PDA

View Full Version : Още я обичам



The Interceptor
12-16-2006, 20:41
Ами проблема е следния... Ходих с въпросното момиче около два месеца и всичко беше супер. Имал съм няколко гаджета и мога да кажа че с нея се чувствах както с никоя друга. Тя е по малка, от мен но въпреки това е прекрасен човек. Смело мога да кажа че съм я обичал по-истински от всякога. Е след всичко хубаво идват и моментите на скарванията .. решихме да се разделим и останахме приятели. Известно време след като скъсахме не се виждахме. Аз намерих друго момиче с което ходех за малко и каточели се опитах да я забравя но така и не успях. Сега отново излизаме с въпросното момиче често но като приятели. И просто ... така ми липвсват моментите с нея. Тя се държи много мило с мен.. стои за мен, дори се прегръщаме, но ... за нея май е чисто приятелски. Проблема е че за мен не е така :smt010 тъкмо се радвах че пояти съм я забравил и сега отново се запалих страшно много :smt010 жестоко е да я гледам и да знам че тя не е с мен (бтв. няма си приятел). Онзи ден дори я изпращах до тях и се държахме отново за ръце и всичко ми се струваше много странно ... странно защото тези мигове с нея са незабравими и сега каточели отново се случва, но ме е страх че тя няма нищо напредвид. Аз умирам по нея и не мога да забравя, защото просто не искам да я изгубя и като приятел, но какво да направя като чувствата пак бликат, а незнам дали при нея е същото ?!?! :smt009 Тя е такъв тип че дори и да чувства нещо по скоро няма да го покаже наяве. А също ме е е страх че дори ако поради някаква причина пак се съберем, дали нещата няма да същите. Т.е. те никога няма да са същите, но може да са по-доби, а може и да са по-зле :smt010 Страшно съм объркан и незнам какво да правя затова ви моля за съвет :smt010 :smt010 :smt010

Crafter
12-16-2006, 20:53
Жените често прикриват чувствата си, а мъжете още по-често си вадят погрешни заключения.
Лично аз предполагам, че тя не изпитва същото, което изпитваш ти. Естествено има голяма вероятност да греша, но е трудно да се каже. Няма как да и прочетеш мислите за това, може би най-лесният избор е да я попиташ. Все пак се познавате от много време и би трябвало да ти е лесно да се обърнеш към нея с подобен въпрос.
Спомни си точно как сте се разделили. Какво е изпитвала тя и какво ти е казала. Тя ли бе по-наранена или ти? Кой пръв го предложи?
Направи си изводи и сам прецени дали все още имаш шанс.

Разбираемо е да се боиш, че следващия път може да е по-страшно. Наистина може, но както сам казваш може да бъде и по-добре. Ако го искаш достатъчно силно няма да се колебаеш.

Barbie
12-16-2006, 20:59
Такова приятелство е невъзможно. Опитвала съм и знам - няма какво да се мъчиш.
Наистина, много е важно как и защо сте скъсали. Има известна възможност тя да се чувства точно както и ти.
Подкрепям Crafter - най-добрия вариант е да проведете един сериозен разговор.
Ако още я обичаш, бори се за нея.

trebich
12-17-2006, 00:48
Тя е по малка, от мен но въпреки това е прекрасен човек


BAHAHAHAHAHAHAHAH!!!

MoHuTo
12-17-2006, 00:58
trebich мн смислен отговор по темата си пуснал :shock: по-добре да не беше писал!Мн му помогна на човека...А относно по темата - най-добре ще е да поговориш с нея, защото иначе няма как да разбереш какво чувства към теб и дали изобщо чувства нещо..а btw по-лесно ще ни е да ти даваме мнения ако уточниш как точно сте скъсали,за какво и т.н...

koalka
12-17-2006, 06:58
Приятелството съществува между двама души,при които няма други чувства,освен приятелски.Ти искаш да си с нея,а тя може би не.Според мен трябва да й кажеш.Именно когато не си я виждал си си мислел,че я забравяш,но точно когато почти си успял тя пак се е появила и всичко наново.Не мога да разбера защо сте скъсали,като ти си имал силни чувства,освен ако при нея са липсвали.Дори и за караници не си струва влюбени хора да се разделят.Просто трябва да говориш с нея и да й кажеш какво чувстваш.

tanita_g
12-17-2006, 07:39
Кажи и какво чувстваш иначе няма как да разбереш тя какво мисли.Не се страхувай,ако ти откаже останете си приятели!!!

gerity
12-17-2006, 07:55
кажи и за 4увствата си и остеи вси4ко на времето каквото е писано 6те ви се слу4и а може би и тя изпитва 4увства към теб но да я изтрах да ти ги покаже за да не попаднете в съ6тата ситуация като преди да се съберете отново и да се скрарате и да погубите вси4ко

bodil4e_f
12-17-2006, 08:45
както Crafter каза,жените 4есто прикриват 4увствата си,но може при нея просто да ги няма...
не залагай големи надежди,но не ги и губи!
поговори с нея,кажи и вси4ките си 4увства,но бъди готов и да не ти отвърне....

alkobalko
12-17-2006, 08:49
За теб ще е много трудно да продължаваш така. Трябва да седнете и да поговорите. Да и обясниш как се чувстваш. Няма смисъл да се измъчваш по този начин. Трява да се разберете, за да може да живееш спокойно.

