PDA

View Full Version : За тези които все чакат на готово...



YouR_PoisoN
12-17-2006, 11:07
Първо искам да споделя, че преди време търсех и аз помощ за есета, интерпретативни съчинения и т.н. докато забелязах, че всички, не само от моя клас, а от цялото даскало, търсят теми в нета и ги преписват дословно, не само да земат идеи а преписват темата дословно. Така миналата седмица, госпожата забеляза, че 7 човека от клас са писали почти едно и също нещо и каза че ще повтори класното но няма да казва нито н кое произведение ще го правим, нито темата :smt011 От тогава много се ядосах на тези готованци!

Та искам да ви кажа да се напънете повечко и да започнете само да си пишете нещата и да не чакате само на готово, че след време само и единствено вие ще си изпатите от това. Са ще кажете тая зубърка, какво я засяга какво правим ние. Е не съм зубар, и не ме засяга какво правите, само казвам какво може да ви се случи и на вас, тогава и вие ще видите дебелия край (любимия лаф на госпожата :smt005 )

sherry
12-17-2006, 11:09
Ми много ясно. На мен ми се сърдят, когато им дам тема, която не е абсолютно същата с тази, която имат да пишат :shock: Не могат да се сетят, че ако прочетат анализи за някое произведение, после могат да седнат и сами да пишат по темата, която им е дадена, не е сложно. Малко мислене се изисква. Не може да има всички теми в нета, все пак.