish v momenta ili da gi zarejesh i dvete nai dobrata i priqtelka ne e opciq kakto se izrazi mackata predi mene. Nai mnogo da gi skarash dvete i da si promenqt otnoshenieto kym teb

Ice Princess
12-16-2006, 20:29
Ще видя как стоят нещата и ще реша.Тва да ги чукам и двете е доста добър вариант :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

за мен това твое мнение доказва, че всъщност не ти пука за нито една от двете [-X защо не ги оставиш и двете, вместо да рискуваш да ги нараниш и да провалиш приятелството им... :?:

Малей
12-17-2006, 09:20
Доста тежко е положението...Вчера си писах със тва другото момиче до 5 сутринта...май че я зимам :mrgreen:

Iviqna
12-17-2006, 09:46
остави ги и двете,не си заслужава да се карат заради някво си момче пък и като гледам мн мн не ти пука за тях! [-X

SINDEL
12-17-2006, 09:57
Ами как да ти го кажа - тва да развалиш приятелството на тея девойки би било супер гадна работа [-( Така 4е прави квото ше правиш, оба4е гледай да не става така, от ли4ен опит ти казвам много е кофти

mechtaq_za_teb
12-17-2006, 12:11
Ako skasash s neq zaradi nai -dobrata i priqtelka samo si predstavi kak shte se 4uvstvat i dvete...mnogo e veroqtno da si razvalqt priqtelstvoto.Da ne kaja che e na 100% sigurno.No ako ostanesh s neq...vse edno q lajesh,zashtoto ot napisanoto ot teb se razbira che ne izpitvash silni chuvstva kam neq . :-k Mnogo slojna situaciq...no ti izbirash s koq da si.Trqbva hubavo da pomislish i za posledstviqta.

DaHuTyYyY
12-17-2006, 12:30
На автора на темата май не пука за нито едната...

мале мале
12-19-2006, 12:09
Последните 3 дни които прекарах с нея останових,че тя е за мен.И ще продължа да ходя с нея :mrgreen:

nasty_f
12-19-2006, 15:56
Ха...Последнооо???
Аз мисля напълно като Ваrbie,просто...Много изчерпателен и точен отговор,нямам какво повече да дапълня =D>

KisskilleRcHe
12-19-2006, 16:01
Ами пич слушай сега аз ще ти кажа.... Ходиш си с гаджето ти чукаш най-добрата и прителка, а обичаш сестра й. Аз ако бях на твое място бих направил това!!! :)

pampers
12-19-2006, 18:23
най-добре поговорете съвсем сериозно тримата изеснете си 4увствата и всеки да знае към кой има 4увства да сте наясно няма смисъл да се лъжете..да ходи6 с нея от съжаление..ходила съм така повярвай ми..изоб6то не е приятно..и няма да издържи6 дълго..била съм и в твойто положение но си останах със стария.. ](*,) и сега мн съжалявам де..ама тва е др въпрос ](*,)

MaRtiTyY
12-19-2006, 19:55
Според мен.. не трябва да разваляш приятелството им.. =D>