PDA

View Full Version : Илюзия



bodil4e_f
12-17-2006, 09:54
Сега съм с теб,заедно сме...Ту съм адски щастлива,ту сълзите напират в очите ми.Tи си нещо по-специално,ти си различен!Днес ми даваш целия свят,а утре знам ще ме бутнеш от върха и пак ще боли.Защо се държиш така?Заради нея,нали?Защото я обичаш,защото тя притежава сърцето ти,а аз съм само поредната тръпка,играчка в ръцете ти?!?Поглеждам през прозореца-навън отново вали.Ти дойде с дъжда...Този път и небето плаче с мен,плаче,но не за теб,а за кървящото,умиращо сърце.Безброй години,години наред малкото сърчице не допускаше никой до себе си и бе щастливо.И когато обикна един човек,той го смачка и обрече на смърт.Защо ли нежното детско сърце ти повярва,защо ли ти се довери?!?То искаше само едно,едничкото,което му липсва,искаше малко любов.Само ти можеш да му я дадеш. Само ти продължаваш да си в мислите ми.Само ти си важен за мен.Само ти ме лъжеш без капчица свян!Знам,че я обичаш... Когато не си с мен-при нея ли намираш дом??
Луната отново започва тъжната си разходка,събирайки от самотата на хората.Тези четири стени ме задушават-излизам да се разходя!Дърветата мрачно поклащат тежестта си.Вървя и мисля какво ли правиш и дали вече спиш.Една улична лампа осветява двама души,очевидно влюбени до забрава,лудост дори!Минавам бързо,за да не им преча,но нещо ме спъва и падам в краката им.Гордо вдигам глава и....Това сте ТИ и ТЯ!!!

just_macka
12-17-2006, 11:24
emi az otnovo 6te kaja samo 4e na4inut po koito pi6e6 stra6no mn mi dopada ;) bravos bravos

meri88
12-17-2006, 14:33
mnogo mi haresa =D> \:D/

bodil4e_f
12-17-2006, 18:54
благодаря :oops:

Friend_witH_Benefit
12-17-2006, 20:05
Perfektno e :) Az syshto pisha i daje sym postnala niakoi i tova, koeto mi dopada e stila ti ... tochno kato moia e, a ne tolkova stihotvorna forma :)) Bravoo:)) =D>

martinka_91
12-17-2006, 20:33
Последното изречение ме разби направо... :smt010