PDA

View Full Version : Moderated:Свърши ми преди седмица,а имам течение примесено..



Butterfly^
12-16-2006, 20:12
of hora mnogo sym pritesnena. Znachi svyrshi mi predi okolo edna sedmica. I ot vchera mi se poqvi edno kato techenie. Ne e tova bqloto techenie obache..bezcvetno e i nai strannoto e che e primeseno s kryv, ama syvsem slabo..nqkaksi rozovo izglejda ama vse pak se razpoznava che e kryv. Tova bih si go priela za normalno ako trqbvashe da mi idva skoro ili ako mi svyrshva, obache ne e nito edno ot dvete! Ako nqkoe momiche e imalo podoben probleml pls da kaje, i na kakvo se dylji. Sajalqvam ako ima takava tema no prosto nqmah vreme da tyrsq :wink: mersi..



Moderated by miloto
т.7 от Правилника :!:

12-16-2006, 21:16
mi chesno da ti kaja ne sym imala takyv problem no e vyzmojno ako si pravila sex predi tova,da ti se poqvi tazi smesica

12-17-2006, 06:02
Mila,edna sedmiva sled menstruaciq e vyzmojno da si v ovulaciq.Pri mn jeni ovulaciqta e syprovodena s kap4ici kryv v bqloto te4enie.Zatova taka ti rozovee.I na men mi se e slu4valo.Ne se shashkai,ne stava vs pyt,no se slu4va. Ne e neshto strashno :)

Lady_Chocolight
12-17-2006, 07:30
Този проблем е най-вероятно на хормонална основа. И аз получих такова петно по средата на цикъла, отидох на гинеколог, изследва ме на видеозон и ми каза, че всичко е наред, просто хормони. Но за всеки случай винаги е добре човек да се прегледа. Ако решиш да отидеш и ти, най-добре иди сутрин и НЕ ПИШКАЙ преди прегледа! При пълен пикочен мехур стената на матката се вижда по-ясно. Ако и в твоя случай е на хормонална основа, просто трябва да промениш режиа си - повече сън, по-лека и лесносмилаема храна, ограничи люто, кисело, пикантно, движи се, яж плодове и зеленчуци и не се натоварвай твърде физически и умствено. Избягвай стреса. :)