PDA

View Full Version : Kak da se preborq sus SEBE SI? :(



moni vupros?
12-16-2006, 18:51
imam ujasen problem..po-skoro sus sebe si..kogato sum sama se chuvstvam dobre,naistina sum se nauchila da sum si dostatuchna sama na sebe si..kogato sum vuv vruzka s nqkogo pak se chuvstvam perfectno,zashtoto se suobrazqvam,pravq kompromisi i t.n.....samo che...sega imam 3godishna vruzka...skoro se razdelihme(fizicheski),zashtoto otidoh da jiveq v chujbina..mn se obichame,puk i az se vrushtam za vseki 2 meseca za 2 sedmici...nz zashto,naistina durja za nego i toi na men,imame suvmestni planove za budeshteto(zashtoto ne sme malki,na po 19g)...prosto ponqkoga imam chuvstvoto...che me zadushava,iziskva ot men prekaleno mn,a az nemoga da mu go dam,che ne e Chovekut za men..nikoga ne sum go lugala za nishto(seriozno 8-[ )..no ne sum sigurna che moga da napravq podobna otgovorna krachka(da jiveem zaedno tuk pri men)...prosto ne sum sigurna,che ni e pisano..seshtash li se...nz kakvo da pravq..kakvo she me posuvetvate?da prekratq li tazi vruzka(vupreki,che shte mi e bezkraino trudno) ili...? ](*,) :-s vse pak tova sa 3 godini...dali sa propilqni..? :cry:

DaHuTyYyY
12-16-2006, 18:53
пробвайте може да се получи и да се чувствате добре .. като живеете заедно

Barbie
12-16-2006, 19:03
Чакай сега - имате опция да живеете заедно?
Разбирам, че си притеснена. Това е голямо обвързване и е нормално. Трябва да спреш, да се успокоиш и да си помислиш. Заедно сте от 3 години - най-важният въпрос - обичаш ли го? Не отговаряй веднага - представи си живота си без него - не можеш да му споделиш, не можеш да разчиташ на него и на подкрепата му, не знаеш какво му се случва, как се чувства...представи си всичко, което ще загубиш и прецени готова ли си на това.
Факта, че трябва да вземеш важно решение, те кара да се съмняваш и да си несигурна.
Също така, знам какво е връзка от разстояние - тежко е, това също те обърква.
Ако чувстваш нужда, сподели опасенията си с приятеля си - той също може да се чувства несигурен и заедно може да прецените дали бихте се справили с такова сериозно обвърсване и отговорност.
Единственият ми съвет - не взимай прибързани решения...3 години са доста време.
Успех...

12-16-2006, 19:30
В краен случай се гръмни!Помага!

12-16-2006, 19:34
В краен случай се гръмни!Помага!
v kraen sluchai si e*i maikata - po-golqm izrod ot teb nqma da rodi! :smt013 :smt019

mnogomili4kata-sf
12-16-2006, 19:36
Ами щом си и в чужбина и пак се чувстваш задушена от него, аз мисля, че сама си отговори на въпроса. Явно вече не се чувстваш добре с него. Нормално е да ти е трудно да се разделиш с него след цели 3 години заедно

Mavrio
12-17-2006, 14:56
imam ujasen problem..po-skoro sus sebe si..kogato sum sama se chuvstvam dobre,naistina sum se nauchila da sum si dostatuchna sama na sebe si..kogato sum vuv vruzka s nqkogo pak se chuvstvam perfectno,zashtoto se suobrazqvam,pravq kompromisi i t.n.....samo che...sega imam 3godishna vruzka...skoro se razdelihme(fizicheski),zashtoto otidoh da jiveq v chujbina..mn se obichame,puk i az se vrushtam za vseki 2 meseca za 2 sedmici...nz zashto,naistina durja za nego i toi na men,imame suvmestni planove za budeshteto(zashtoto ne sme malki,na po 19g)...prosto ponqkoga imam chuvstvoto...che me zadushava,iziskva ot men prekaleno mn,a az nemoga da mu go dam,che ne e Chovekut za men..nikoga ne sum go lugala za nishto(seriozno 8-[ )..no ne sum sigurna che moga da napravq podobna otgovorna krachka(da jiveem zaedno tuk pri men)...prosto ne sum sigurna,che ni e pisano..seshtash li se...nz kakvo da pravq..kakvo she me posuvetvate?da prekratq li tazi vruzka(vupreki,che shte mi e bezkraino trudno) ili...? ](*,) :-s vse pak tova sa 3 godini...dali sa propilqni..? :cry:



=; STOP taka sq vij kakvo 1 vo ako toi te obi4a tolkova mnogo nqma da te zadu6ava ili ako ne si mu kazala kaji mu kaji mu 4e ne si gotova za tazi st1pka ako te obi4a 6te te razbere ako ne te obi4a 6te se qdosa ili razs1rdi vse tam pri tozi tip reakciq spored men e normalno kolkoto i kuco da e da sk1sa6 s nego zna4i izvinqvam se za ostriq si ezik no s1m sviknal da s1m direkten ta misl1ta mi e 4e tova ne sa propileni 3i godini tova sa 3i godini v koito vi e bilo dobre i na dvamata no ako toi se e samozabravil kakto se slu4va 4esto pri nas edno podobno ne6to moje bi 6te mu pomogne da se os1znae pone taka si mislq az :-k pt sobstveniq si opit

