PDA

View Full Version : problem s kaspersky help



BLaCk_LaDY_
12-17-2006, 08:01
znachi ot 2-3 dena kato pusna kompa i mi izliza v edin cherven prozorec neshto si za kaspersky i kato q pusna samata antivirusna pishe:"The threats signatures are obsolete.Your computer is at risk.You are advised to update the sugnatures immediately." Ot cqlata rabota razbrah,che mai she trqbva da preinstallna kaspersky.Ama kak stava tova.Nqkoi ako moje da mi obqsni pls [-o<

ErT
12-17-2006, 08:16
Първо вземи научи малко английски втори пише ,че трябва да се ъпдейтне
за вирусните дефиниций щото са остарели а остарели са сигорно щото касперски пуснаха някъв ъпдейт дето да разпознава нелегалните копия и спира ъпдейта. И аз бях така но го оправих CT1Y6-CM97M-TNYTF-49S77
просто смени активационня код с този и би трябвало да стане дано да знаеш как се сменя а и този е за kaspersky internet security 6.0

BLaCk_LaDY_
12-17-2006, 08:44
ne mi kazvai da naucha kak se pishe na angliiski,a vzemi pyrvo se orgamoti na bylgarski :!:

BLaCk_LaDY_
12-17-2006, 18:37
помогнете плс :cry:

hamilcar
12-17-2006, 20:01
помогнете плс :cry:

ErT ти отговори.

BLaCk_LaDY_
12-17-2006, 20:40
a kak se smenq koda? #-o

BLaCk_LaDY_
12-18-2006, 20:15
nikoi li nqma da pomogne :?

naikki
12-19-2006, 07:54
nikoi li nqma da pomogne :?

Просто направи един upgrade и си готова, никакъв код не сменяи (пича отгоре не знам защо реши че кода тря се смени? :-s )
Като излезе прозореца трябва да имаш някъде upgrade, натискаш го, чакаш да се upgrad-не и си готова :-)
Аре влачи

Forslor
12-19-2006, 20:11
nikoi li nqma da pomogne :?

Просто направи един upgrade и си готова, никакъв код не сменяи (пича отгоре не знам защо реши че кода тря се смени? :-s )
Като излезе прозореца трябва да имаш някъде upgrade, натискаш го, чакаш да се upgrad-не и си готова :-)
Аре влачи
:lol: Ясно колко си разбрал проблема. Как ще ъпдейтне (не е нужен никъв ъпгрейд) антивирусната като регистационния и ключ е в черната листа и е блокиран.
Единственото решение е да се търси нов регистрационен ключ който не е в black list ...

naikki
12-19-2006, 20:42
cherven prozorec [-o<

Така както виждаме, много добре съм разбрал проблема, а ти няма да е никак зле да вземеш да прочетеш мнението като за начало, момичето е написало ясно и отчетливо - ЧЕРВЕН а не ЧЕРЕН!
Второ, никъде не виждам някъде да е споменавала за key или нещо подобно, но богатата ти фантазия и "компютърни умения" са решили че незнайно защо трябва да се въведе нов key...
Трето, всеми и прочети warning-a дет програмата показва отново, така прочете ли го? Нищо не разбра нали? Да вземе да reinstall цялата OS най-добре ще е а? Ти някъде видя ли във warning-a да пише нещо за key? Не нали? Ами тогава какъв key те гони бе момче?!
Както виждаме всички които имаме поне среднa компютърна грамотност и елементарни познания по английски, антивирусната иска update защото дефиницийте са стари, и препоръчва това да се направи веднага, а ти момче няма да е зле да хванеш като за начало да прочетеш някоя книга следващия път като решиш да се правиш на специалист.
А на теб BLaCk_LaDY успех с upgrade-a :-)

Forslor
12-19-2006, 21:04
cherven prozorec [-o<

Така както виждаме, много добре съм разбрал проблема, а ти няма да е никак зле да вземеш да прочетеш мнението като за начало, момичето е написало ясно и отчетливо - ЧЕРВЕН а не ЧЕРЕН!
Второ, никъде не виждам някъде да е споменавала за key или нещо подобно, но богатата ти фантазия и "компютърни умения" са решили че незнайно защо трябва да се въведе нов key...
Трето, всеми и прочети warning-a дет програмата показва отново, така прочете ли го? Нищо не разбра нали? Да вземе да reinstall цялата OS най-добре ще е а? Ти някъде видя ли във warning-a да пише нещо за key? Не нали? Ами тогава какъв key те гони бе момче?!
Както виждаме всички които имаме поне среднa компютърна грамотност и елементарни познания по английски, антивирусната иска update защото дефиницийте са стари, и препоръчва това да се направи веднага, а ти момче няма да е зле да хванеш като за начало да прочетеш някоя книга следващия път като решиш да се правиш на специалист.
А на теб BLaCk_LaDY успех с upgrade-a :-)
Бре ,бре по полека изяде ме с парцалти напрао ,не ти ли приседна. Пийни малко вода да преглътниш.
Прав си тоя път аз съм виновен ... четох през пръсти...
Просто мн хора имат поблем с reg key на каспито и говоря на изуст.
И мойто момче ,аз не съм ти некво леймърче да ми говориш за безмислени преинсталища на ос и т.н.
Тука не е място си изливаш агресийката и там състоянията в които изпадаш. Човешко е да се сгреши .
Хубаво ти видях средната компютърна грамотност ... ъпгрейт - ъпдейт... ама айде да не се захващам ... ми да зема да прочета някоя книжка . :smt037 http://www.echeat.com/images/book.gif

