PDA

View Full Version : първа среща :)



Първа среща
12-16-2006, 21:09
пичове... един въпрос :)

Относно първата среща...

Значи искаше ми се да знам какво правите на първа среща... впредвид мой случай ](*,) ](*,) ](*,)

На 15 съм и се запознах с едно момиче от друго училище... наскоро открих в нея любовта и й се обясних... Не събрах смелост и в най-неочаквания момент го направих по скайп-а... Уговорихме се в понеделник да мина през даскалото й , нея през уикенда я няма:( , и от там да ходиме някъде...

Не ме бива много затова ми трябва вашата помощ... Какво да правя ?

Кажете някое хубаво местенце
Нещо цвете някакво дали е удачно впредвид времето .... и как е по-добре една гола роза или натрупан букет :smt005

Crafter
12-16-2006, 21:26
Цвете... не знам. Може би, но не прекалявай.
По-важното в случая е къде ще отидете. От опит ти препоръчвам да избереш място, на което и двамата ще се чувствате неутрално и удобно. Ако си от София и имаш наклонности към самоубийство, я завди в Mall-а. Ще има да си разглежда...
Аз предпочитам парковете - хем са пълни с хора, хем са перфектното място за усамотение. Можете да проведете дълъг и спокоен разговор и да се опознаете, а след това кафе/храна/сладолед(сега е малко студено, но карай...) в близкото заведение. Ако разговора не е силната ти страна избери по-оживено място. Разходете се из града и обсъждайте коледните проготовления. Измисли нещо забавно, което да правите независимо колко глупаво е то.
Важно е на първата среща да установиш физически контакт. Тоест не се страхувай да я докоснеш. Попитай я дали ръцете и са студени, ако каже "не" тогава ти отвърни, че твоите са. Импровизирай и в никакъв случай не се притеснявай - отивате да се забавлявате, не да ви колят.

l|mandarinka|l
12-16-2006, 21:31
Mn hitro :lol: :lol: :lol:
"studeni li sa ti rucete,6toto moite sa"i kvo trqbva da o4akva..TQ DA MU STOPLI RUCETE LI :mrgreen:
Ina4e za drugoto sum suglasna

Crafter
12-16-2006, 21:32
Ти ако мислиш, че и нея не я сърби по същия начин... хе хе :wink:

mnogomili4kata-sf
12-16-2006, 21:38
хахаха Е, не мога да не се съглася с Crafter

Barbie
12-16-2006, 21:43
Мани го цветето - не е за първа среща. По-нататък може.
Или ако държиш да й вземеш цвете - разходете си по улиците малко, попитай я по време на разговора кое й е любимото цвете и като видите някъде будка с цветя, купи й едно и й го дай.
Иначе за място - ако беше по-топличко и аз бих казала "парк", ама зима иде - препоръчвам след кратка разходка някъде по уличките да се приютите в някое кафенце.
Говорете си за всичко - музика, филми, книги, разказвай й някакви весели истории, които са ти се случвали или които си чувал.
Да не те обърквам, ама това дето ти го казва Crafter със студените ръце на мен не ми допада. Не обичам момчетата да си търсят извинение да ме докоснат. От друга страна пък, жените сме много специални и не обичаме просто така някой почти непознат да прекрачва личното ни пространство. Тъй че, намери начин за физически контакт без да й се обясняваш, но и без направо да я награбваш. Да речем като пресичате улицата просто я хвани за ръка - уверено, сякаш това е най-нормалното нещо.
Успех ти желая...

NaDuFcHe
12-16-2006, 21:46
Mmm moje da q zavedesh nqkude da igraete bouling,bilqr ili neshto takova..v nqkoe kafe...zavisi kakvi interesi ima momicheto..ako vremeto e po-hubavo moje da se razhodite po Vitoshka ili v nqkoi park...Za cvete spored men nqma smisul..shte se zaradva obache po dobre ne na 1vata sreshta..mnogo klishirano izglejda

Crafter
12-16-2006, 21:46
Barbie, нима, ако аз те помоля да ми стоплиш ръцете (страдам от синдром на Рейнолд) ще ми откажеш? Имам толкова чаровен поглед :roll: .

Barbie
12-16-2006, 22:04
Няма да ти откажа, но предпочитам вместо да ми се молиш да ти топля ръцете, ти да вземеш да стоплиш моите, без изобщо да ме питаш и да ми се обясняваш (хипотетично говоря...).
Не знам, аз лично предпочитам инициативни мъже, уверени в себе си (но не и нахални...казвам ти , жените сме много капризни :lol: )

12-16-2006, 22:45
Хах... мммммм...

Това с кафенцето и аз си го мислех ама ми се струваше много изтъркано :(

Досега по-хубава идея ми се видя билярда и боулинга... впредвид че съм я чувал че често ходела с приятели да играе билярд :) Но незнам ако отидеме да играеме някаква такава игра... какво да правя... ако се правя че губя дали няма да ме вземе за сакатник или ако си играя сериозно, дали няма да помисли нещо друго... :smt017

Аз си мислех за кино предимно, но точно сега няма хубави филми :( Всмисъл има ама са някакви екшъни и трилъри... би трябвало някаква комедиика или по-романтично според мен... Пък и там би трябвало да сме по-усамотени и пак ще има хора :) дали няма обаче да гледа филма и да забрави за мене :smt017

Ако е добра идея за кино, кажете поне сега хубав филм по-подходящ...

Crafter
12-16-2006, 22:49
Не ти препоръчвам кино. Първата среща е за опознаване на "врага". В киното ще мълчите два часа, а после ще трябва да я освободиш от твоето присъствие. Билярд и боулинг са много по-добри предложения.

Какво стана с романтиката бе, хора?!

koalka
12-17-2006, 07:07
Ако е само една роза,например аз предпочитам да е без нищо,само така.Ако е букет да е украсен,но не претруфан.Тъй като времето не ви позволява много да се разхождате(е,ако сте ентусиасти може),можете да отидете в някое кафе и пак ще си прекарате добре.

tanita_g
12-17-2006, 07:21
Според мене влезте в едно кафе няма да студувате я...и си говорете,после я изпрати.Срещата не бива да е много дълга,защото ще се отегчи.И на първо време не бива да я целуваш,ние момичетата се притесняваме от първа среща също........