PDA

View Full Version : Може би ще ви се стори странно



mnogomili4kata-sf
12-16-2006, 21:35
...но искам да попитам дали някой от вас някога се е чувствал психически контролиран от човек, към когото има силни чувства? Не сте ли се чувствали като марионетки понякога... все едно каквото и да каже да не можете да противоречите на този човек?

Crafter
12-16-2006, 21:36
Колкото и сексистки да прозвучи - не вярвам мъж някога да го е изпитвал. Ние контролираме вас, а не обратното 8)

vvs_go
12-16-2006, 21:40
da i mnoo me e qd

mnogomili4kata-sf
12-16-2006, 21:41
За това питам, защото попринцип влюбен мъж лесно се контролира...В това спор няма... но пък аз в момента се чувствам психически подвластна на 1 човек, което ме смазва. Може би го прави съзнателно, а може би несъзнателно,но ми смачка всякаква психика де що имах

М-4е
12-16-2006, 21:42
...но искам да попитам дали някой от вас някога се е чувствал психически контролиран от човек, към когото има силни чувства? Не сте ли се чувствали като марионетки понякога... все едно каквото и да каже да не можете да противоречите на този човек?
:-k
Ами, честно да ти кажа - не, не съм се чувствал контролиран от момичето, което харесвам :!: Сигурно за това са се появили и проблемите, но...

mnogomili4kata-sf
12-16-2006, 21:42
da i mnoo me e qd



](*,) и мен

He3HauKa
12-16-2006, 23:38
Дамз дори в момента съм в такава ситуация и наистина е много много кофти.Всеки път си казвам ,че не трябва така ( защото по принцип винаги е било обратното),но сега просто ме е страх да не загубя този човек защото той означава много за мен.И това се получава защото хората са устроени така -като му направиш компромис и ти се качва на главата... :evil:

MoHuTo
12-16-2006, 23:53
Чувствала съм се така, и още се чувствам, каквото и да каже и да направи не мога нищо да му кажа, просто мн го обичам... :smt010

rosko_bosko
12-17-2006, 04:42
mnogomili4kata-sf

да, и аз се чувствам така контролиран,но незнам мисля че нямам голям избор защото много я обичам и каквото и да ми каже и каквото и да направи аз ще и прощавам и ще забравям,може да ни се качват на главите след това,но като си влюбен незнам аз поне немога да се противоопоставя на действието и да ме контролира.може би затова сега страдам толкова много но това е друга тема.

koalka
12-17-2006, 06:54
Абе да ти кажа и влюбена жена/момиче лесно се контролира.Казвам ти го,защото моя случай е точно така.Не казвам,че това е лошо,защото приятелят ми не ме е контролирал съзнателно и с някакви намерения.Просто го чувствам.

vvs_go
12-17-2006, 07:18
spored men edinstvenoto re6enie e da zapo4ne6 da ne haresva6 tozi 4ovek po4va6 da si misli6 samo za lo6ite mu ka43estva

bodil4e_f
12-17-2006, 07:25
Колкото и сексистки да прозвучи - не вярвам мъж някога да го е изпитвал. Ние контролираме вас, а не обратното 8)


мили4ък,нещата отдавна се промениха!!!отдавна ве4е жените котролират мъжете....грубо,но факт
абе...при всеки е разли4но-това е реалното и истинското...

tanita_g
12-17-2006, 07:26
Да разбира се всеки е имал такъв момент.

mnogomili4kata-sf
12-17-2006, 08:50
spored men edinstvenoto re6enie e da zapo4ne6 da ne haresva6 tozi 4ovek po4va6 da si misli6 samo za lo6ite mu ka43estva

добър ход,но аз не мога да пренебрегна и добрите му качества, които са много... може би той сам ще ме отблъсне в някой момент

koalka, май може да обобщим, че като си влюбен горко и тежко ти :roll:

alkobalko
12-17-2006, 08:59
Всеки влюбен човек до известна степен е контролиран от половинката си. Има обаче две възможности. Когато това се прави с цел да те подчини, да се чувстваш като негова вещ и да не можеш сам/сама да взимаш решения. В този случай говорим за психически тормоз, защото колкото и да не признава човек, този контрол и тормоз се отразява на психическото му здраве. От друга страна, когато връзката е силна и чувствата са дълбоки и искрени, това влияние не се чувства и не те кара да се чувстваш зле. Тогава е повече желание да направиш компромис или да послушаш любимия човек. Така че много добре трябва да се направи разликата.
А относно това, че момечетата не могат да бъдат контролирани, това е голяма заблуда. Те са толкова подвластни, колкото и една влюбена жена.

England
12-17-2006, 09:24
мили4ък,нещата отдавна се промениха!!!отдавна ве4е жените котролират мъжете....грубо,но факт
абе...при всеки е разли4но-това е реалното и истинското...[/quote]

Haha,kakuv fakt?Kude go pi6e i koj ti go kaza?

Crafter
12-17-2006, 10:36
Колкото и сексистки да прозвучи - не вярвам мъж някога да го е изпитвал. Ние контролираме вас, а не обратното 8)


мили4ък,нещата отдавна се промениха!!!отдавна ве4е жените котролират мъжете....грубо,но факт
абе...при всеки е разли4но-това е реалното и истинското...

И такива случаи има, да, но мъжете... Защо въобще си говорим, като то се знае 8)

Barbie
12-17-2006, 10:50
Какво мъжете? Мислиш, че един влюбен мъж не изглупява също толкова, колкото и една влюбена жена. В една връзка винаги единия обича повече, най-малкото защото рзличните хора изпитват, преживяват и изразяват любовта си по различен начин - има много малко изключения, в които партниорите са в ПЪЛЕН синхрон.
А който обича повече, било мъж или жена, е по-уязвим. Девойка, разбирам идеално как се чувстваш и вярвам, че това чувство е еднакво познато и на двата пола. Рисковете на професията - докато си толкова влюбена, все така ще се чувстваш.
Ако си достотъчно психически силна да си избиеш от главицата чувството за необходимост от дадения човек (защото това чувство малко или много се е развило на основата на самовнушение), може и да си по-малко зависима...но това е безумно трудно за един истински влюбен човек...

Mavrio
12-17-2006, 10:57
...но искам да попитам дали някой от вас някога се е чувствал психически контролиран от човек, към когото има силни чувства? Не сте ли се чувствали като марионетки понякога... все едно каквото и да каже да не можете да противоречите на този човек?
Makar 4e obi4am az samiq da kontroliram hora bez liubimiq 4ovek do men vedn1j i na men mi se slu4i da se podam na tak1v kontrol usetih kakvo pravq i izv1rtqh 4e marionetkata da pravi tova koeto iska makar kuklovoda da ne s1znava tova :?

mnogomili4kata-sf
12-17-2006, 11:28
Aleandra, точно за този тип психически тормоз говорех, който е по-дълбок от простото желание да контролираш другия и да му помагаш, насочвайки го със съвети и наставления.

FiRe_LaDY
12-17-2006, 11:31
KOntrolirana chak ne sam se chuvstvala,no nqkak si kogato iskashe da se vidim,da me pregyrne i {} .. i az go iskah.Znaeh,che gresha,no ne mojeh da se otkaja.No toi ne go epravel narochno.Ne se e mychil da me kontrolira. :smt019