Amayo
12-17-2006, 15:11
Най лошото е да не знаеш кво искаш.

koalka
12-17-2006, 18:33
Ако мислиш,че всичко е свършило просто няма смисъл да продължавате.Но ако искате да сте заедно,защо да не живеете заедно?И плюс това не може да знаеш дали ви е писано.Но защо трябва само от това да се водиш?

mer4eto
12-18-2006, 17:10
пробвайте може да се получи и да се чувствате добре .. като живеете заедно

taka e

iiirish
12-18-2006, 18:50
ох, колко познато за съжаление ми е това :(
аз бях по същия начин. той ме обичаше прекалено много, имахме общи планове за бъдещето - брак, деца... но в един момент усетих, че не това е нещото което аз искам за себе си. че искам да преживея още много, много неща, но не и да се обвързвам до живот с този човек... и след година и два месеца връзка... просто казах "край"

nasty_f
12-18-2006, 19:30
Ти задаваш до една степен риторичен въпрос,защото по-надолу в темата ти пише,че и от разстояние се задушаваш...Представи си какво ще е,ако е при теб...Доколкото разбрах ти си в чужбина...Там животът е много по изгоден,помисли как ще е без него,как със него,защото го познаваш прекалено добре...3 години не са малко :) Мисли,мисли,така ще е най-добре.Обмисляш всичко без да бързаш,защото после може да съжаляваш за избързани решения...А аз не мога да ти кажа дали е редно,или не,защото не го познавам.Казвам ти пак само да не бързаш и ще решиш най-сигурното :wink:

Friend_witH_Benefit
12-18-2006, 19:38
Syglasna sym otchasti s mnenieto da go probvash, a ot druga strana da prekratish vzaimootnosheniata si s nego! No da go viknesh pri teb i da ne se poluchi, bi bilo oshte po-trudno sled tova ... 3 godini ne sa malko, no serioznoto obvyrzvane shte iziskva mnogo poveche i posle kogato sa 5 ili 6 i ti ne si se chuvstvala sigurna v sebe si shte syjalish poveche! Taka che bydi naiasno sys sebe si nai-napred, pomisli kakvo iskash ti, kakvo ti dava toi, dali jivota ti bi bil po-dobyr bez nego, zashtoto tuk veche ne e samo do obichash li go ... no ne zabraviai che i tova e vajno! Nikoga trudnite reshenia ne sa bili lesno ponasiani ... prosto bydi sigurna v sebe si i stypvai smelo :) Uspeh :)

12-18-2006, 20:17
Най-лесно ше се пребориш със себе си ако си забиеш главата у таваня!

Amayo
12-18-2006, 20:43
Най-лесно ше се пребориш със себе си ако си забиеш главата у таваня!
Тва с гръмването по удачно каточели :-k

F4ence
12-19-2006, 19:47
Tova e dosta seriozna tema, no mislq 4e otgovora zavisi nai ve4e ot teb. Spored men ako te zadu6ava trqbva da mu kaje6 nali vse pak ni6to ne kriete edin ot drug, Vse pak 3 godini naistina ne sa malko, no ne za zagubeni godini za6toto tova sa godini prez koito i na dvama vi e bilo qko. Normalno e da se samnqva6 v 4ustvata si. razstoqnieto malko ili mnogo e pokazalo svoite sposobnosti. Spored men ne e lo6o ako se syberete i ne mislq 4e 6te sgre6i6, pone moje da opita6... vinagi moje da se razdelite. A i tova ne e brak... NO ako vidi6 4e ne6tata ne vyrvqt po dobre gi spri ot po rano za6toto posle moje da e mnogo po trudno i da e gadno i za dvama vi. Uspeh :) ;-) :!:

Sazi
12-20-2006, 07:51
Ehe 6tom si na 19 mislq 4e bi trqbvalo da znae6 kvo iska6 :mrgreen:
Kakto ti sama kazva6 ne si gotova da jiveete zaedno,no nali znae6 ot opit glava ne boli.I kvo tolko 6te stane?Tva ti e 3-godi6na vruzka.Ako bqh na tvoe mqsto bih riskuvala puk kvoto stane tova :wink:
Ni6to ne gybi6 ako probvate,vse pak dokato ne si probvala ne si pravi priburzani zaklu4eniq

12-20-2006, 10:40
ne sam ekspert v lubovta, no dai mu 6ans moje bi go zaslujava (sled 3 godini, prez koito ti e bil veren), a ako ne ti e priqtno,konfortno ili ne6to takova s nego zna4i e vreme da skasate.(az taka mislq)