PDA

View Full Version : болКи при Рязко израстване!



RoNaLd0
12-16-2006, 19:05
Значи имам болки в мускулите,триглавия,тазобе дрените стави.Аз съм от Бургас.Ходих на мн мн докотри.на Професори в Сф и така.Ядрено магнитен резонанс минах сичко..Казаха ми че е от сливиците сега махнах ги преди 6 дена има облекчение наистина.Бях и в ортопедията на горна Баня там ми казаха че е от разтежа.Има един проблем обаче тренирам Футбол и това отлагане изкл мн ме дразни и ми вреди на развитието.Има ли някой който е имал такива проблеми.Мн познати ми казаха че ще мине от самосебе си.Но моля някой който е имал такива проб да ми каже как ги е оправил,не мога повече искам да тренирам това е най важното за мен....помогнете ми ако можете :cry: :cry: :cry: ..на 15 години съм

batkodoki
12-16-2006, 19:11
много вероятно е точно тренировките ти да лежат в основата на симптомите, които описваш.

RoNaLDo
12-16-2006, 19:25
dosta doktori go spomenaha..kazaha 4e 4ovek raste v tazi vuzrast i trenirovkite sa uslojnili zashtoto e trqbvalo da bude v pokoia a to e mn mn natovarvano...

w33d
12-17-2006, 21:00
ми имах подобни проблеми.Занимавам се с баскетбол от доста време.И преди няколко години имах силни болки под колената.Тва е от бързото израстване и костите немогат да се развият добре.Допълнителното натоварване не е много хубаво...Трябва да си починеш месец-два.Колко повече толко по добре,за да може костите да си се развият.

RoNaLdo
12-18-2006, 18:13
w33d mersi mn..am ima li nqkvi hap4eta koito mogat da stimulirat razteja na kostite ?

w33d
12-18-2006, 18:41
ми мажех се с един мехлем-HEPAROID има го в аптеките.Облекчаваше ми болките.То е за лечение на ставите.И се мажеш 3 на ден.Купи си витамини богати на калций-за костите.Ще отшумат тези болки споко

RoNaLdo
12-19-2006, 09:23
10x mn za pomoshta.am az sq 8 9 dena shte hodq na rehabilitaciq tq nadqvam se sushto shte pomogne..