DaHuTyYyY
12-17-2006, 09:24
Питай я дали още има чувства към теб

Mavrio
12-17-2006, 11:18
Ами проблема е следния... Ходих с въпросното момиче около два месеца и всичко беше супер. Имал съм няколко гаджета и мога да кажа че с нея се чувствах както с никоя друга. Тя е по малка, от мен но въпреки това е прекрасен човек. Смело мога да кажа че съм я обичал по-истински от всякога. Е след всичко хубаво идват и моментите на скарванията .. решихме да се разделим и останахме приятели. Известно време след като скъсахме не се виждахме. Аз намерих друго момиче с което ходех за малко и каточели се опитах да я забравя но така и не успях. Сега отново излизаме с въпросното момиче често но като приятели. И просто ... така ми липвсват моментите с нея. Тя се държи много мило с мен.. стои за мен, дори се прегръщаме, но ... за нея май е чисто приятелски. Проблема е че за мен не е така :smt010 тъкмо се радвах че пояти съм я забравил и сега отново се запалих страшно много :smt010 жестоко е да я гледам и да знам че тя не е с мен (бтв. няма си приятел). Онзи ден дори я изпращах до тях и се държахме отново за ръце и всичко ми се струваше много странно ... странно защото тези мигове с нея са незабравими и сега каточели отново се случва, но ме е страх че тя няма нищо напредвид. Аз умирам по нея и не мога да забравя, защото просто не искам да я изгубя и като приятел, но какво да направя като чувствата пак бликат, а незнам дали при нея е същото ?!?! :smt009 Тя е такъв тип че дори и да чувства нещо по скоро няма да го покаже наяве. А също ме е е страх че дори ако поради някаква причина пак се съберем, дали нещата няма да същите. Т.е. те никога няма да са същите, но може да са по-доби, а може и да са по-зле :smt010 Страшно съм объркан и незнам какво да правя затова ви моля за съвет :smt010 :smt010 :smt010


FFFFFFFfff taka sq zna4i ima6e edna mn hubava prikazka "Kogato ne6to se 64upi kakvoto i da napravi6 6te si li4i" ta mis1lta mi e ... Porasni be 4ovek tolkova momi4eta ima se nqkoiq 6te e mn po dobra ot taq

Nonsense
12-17-2006, 18:37
Най-добрия начин е да си признаеш.Дори и да не откликне на чувствата ти и кажи какво изпитваш, за да не съжаляваш когато тя си намери приятел.Може би е егоистично, но какво ще се случи ако и тя има още чувства кум теб..?

F4ence
12-19-2006, 19:37
Ami, az ti predlagam da i kaje6 kakvo 4uvstva6 i 4e iska6 da opitate pak, no da i kaje6 4e 6te q razbere6 ako tq ne iska.... no i kaji kakvo izpitva6. ne krii 4ustva si, taka o6te pove4e 6te se naranqva6. za6toto tq vse pak ti dava nqkakvi nadejdi, ako ti se naloji se odrapni malko ot neq spri da q vijda6 tolkova 4esto za da ne si s neq, no neznam predstavi si 4e tq si nameri priqtel, i izlizate 3-mata na kafeta ... tova 6te e mnogo kofti momenti za teb taka 4e po dobre se opitai da gi predotvrati6. No na men mi se struva 4e i tq izpitva nqkakvo privli4ane kum teb i mislq 4e ne6tata mogat da se opravqt, 6tom ne ste skysali s poboi, ili s nqkoq po seriozna pri4ina predpolagam 4e ne6tata mogat da se opravqt. Uspeh.

MaRtiTyY
12-19-2006, 19:43
trebich мн смислен отговор по темата си пуснал :shock: по-добре да не беше писал!Мн му помогна на човека...А относно по темата - най-добре ще е да поговориш с нея, защото иначе няма как да разбереш какво чувства към теб и дали изобщо чувства нещо..а btw по-лесно ще ни е да ти даваме мнения ако уточниш как точно сте скъсали,за какво и т.н... =D> =D> =D>

KisskilleRcHe
12-19-2006, 19:56
Приятелю.... Какво и да ти кажат във форума, няма да има нинакакъв смисъл.... И ще ти кажа защо..... Те ти казват какво да и кажеш... А при теб проблемът не е какво да и кажеш, а как да и го кажеш.... Защо ли те разбирам..... Виж събери смелост, но е с пиене или нещо такова, кажи си "ако не сега значи никога", отиди при нея и й кажи просто и точко "Аз още те обичам и искам да знам ти имаш още чувства към мен".... Това е! Аз никога не съм вярвал на някакво предразполгане или на некви си ей такива глупости....

Смело с вратите напред!!!