PDA

View Full Version : Има ли смисъл да се боря ?



12-16-2006, 18:37
Момчето ,което много харесвам се оказа от онзи тип,които не могат да се задържат дори 10 дни с някой!Не става въпрос за женкар!Все си мисля ,че той не е дорасъл за каквато и да е връзка.Дори наскоро приключи една -пак за 1 седмица!!!
Виждам го какъв е и знам за себе си,че такива мимолетни неща няма да ме напрявят грам щастлива,но какво да направя ,че съм влюбена !Дори да знам ,че няма смисъл аз пак продължавам да си мисля как му направя впечатление,да ме види с др. очи !Кажете ми какво да правя !?Той каза ,че явно още не е намерил момичето,което ще го заплени напълно...а ако това момиче съм аз?!!Знам ,че не е безразличен към мен .Излизахме на среща дори ,но той беше мн притеснен ...охх ......Има ли смислъл да се влагам енергията си в нещо,което може да приключи за една вечер ? ](*,) ](*,) ](*,)

DaHuTyYyY
12-16-2006, 18:42
Струва си да опиташ, защото има вероятност ти да си момичето, което ще го запали.. Успех! Винаги има смисъл да се бориш, не трябва да се отказваш от щастието и любовта си ..

koalka
12-16-2006, 18:46
Бори се за него,защото може да си изпуснеш шанса!

Barbie
12-16-2006, 18:48
Какво разбираш под "да приключи за една вечер"?
И ако сега ти кажа "Не, няма смисъл, забрави го." ти можеш ли да щракнеш с пръсти и да си го избиеш от главицата. Не мисля - докато не опиташ няма да разбереш има ли смисъл. Тъй че, миличка, дерзай - ако наистина имаш чувства към него и без друго нямаш особен избор...понеже все натам ще те тегли :)
Бори се, сближавай се с него, покажи му, че може да разчита на теб, стани му толкова близка, че да има нужда от теб - не е нужно направо да се опитваш да скачаш във връзка - първо му покажи каква важна част от живота му можеш да бъдеш...
После ако ви е писано, ще сте заедно :wink:
Но, съветче - след като тоз младеж е под въпрос, дръж си очите широко отворени за други потенциални жертви...не го прави център на света си, ок? :wink:
Успех... :D

mer4eto
12-17-2006, 06:55
Ne se otkazvai.imash shans.nikoga ama nikoga ne se otkazvai ako go iskash mn shte go postignesh rano ili kusno

mer4eto
12-17-2006, 06:56
Bori se ne se otkazvai .pokaji mu 4e go haresvash i 4e nqma da se otkajesh

tanita_g
12-17-2006, 07:31
Опитай, не се отказвай и ще успееш, ако си настоятелна,а може и да се влюби истински в тебе и той!!!

JiMiTo
12-17-2006, 11:09
Момчето на което си попаднала е от онзи тип, който не искат да си тровят живота с жени и излишни проблеми... просто е осъзнал , че не му трябват сериозни връзки ...или поне на тази възраст не ти трябват... така и да пробваш и да не проваш...шанса да му завъртиш главата е малък...успех :-)

Talisman
12-17-2006, 12:47
Spored men trqbva da opita6.. moje ti da se okaje6 negovoto momi4e me4ta ;-) uspeh :mrgreen:

MoHuTo
12-17-2006, 12:55
Струва си да опиташ, защото има вероятност ти да си момичето, което ще го запали.. Успех! Винаги има смисъл да се бориш, не трябва да се отказваш от щастието и любовта си ..

vivian
12-17-2006, 18:43
emi zavisi to4no kakav tip e.ima takiva koito sa6to imat vrazki za po 1 sedmica,no ima ne6to za koeto si zaslujava da se bori6 i vrazkite sa im kratkotraini za6toto ne namirat podhodq6ti hora,no ima i edni otrepki deto samo izpolzvat momi4etata i tva si im e cel v jivota...zatova ti sama preceni toi ot koi tip e...
ina4e ako si zaslujava bori se mn qsno,s zabi i nokti!postoqnstvo e nujno i tarpenie...uspeh

iiirish
12-17-2006, 19:23
няма да загубиш нито толкова сили, нито толкова време ако все пак направиш някой и друг опит да задържиш вниманието му! дори това да отнеме седмица, две или повече, все пак това не значи, че опитите ти са ти отнели част от живота!
рискувай и може би ще спечелиш ;)