BLaCk_LaDY_
12-19-2006, 21:35
Недейте да спорите :wink: Благодаря ви страшно много за всичко,което написахте.Оправих антивирусната :-) Отново голямо благодаря :smt058

Nightwish_fen
12-19-2006, 23:02
А може ли линкче за програмката, че никъде не мога да открия свестен.

BLaCk_LaDY_
12-20-2006, 07:11
Абе болни сте и двамата! Програмата й трябва ъпдейт. "Signatures are obsolete" ?!?! Айде ъпдейтвай! (Не ъпгрейд!)
Оправих го :wink:

naikki
12-20-2006, 07:50
Абе болни сте и двамата! Програмата й трябва ъпдейт. "Signatures are obsolete" ?!?! Айде ъпдейтвай! (Не ъпгрейд!)

No shit smartass?
Не и трябва upgrade а update ..... на теб не ти трябва компютър а PC има огрооооооомна разлика!
Поне прочете ли постовете или и ти чете през редовете?

12-20-2006, 08:56
Abe hora vidqh,.che tuka ima takava tema za kaspersky,ta reshih da [itam.Znachi az updat-nah kaspersky obache mi pishe UPDATE IS NOT REQUIRED. Kakvo shte znachi tova????

Nightwish_fen
12-20-2006, 10:17
А може ли линкче за програмката, че никъде не мога да открия свестен.

naikki
12-20-2006, 11:02
Abe hora vidqh,.che tuka ima takava tema za kaspersky,ta reshih da [itam.Znachi az updat-nah kaspersky obache mi pishe UPDATE IS NOT REQUIRED. Kakvo shte znachi tova????

Че не е нужен update-а :-)
Requre - изисквам, искам




А може ли линкче за програмката, че никъде не мога да открия свестен.

Ето от тук (http://isohunt.com/download/15396450/KasperSkyurl) можеш да я свалиш.
Това е torrent, ако не знаеш какво означава, по-добре не се занимавай да питаш повече, само си губиш времето (а и нашето).
Have fun with the shitcrap Kaspersky

12-20-2006, 16:20
ok de,ama toq 4erven prozorec prodyljava da si izliza,a inache pishe,che ne e nujen upgrade :-s :-s :-s :-s Kak stava taq rabota :-s

Forslor
12-20-2006, 17:17
Абе болни сте и двамата! Програмата й трябва ъпдейт. "Signatures are obsolete" ?!?! Айде ъпдейтвай! (Не ъпгрейд!)

No shit smartass?
Не и трябва upgrade а update ..... на теб не ти трябва компютър а PC има огрооооооомна разлика!
Поне прочете ли постовете или и ти чете през редовете?
Явно всичките говорим едно и също и всеки на неговия си език. И за неразбралите пак има съществена разлика между upgrate и update.

КАКВА Е РАЗЛИКАТА МЕЖДУ ЪПДЕЙТ И ЪПГРЕЙТ (http://financialsoft.about.com/od/softwaretitle1/f/upgradevupdate.htm)

За вбъдеще ако правите по един друг скрийншот ... къде и какво точно ви излиза ... ще се избегнат тези недоразумения.

TheNightRider прав си болен съм имам лека настинка.

Nightwish_fen
12-20-2006, 18:55
Abe hora vidqh,.che tuka ima takava tema za kaspersky,ta reshih da [itam.Znachi az updat-nah kaspersky obache mi pishe UPDATE IS NOT REQUIRED. Kakvo shte znachi tova????

Че не е нужен update-а :-)
Requre - изисквам, искам




А може ли линкче за програмката, че никъде не мога да открия свестен.

Ето от тук (http://isohunt.com/download/15396450/KasperSkyurl) можеш да я свалиш.
Това е torrent, ако не знаеш какво означава, по-добре не се занимавай да питаш повече, само си губиш времето (а и нашето).
Have fun with the shitcrap Kaspersky
Моляти се сега нема да се обиждаме
Мерси за линкчето

12-20-2006, 19:31
ok de,ama toq 4erven prozorec prodyljava da si izliza,a inache pishe,che ne e nujen upgrade :-s :-s :-s :-s Kak stava taq rabota :-s

aide be hora,nikoi li ne znae :cry: :cry: :cry:

BLaCk_LaDY_
12-22-2006, 20:15
ne moga da ti pomogna,Goste :?